Pneumatiky v Rakousku a přilehlém okolí

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Pneumatiky v Rakousku a přilehlém okolí

Příspěvek od Jerry3 »

Například já jezdím jak dement - od zavedení bodového systému, poněvadž ten řidičský průkaz holt potřebuji. Jinak řečeno, dlabu na bezpečnost a plynulost, hlavně že dodržuji nastavená pravidla. Tak nějak je to jedině správně :?:
Bramborak3
Příspěvky: 1245
Registrován: ned zář 24, 2017 8:08

Re: Pneumatiky v Rakousku a přilehlém okolí

Příspěvek od Bramborak3 »

Noo od toho když je sníh, tak vyjedu na prázdné silnice bo velké parkoviště bez pangejtu a zkouším si smyky. Jak se auto chova. Na velkem kruháči pak jedu bokem 35km/h a objedu ho 2x dokola takhle. A kolikrat me to zachránilo rozsekání auta, když přišel smyk zadku v 60-70 na mokru. Občas s kamoši na motokary, kde jezdime bokem pulku trati. Ne se bát vyjet ven..Ale učit se zvládat tyto situace
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Pneumatiky v Rakousku a přilehlém okolí

Příspěvek od Jerry3 »

Motokára není dobrý učební nástroj, poněvadž běžné osobní auto se chová hodně odlišně.

Ale jinak odjakživa tvrdím, že bezpečně jede ten, kdo ví, kde za daných podmínek leží limit (tím nemyslím zrovna ten legislativní). Tedy pokud mu do toho nekecají "třípísmenkové systémy". Přesněji řečeno, s nimi je o dost obtížnější si tu hranici nejen uvědomit, ale především úspěšně zvládnout její nechtěné překročení. :x
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Pneumatiky v Rakousku a přilehlém okolí

Příspěvek od skodovkar »

Bramborak3 píše:Noo od toho když je sníh, tak vyjedu na prázdné silnice bo velké parkoviště bez pangejtu a zkouším si smyky.
Tohle mělo do rovinky se sněhem daleko https://en.mapy.cz/zakladni?planovani-t ... &xc=%5B%5D
Misojogi píše:ake konkretne gumy to boli? vyrobca, dezen, DOT a velkost?
Pokud si pamatuji, tak snad Savy Sportiva, každopádně měly v názvu T70 a běžný rozměr na favoplecháč. Ale v nich to nebylo, podle mě to bylo v jiném typu asfaltu. Zadek mi ustřelil dvakrát jenom na tom konkrétním úseku s daným dosti hladkým asfaltem. Byla to samozřejmě kombinace více věcí včetně nízkého zatížení zadní nápravy. Gumy jinak odjely vše, brzdily i točily a to i o den později, kdy mrzlo.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Pneumatiky v Rakousku a přilehlém okolí

Příspěvek od Jerry3 »

Bacha, brzy to přijde! :mrgreen:

Tak nic, snad příště... :twisted:
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Pneumatiky v Rakousku a přilehlém okolí

Příspěvek od skodovkar »

:?: :shock:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Pneumatiky v Rakousku a přilehlém okolí

Příspěvek od Jerry3 »

Ten, komu byl můj příspěvek adresován, ví...
chobot

Re: Pneumatiky v Rakousku a přilehlém okolí

Příspěvek od chobot »

Jerry3 píše:Potíž je v tom, že postup policajta má plnou oporu v zákoně, zatímco to, co sem neustále cpe chobot, nikoli.
Dokaz to,jstli muzes,ty pravniku :!:

