AAA auto ake mate skusenosti?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Sedla lubomír

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od Sedla lubomír »

Do áááček sem jel prodat bmw,dali mi za něho dobrou cenu a ani to čekání nebylo tak dlouhé jak se někde píše.A rovnou sem si odvezl nový krásný rodinný vůz který jsem si tam vybral, za mě určitě aaa doporučuji
Sedla Lubomir

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od Sedla Lubomir »

...S pozdravem Vas Sedla Lubomir, AAA auto Praha.
Návštěvník

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od Návštěvník »

Že by už Silvestr a související vtípky? :twisted:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od Pitris »

No jako fór dobrý - člověk by se aspoň jednou denně měl zasmát....:P
Jen pokud seš opravdu (ale jejich - ne náš) Sedla Lubomír, tak by to chtělo zapracovat ještě na diakritice. Ať jim neděláš ostudu když jsou tak skvělí....:D
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Kamil33

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od Kamil33 »

áčka sou velký autobazar,mají supr výběr což se mi narozdíl od menších autobazarů líbí že mám z čeho vybírat.Před půl rokem sem u nich koupil škodu rapid ve výbornym stavu a doted s autem nemám problém.
Návštěvník

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Návštěvník »

To doporučení se ovšem netýká samotného auta, nýbrž principu. Vždyť proč by se nemohl ten, kdo chce své auto prodat, napřímo domluvit s někým, kdo zrovna podobné auto shání :?: Pokaždé (pravda, stalo se mi to zatím jen 2x) mne dokázalo vytočit, když za mnou někdo přišel týden po tom, co jsem vlastní ojeté auto navzdory půlročnímu snažení nakonec krajně nevýhodně poslal do světa přes koňského handlíře (který v jednom z těch dvou případů shrábl dokonce 65%-ní vejvar!), jestli náhodou nevím o slušné ojetině stejné kategorie. A zažil jsem žádosti mně adresované i v opačném gardu, tj. zda nevím, jak slušnou ojetinu za dobrý peníz prodat. Avšak za úplný vrchol hlouposti považuji případ, kdy si někdo raději pořídí silně předraženou ojetinu neznámé historie a stavu z bazaru namísto od někoho z okruhu svých známých jen proto, že přece v bazaru dostane "záruku". :P :twisted: :evil:

A tak odpovědně prohlašuji, že navzdory všemu, co o tom vím a jaké jsem kdy měl a momentálně mám možnosti, neznám žádný způsob, jak dobrou ojetinu za odpovídající peníz pořídit, ale ani prodat. :cry:
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od lengy60 »

Zcela odpovědně prohlašuji,že bych své auto nikdy žádnému známému ani kamarádovi neprodal a to přes to,že má mé auto péči skoro nadstandartní. :wink: Já jsem poslední 2 auta prodal do áček docela dobře :idea: ,co jsem pak sledoval jejich osud,tak je obě prodali za menší nebo stejnou cenu,kterou zaplatili mně. :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Návštěvník

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Návštěvník »

lengy60 píše:...obě prodali za menší nebo stejnou cenu,kterou zaplatili mně. :mrgreen:
A z toho negativního vejvaru pak financují masivní mediální kampaň! :wink: :twisted:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Pitris »

lengy60 píše:Já jsem poslední 2 auta prodal do áček docela dobře :idea: ,co jsem pak sledoval jejich osud,tak je obě prodali za menší nebo stejnou cenu,kterou zaplatili mně. :mrgreen:
Počkej - to chceš tvrdit že od Tebe auto vykoupili za dejme tomu 80 tisíc aby ho pak prodali za 65....:?: :shock: :P To snad nééé.... A krom toho že když Ti dali třeba těch 80, tak bys to jistě mimo bazar prodal za 90 nebo i za víc....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Itall

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Itall »

Tož, já jsem zkoušel v AAA prodat, bo oni reagují na netové inzeráty vždycky první a mají pobočku v mém dosahu. I když jsem původně nechtěl, tak jsem to zkusil, páč otecko tamtéž stejně musel jet 2 dny za sebou, hodilo se to. Z dnešního hlediska mohu říci, že nakonec nabídli solidní cenu, ono také auto je solidní, žádný podfuk. Když jsem později hovořil s potenciálním zájemcem, chtěl slevit právě na stejnou cenu, jakou nabídli v AAA. Povídám: To ne, to mi dávali i v áčkách. A on: No to určitě (atd.). Nevěřil mi ani slovo. Ale bylo to přesně tak. Zajímavé, že lžím se někdy věří a čisté pravdě mnohdy ne :idea: 8) . Takže kdybych věděl to co dnes, asi bych auto nechal v áčkách. Nicméně ho doma potřebujeme a zrovna nevidím nic nového koupitelného (ceny šly nahoru), takže poklidně jezdí :roll: . Chci ho zas inzerovat třeba někdy zjara.
Návštěvník

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Návštěvník »

Itall píše:...nakonec nabídli solidní cenu...
Tak jim ho tam příště za tu nabídnutou cenu zkus rovnou nechat. :lol: :P :mrgreen:
Itall

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Itall »

Nabídnutá cena platí jen v dané chvíli, ale to je OK. To není zločin, ale obchod. Proti tomu nelze říct ani popel.
Návštěvník

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Návštěvník »

Jasně! A měl jsi s sebou v tu chvíli všechny potřebné doklady za účelem prodeje?
Itall

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Itall »

Je klidně možné to, co tvrdí lengy. Všechno se výhodně neprodá, i to je obchod. Proto oni také musí výkupní cenu tlačit nekompromisně dolů. Nikdo jim přece auto nechat nemusí, jestliže se mu cena nezdá. S tímhle nemám problém.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: AAA ake mate skusenosti?

Příspěvek od Pitris »

Jenže tu nabídnutou cenu Ti nedají....
Já se byl v áčkách zeptat když jsem prodával v r. 2007 Favorita. Chtěli mě dát 12 tisíc - tak jsem se rovnou otočil a za týden ho prodal za 25.... A stejně loni Civic.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět