Nehody - pre výstrahu!

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pedro »

Jezdim denne na motce do prace, jedne i druhe. Cast cest vede Blankou a Strahovakem. Nekdy je to zajímavé a adrenalin. Nutno jezdit po stredove care.
Celkove smula, ze se zde nejezdi jako v Italii. Autmo i motmo mi to tam vic vyhovuje.
Ano, je rozdíl mezi Kalabrii a Milanem. Ale tam ci onam se bleskove prizpusobim a nemam problém. A myslim, ze ani mistni s Almou s ceskou SPZ a oznacenim na zadnim okne THE DOCTOR 46. :)
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Je až s podivem, s čím vším se lze na českých silnicích potkat. Konkrétně v neděli jakoby téměř nikdo nechápal, k čemu slouží připojovací/odpojovací a odbočovací pruhy. A aniž bych se pokoušel hrát ruskou ruletu, dobrovolně přiznávám, že bych prohrál, poněvadž odhadnout podle chování řidiče, kam že to vlastně hodlá odbočit, když už vcelku standardně vůbec nepoužívá směrovky, je jaksi nad mé schopnosti.
Nebo týpek, který jel kilometry "v polovičním bočním zákrytu" a těsně za zadkem zbytečně pomalu jedoucího vozu před ním, bohužel v tom zákrytu zčásti už v protisměru, jakoby chtěl každou chvíli předjíždět. Po čase mne přestalo bavit čekat, až se dotyčný k předjíždění odhodlá, a se staženým zadkem, že mi vybočí ještě více vlevo a já se tam už nevejdu, jsem je oba lízl. Jenže to bylo na začátku několikasetmetrové rovinky s nulovým provozem v protisměru, a co jsem viděl ve zpětném zrcátku, předjíždět se asi vůbec nechystal, neboť oné příležitosti opět nevyužil... :o :shock: :?
Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1854
Registrován: ned zář 15, 2013 21:30
Bydliště: Dux & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od BigBang »

Takovýho jsem taky jednou potkal. Akorát po manévru, jako jsi provedl ty se probudil a toho pomlého jezdce předjel taktéž. Bohužel další obětí přisátí jsem se na dalších několik kilometrů stal já. Potom jsme dojeli další pomalé a naštěstí se znovu neprobudil, takže si ho na další cestě vezl někdo jiný...
A2 1.4TDI - Rav VMO
T5 2.5TDI - Cas Edge FST LL2 0W30
Fabia 1.2TSI - Rav SSL
KLE500 - Rep MotoSint 10w40
TnT899 - Rep MotoR 15W50
MX-5 - HPR 10w50, Technyx 75w85, Yac BVX 75w90
vyjeto: Rep El 505.01TDI 5w40, MO XF 5w40, XF, XFS 5w50, XF 0w40, EE 5w40
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Jednou jsem takového lepiče dovedl v mlze až tam, kam on vůbec nejel, resp. jet nechtěl. Podle mé tehdy ještě SPZ totiž mylně usoudil, že se vracím domů... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pitris »

Co s takovým hajzlem :?:
Nepustit ho z kriminálu a donutit ho pracovat aby si vydělal na jídlo a na zaplacení škody :!: https://m.novinky.cz/articleDetails?aId ... Id=3&sId=3 Takhle mu tam sice asi # pobyt prodlouží, ale živit ho budeme všichni a až vyleze ven tak to udělá znovu :evil:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Hombre
Příspěvky: 1879
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Hombre »

Výživná je opravdu ta diskuze. Jdou přes přechod na červenýho pana Tau a půlka dementů jim rovných,popisuje dopravní podmínky na onom místě, a zbytek že tam jezdí tramvajáci jak hovada.
Těch dvou mě vůbec líto není, spíše si nedovedu představit to trauma řidiče šaliny, ten je s nervama v prdeli do smrti.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pedro »

