AAA auto ake mate skusenosti?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Itall

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Itall »

Návštěvník píše:Jasně! A měl jsi s sebou v tu chvíli všechny potřebné doklady za účelem prodeje?
Ano, byl jsem připraven tam auto nechat, takže by mi museli vyplatit co řekli. Nedohodli jsme se, zas jsem odjel. Jednání bylo solidní, rozešli jsme se v dobrém. Obchod je obchod.
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Jezevcik »

Pitris píše:A krom toho že když Ti dali třeba těch 80, tak bys to jistě mimo bazar prodal za 90 nebo i za víc....
Pokud by nějaké auto bylo mimo bazar prodejné za 90, tak je přímo vyloučené, aby za něj AAA vyplatil 80. Pokud by vyplatil 80, tak je normálně prodejné za daleko více.
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Návštěvník

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Návštěvník »

Pitris píše:Jenže tu nabídnutou cenu Ti nedají....
Já se byl v áčkách (ano, je tu "jejich" vlákno) zeptat když jsem prodával v r. 2007 Favorita. Chtěli mě dát 12 tisíc - tak jsem se rovnou otočil a za týden ho prodal za 25.... A to samé loni Civic.
No, proč bys jim ho tedy nechával? Navíc - škodovky se u nás prodávají nejlépe. Za zeptání nic nedáš 8) . Nijak nefandím jakémukoliv bazaru, ale auto k prodeji tam klidně nabídnu. Buď ho prodám nebo nechám tak. Oni mohou nabídnout kolik chtějí a auto pak prodávat také za kolik chtějí. Žádný stres.
Itall

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Itall »

Jezevcik píše:
Pitris píše:A krom toho že když Ti dali třeba těch 80, tak bys to jistě mimo bazar prodal za 90 nebo i za víc....
Pokud by nějaké auto bylo mimo bazar prodejné za 90, tak je přímo vyloučené, aby za něj AAA vyplatil 80. Pokud by vyplatil 80, tak je normálně prodejné za daleko více.
Nikdy nevíš, na všechno v první řadě musí být kupec. Když není, těžko se vyrábí.
Návštěvník

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Návštěvník »

Itall píše:Ano, byl jsem připraven tam auto nechat, takže by mi museli vyplatit co řekli. Nedohodli jsme se,...
Pak tomu ovšem ani trochu nerozumím: nechtěli ti vyplatit, co řekli, nebo co tedy vlastně bylo příčinou toho, že jste se nedohodli?
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Pitris »

to Itall: Jenže kupec byl - a ne jeden. Říkám, fanouš šel za týden a Civic dokonce za 2 dny po uveřejnění inzerátu na Bazoši....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od lengy60 »

První XP jsem jim tam nechal,protože jsem si nakonec(cca za měsíc)od nich koupil tu druhou.Podotýkám,že při koupi toho vozu ze mě měli už drobátko tiky,zvláště slečna,co mi tvrdila,že 10 tis. nejsou v podstatě žádné peníze. :mrgreen: Za rok a 2 měsíce jsem objevil současné auto za cenu,že se to nedalo nekoupit :D ,takže jsem vyrazil tam,kde jsem(a dobře) koupil.Protože se bez auta nehnu,tak jsme si domluvili cenu s tím,že přijedu cca za 2 dny a pojedu rovnou pro nové.Vše bylo pojištěné přes spolužáka mého kolegy,který tam šéfuje a potvrzeno rukoudáním. :wink: Za 2 dny jsem přijel,vylezl maník(údajně z jiné pobočky) a chtěl se mnou hrát tu jejich hru,která mu vydržela asi tak pět vteřin. :mrgreen: Pak se odehrálo něco,na co asi do smrti nezapomene,ale počítám,že tak rychle pro doklady do kanclu nikdy nešel a takovou slovní výklad,co si o nich myslím také ne. :twisted: Nicméně byl za 5 minut zpět a že si mám vyzvednout peníze vedle v kanclu.Vyzvedl jsem si prašule a slušně požádal o odvoz do centra a i v tom mi bylo k mému velkému překvapení vyhověno,byť je naproti provozovně stanice MHD. :wink: Kdo mě zná a tenhle příběh jsem mu vyprávěl,tak jen utrousil,ty voe,to si umím živě představit. :mrgreen:
Jinak o áčkách mi nic vyprávět nemusíte,svého času jsem s nimi dělal obchody poměrně často.A to,že byli nebo jsou lidi hloupí a u mě si nechtěli koupit auto s doloženou servisní historií,protože má hodně najeto,aby si ho po pár dnech koupili u nich bez servisní historie,ale s málo najeto je jejich boj.
Na druhou stranu,pokud budu prodávat současný stroj,tak zase půjde přes ojetiny.Oni jsou totiž někteří kupci vychc..í jak díra do sněhu a na to,abych se pak s někým dalšího půl roku otravoval nebo soudil,fakt nemám čas ani náladu.
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
anicka

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od anicka »

Kamil33 píše:áčka sou velký autobazar,mají supr výběr což se mi narozdíl od menších autobazarů líbí že mám z čeho vybírat.Před půl rokem sem u nich koupil škodu rapid ve výbornym stavu a doted s autem nemám problém.
ja se ted chystam koupit si ted opel corsa a videla jsem super nabidku v ackach, ale docela me to desi co ctu za veci na netu, asi se tam aspon ale stavim no a uvidim udelam si radsi obrazek sama
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Pedro »

Auta co jsem měl do r. cca 98 jsem vždy prodal,když už byla,v Anonnci. Cena odpovídající,vždy rychle. Za totáče,asi 4 auta,vždy nkomu známému.
V r. 03 jsem prodal ve škoda klubu š 136 za 32000,07 pandu v bazoši za přehnaných skoro 20000,bez debat myslivec zaplatil a odjel,ač jsem mu říkal,že je potřeba ji "očepovat" a 2010 corollu r.90 na toywebu ze dne na den. Už vyžadovala nějaké investice,vše jsem jim řekl,mrkli na vi,poslechli techniku,s dle mě nadsazenou cenou souhlasili a odjeli. Nestihl jsem namontovat zpět origo volant,požádal jsem je,až někdy pojedou do Phy jestli by mi ho nepřivezli,ten můj co jsem tam měl,závodní škodováckej...,no věřte či ne,přivezli.
Já tenkrát stál na parkovišti s hubou dokořán,v ruce x0000 kč a čuměl jak po cca max 10 minutách odjíždějí...
PS. Lituji že jsem ji prodal,měl jsem si ji nechat a někam schovat a dát ji časem do kupy.
Byla už tenkrát MPi a měli jsme ji s otcem celkem 10 let. :|
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od Pedro »

Já tam koupil několi aut,lidem okolo sebe i na xeft. Nikdy problém. To samé v Esech a jinde. Možná mám jen kliku. Hledám to na Tipcarsu. Bral jsem i něco v Sudauto a jinde a jedno v Mamacaru.
Jsem,teda byl,Práglista tak nejezdim očumovat vybraný kusy daleko.
Zde sem ale výjimka,mě prodejce nezajímá,ale stav techniky a papíry-pokud možno historie.
Itall

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Itall »

Pitris píše:to Itall: Jenže kupec byl - a ne jeden. Říkám, fanouš šel za týden a Civic dokonce za 2 dny po uveřejnění inzerátu na Bazoši....
Tak to je ideální, zbytečné navštěvovat bazar.
Itall

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Itall »

Návštěvník píše:Pak tomu ovšem ani trochu nerozumím: nechtěli ti vyplatit, co řekli, nebo co tedy vlastně bylo příčinou toho, že jste se nedohodli?
Příčinou bylo, že tehdy, 2 dny po zveřejnění inzerátu, se mi auto nechtělo prodat za cenu podstatně nižší, než jsem myslel. Nyní, 2 měsíce po zveřejnění inzerátu, vidím, že jsem jim tam auto tehdy mohl nechat za nabízenou cenu a měl bych pokoj. Možná, že ho za víc neprodám ani sám :idea: . Jim se auto prodává lépe, lidé tam chodí vybírat auta. Někteří klienti ani na netu nevybírají.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Pedro »

Kdybys to věděl dřív,vzal bych ho já. A nebral Swiště.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Pedro »

Teda znám auto ale né cenu. Jsem v tom had. A to hady nemám rád. Leda na talíři.
Itall

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Itall »

lengy60 píše:Zcela odpovědně prohlašuji,že bych své auto nikdy žádnému známému ani kamarádovi neprodal...
A tak ještě porozmýšlaj, odpovědně prohlašuji, že my dva zatím nejsme ani známí ani kamarádi. Ještě jsme se neviděli, takže když neřekneš, že jsi lengy, kupuješ jako každý jiný :D .
P.S.: Při rychlém jednání stočím na 30000 km :lol: . Ostatně v AAA, aniž bych něco naznačoval, mají všechna kolíňata pozoruhodně málo najeto :wink: .
Odpovědět