Muzes klidne dal oblbovat lidi nesmysly,ktere vycucavas z prstu.My se tu ridime uvedenymy predpisy,ja jiz 40 let.Pro me za me at vsichni,co ti veri,se boji jet v lete do Rakouska s "celorockama" pod 4mm :lol: :twisted:
Doporucuji ti rozsirit si svuj obzor co se tohoto tyka,pri pristi navsteve AT a se informovat na nejblizsi Polizei,jak to opravdu je.Ale to ty urcite neudelas,protoze jsi prave ten typ Cechacka,ktery vi vse lepe( a ktere tu mame "strasne" radi), bude se ohanet nejakou ceskou legislativou,ktera nema o celorocnich pneusa jejich uzivani vlete v AT ani poneti.To si akorat gendarm potuka na celo a s usmevem a pranim "Gute Fqahrt"se rozlouci.
Take mi je zahadou,jak si muzes dovolit pochybovat o predpisech AT????? Nemas o tom ani zbla potuchy :!: Jeste chybi tvrzeni,ze zlute vesty smi v AT uzivat pouze policie!!!! Uz jsem se s touto kravinou,tvrzenou v CR, take setkal.Neni to nahodou take od tebe?
Drz se svych abstraktnich,nicim nepodlozenych nazoru a doufej,ze ti,kteri se neodvazi ti oponovat,ti budou i nadale "die Stange halten"!
Psal jsi,ze jsi byl 2* 5let v AT.
Z tvych prispevku lze lehce odvodit,ze jsi nebyl prilis uspesny a nakonec jsi skoncil pravdepodobne jako "Handlanger" u nejake firmy,v nejlepsim pripade!
A ted si hrajes na svetobeznika,kteremu nemusi nikdo nic vysvetlovat a kteremu vsichni u piva daji za pravdu :D .Takovych tu mame!! At uz z Prahy nebo ze Spyndlu....a vsichni koncernaci :?: (MB,Maserati,Ford,semtam Bitter....)zda ano nebo ne ale z 99% uzasne chytry ze uz i Rusove jsou pomalu sympatictejsi nez vecne problemovi Cesi jako ty.
A prestan se ohanet nejakyma zblblyma zakonama a legislativou v CR,ktera nema s AT nic spolecneho :!:
Tady je to prasne formulovane a pokud tomu Cesi nerozumi.....jejich chyba :!:
Proto to take v CR vypada tak,jak to vypada :!:
Za vic mi nestojis :twisted:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Pneumatiky v Rakousku a přilehlém okolí

Příspěvek od Jerry3 »

Tak to konečně přišlo - jako obvykle jen samé výblitky! :mrgreen:

Jo a Rakousko bezpochyby sousedí se Singapurem a po jeho silnicích se pohybuje fůra vozidel registrovaných v Singapuru a k tomu s pravostranným řízením. :P
chobot

Re: Pneumatiky v Rakousku a přilehlém okolí

Příspěvek od chobot »

Jak jsem predpokladal...zadny argument,jen slabomyslny poznamky,
je mi te opravdu lito :!:
Ale mozna se drzis rceni; Mezi slepymi je jednooky kral!
Preji hodne priznivcu!
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Pneumatiky v Rakousku a přilehlém okolí

Příspěvek od Jerry3 »

chobot píše:Jak jsem predpokladal...zadny argument,jen slabomyslny poznamky,
je mi te opravdu lito :!:
Všechny argumenty jsou obsaženy v mých předchozích příspěvcích. :idea:

Jinak co tvé psychické zdraví? Slouží, resp. zlepšuje se? Vycházky jsou? :twisted:
chobot

Re: Pneumatiky v Rakousku a přilehlém okolí

Příspěvek od chobot »

To jsou argumenty?
Lekarska pomoc by byla na miste!!!
Jinak,jak jsem rikal,nejsi nic jineho,nez zneuznany "radobynekdo" ktery se snazi zakony jinych zemi zpochybnovat!
Jinak jsem trefil do cerneho,co :?: :twisted: :twisted: :P
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Pneumatiky v Rakousku a přilehlém okolí

Příspěvek od Jerry3 »

chobot píše: ktery se snazi zakony jinych zemi zpochybnovat!
Ale já přece žádné zákony nezpochybňuji, já se jich naopak dovolávám. :lol:
A tys mi až dosud žádnou právní normou nedoložil oporu pro tvá tvrzení v rakouských zákonech. :twisted:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Pneumatiky v Rakousku a přilehlém okolí

Příspěvek od Jerry3 »

chobot píše: Jinak jsem trefil do cerneho,co :?: :twisted: :twisted: :P
V tom černém už jsi, až po uši! :P
chobot

Re: Pneumatiky v Rakousku a přilehlém okolí

Příspěvek od chobot »

Jerry3 píše:
chobot píše: ktery se snazi zakony jinych zemi zpochybnovat!
Ale já přece žádné zákony nezpochybňuji, já se jich naopak dovolávám. :lol:
A tys mi až dosud žádnou právní normou nedoložil oporu pro tvá tvrzení v rakouských zákonech. :twisted:
Tady to mas:
Vsechny §:
https://www.ris.bka.gv.at/GeltendeFassu ... r=10011385
odvozeno od vyse uvedenych§:
https://www.oesterreich.gv.at/themen/fr ... 63320.html

posilam ti to uz po nekolikate!Jak muze byt nekdo tak natvrdly.... :?:
Hledej,Smudlo,hledej....tady to je!!!
Odpovědět