Je tam obrovský pohyb kaštanů, turistů..., navic i dira do metra s přestupy tram několika linek.
Pravda take je, ze sevci stojici jako druhy a tam i odbavujici cestujici, dokážou na par desitkach metru nejen proto, ze to je mirne z kopce,na hranici křižovatky mit 40km.h.
Bo tam nejsou vyhybky a je prima trať. To samozřejmě neomlouva chuzi na cervenou.
Navic se tam krizi i SeJi magistrala s tisici aut. To je fakt nebezpecny misto.
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9841
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Colommbo »

Kolik si jich na kuráž musel dát, že měl dvě a půl promile...? https://www.seznamzpravy.cz/clanek/dal- ... &source=hp
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pitris »

Jo, tam to bylo vošklivý :oops: Nechápu to. Ani ho :(
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
davidTJ
Příspěvky: 55
Registrován: úte led 31, 2017 14:40

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od davidTJ »

V Anglicku, ale napriek tomu masaker. Sam si natocil, aky je debil :roll:

https://driveit.sk/opilec-za-volantom-s ... lna-cesta/
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Možná to byl "kontinentální Evropan" a stranově se neorientoval... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pitris »

Tak že by přece jen té pohádce někdo i z těch, co o tom může pomoci rozhodnout, neuvěřil....:wink:
Že by přece jen dostal tupoun to co mu patří :!: https://m.novinky.cz/articleDetails?aId ... &sId=&mId=
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Když už padlo slovo tupoun, tak z trochu jiného soudku, tentokrát o tupých řidičkách.

Minulou sobotu jedu po hradecké dálnici a míjím v pravém pruhu menší náklaďák s blikajícím oranžovým majákem a červeným osobákem těsně za ním. Napřed jsem se domníval, že jde o odtah, poněvadž to kvůli velmi těsnému odstupu fakt vypadalo, že ten náklaďák má za sebou červený osobák na tyči. Jenže když jsem se přiblížil, zjistil jsem, že jde o mou ségru, která prostě ten náklaďák dojela a na předjíždění si už netroufala. Budiž, ale proč mu jela těsně za zadkem! Když jsem je (onu "soupravu") dojel, snažil jsem se ségru na sebe upozornit (směřovali jsme do stejného místa), jenže marně: tupě přes extrémně špinavé (zevnitř) čelní sklo zírala výhradně před sebe. Přitom se může pos.at, když ji vezu - z mé rychlosti. To ona prý jezdí bezpečně = pomalu, bohužel však 5 m za náklaďákem na dálnici, přes který + to špinavé čelní sklo nevidí dopředu ani ho...

Kolegyně z práce najížděla zprava na městský okruh, já se blížil v levém pruhu. Že se auto při zařazování (přes přiřazovací pruh) do pravého pruhu chová divně (nulová akcelerace, přičemž přidat by bylo nanejvýš vhodné, takhle museli ti vpravo zbytečně brzdit), toho jsem si všiml hned. Ale rychle jsem podle auta a jeho atypické RZ rovněž zjistil, že jde o mou kolegyni z práce. Když jsem ji míjel, také jsem se snažil na sebe upozornit a opět zcela marně: ona jen tupě zírala pár metrů před sebe, křečovitě držela volant a dění v sousedních pruzích naprosto ignorovala. A i ona je příznivkyní "bezpečné jízdy": zrovna nedávno vedla sáhodlouhou verbální úvahu na téma "těch bláznů, co jezdí rychle", a nevzala žádný můj argument... :x
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

Dnes udělala manželka první čerstvou zkušenost. :? Přijížděla ke křižovatce a naskočila oranžová,takže začala brzdit a zastavila.Asi mohla projet,ale rozhodla se takto,takže se jí jiná baba cpala do kufru. :lol: Nu a je veselo,bo paní jedoucí za ní si myslela,že to ještě projede a dle jejího soudu je tedy vina na straně manželky. :shock: Takže já po 13 h šichtě ještě řeším takovouhle patálii. :roll:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Odpovědět