Pivo

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Itall píše:
Demo píše:Starobrno 11° je pivo znalců... Znalci ho nepijí... :)
Čeče, mě Starobrno chutná (dvanáctka), třeba narozdíl od Budvaru. Teď se také hodně šíří Svijany, alespoň u nás. V současné době jsem to nepil, ale pamatuji se, jednou v Turnově, nám dali vybrat mezi pivy Rohozec a Svijany. Tak jsme si dali obě a zjistili, že snad radši ten Rohozec :P .
to Itall: dal jsem to sem - nevadí?
Jinak, rohozecký Skalák není vůbec špatný, a - ačkoliv jsem trošku brněnský patriot - tak musím říct, že 11° Svijany je lepší, než 11° Starobrno. A svijanský Rytíř a Kníže jsou taky hodně povedené. Ale jak jsem už napsal, starobrněnský 14° Baron Trenck, nebo 13° "kvasničák" - jo, ty můžu.....
A když jsme u těch Svijany - jejich nealko Vozka je (podle mě) jedno z těch lepších.....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Příspěvek od NOVON »

No chlopi,pro mě je nejlepší pivo STARÁ MYSLIVECKÁ.. :-)
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Demo
Příspěvky: 609
Registrován: pon úno 25, 2008 13:17
Bydliště: Brno

Příspěvek od Demo »

tu teď mají v akci v Kauflandu... škoda že mi to nechutná...
Mrkev, 1.5 TSI 110 kW, 2019
FF

Příspěvek od FF »

DEEP 10° (z Lidlu) :wink: :lol:
Itall

Příspěvek od Itall »

Pitris: (promiň praotče Čechu - já vím - mléko, SMRDÍ)...... :lol:
Mléko smrdí, takže pivo :D
Tak třeba ten Lobkowicz (je to nejbližší pivovar od nás :) ), vaří ho prý i v Protivíně. Tamější Platan nebyl špatný, dnes ani nevím, kde ho mají. Starobrno 12°, i ten Radegast mi s Ostravě chutnal. Březňák 12° taky dobré, Budvar ne. Z Budějc spíš Samson 13° - Budweiser. A další piva, také dobrá. Na Gambrinu mi nevadí "masovka", ale spíš "tuctovka" :? . Zkrátka mě nezaujme. Nejhorší, co jsem pil,...to je nevhodné dávat na net, co? Tak tedy ne. Ostatně, třeba se ten Náchod už zlepšil. Jé, teď jsem to prokec :oops: 8) .
Itall

Příspěvek od Itall »

Chutnala mi i chorvatská piva, lahvová. Např. "Staročeško" :lol: moc dobré a připadlo mi skoro více "češko", než leckteré naše.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Když už "si šel na jih", tak možná lepší než chorvatské Karlovačko bylo Nikšičko v Černé Hoře..... no a myslivce teda taky ne, raději fernet, ale "tvrdej" vůbec nemusím.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Příspěvek od Jezevcik »

To je dobře,že jste vytáhli toto staré vlákno.Od té doby,co tady mám poslední příspěvek jsem objevil Lobkowicz,který řadím mezi špičková česká piva.Má říz a je vyroben z kvalitních surovin.Rozhodně ochutnejte.
FF

Příspěvek od FF »

...ja mám celkom v obľube Birell :wink: ...totiž mne akosi alkohol nerobí dobre a to nealko je akurát na mňa - za večer môžu byť tak 2 až 4, čo je asi ako 1 až 2 dl "normálnej" dvanástky.
Demo
Příspěvky: 609
Registrován: pon úno 25, 2008 13:17
Bydliště: Brno

Příspěvek od Demo »

to je ovšem smutné :(
Mrkev, 1.5 TSI 110 kW, 2019
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Pedro »

Jakýkoliv hořký. A radši v posledních letech lahváč,bo v putykách doháněj říz vzduchem,miliony bublin v pivu i v čepici. Ta ale po minutě spadne a vypadá to jako ch..., Šlehačkovou pěnu a pivo ze staré pípy, jsem měl naposledy před dvěma roky v jednom Jabloneckém (n/N ) hotelu.
Itall

Příspěvek od Itall »

Pitris: Nikšičko určitě neznám :? . Karlovačko bylo moc dobré, to jsem zapomněl - všechno ležáky. I ten PAN celkem ano. Ale já pivo moc nepiju 8) .
Jezevčík: Také si myslím - Lobkowicz je opravdu dobré, každé.
mastňák: Hořké? Třeba jihlavský Ježek :) .
Itall

Příspěvek od Itall »

FF: Alkohol asi nikomu nerobí dobre, když je ho moc :P . Jestli Ti nerobí dobre ani málo, tak je to smůla, ale ne zas taková :P . Stanou se horší věci :( . Nealko pivo mi nechutná žádné, ale po jídle, jako řidič, to někdy bývá řešení. Pak jsou ty Bernard švestka atd. Jeden kolega si to pochvaluje, druhý říká, že je to hrozné. Já bych to nemusel. Nicméně ten Stropramen lemon mi chutná.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Když už nealko "pivo", tak Birell od Radegastu, svijanský vozka, anebo Bernard, ale "neovocný". Forman z pivovaru Černá Hora taky ujde, a pít se dá i Fríí od Starobrna.....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Jezevcik píše:.....Od té doby,co tady mám poslední příspěvek jsem objevil Lobkowicz....
Jojo, ten je hóóódně dobrý. Byl tady u nás (nevím ale, jestli ještě je).
Pitris píše:.....Když chci "něco extra", dám si dvanáctku Lobkowicz.....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět