PAO, estery, nanodrive...

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
PavelRS
Příspěvky: 655
Registrován: ned lis 27, 2016 22:17

Re: PAO, estery, nanodrive...

Příspěvek od PavelRS »

R oleje co chválení mají, tam jsou trošku " do počtu." Alespoň co se týče parametrů tak nijak výrazně nevybočují nad standardní řadu. Můj názor. :wink:

Ono je i možné, že Ravenol ty R oleje prostě nenechal schvalovat, protože primárně racing a na běžné použití má jiné plus tam jsou ty tři, které jsou jakoby "race" a s normou.

Pitris: Dostal jsi strach? :lol:

Ono kdyby se napsalo přímo na Ravenol, tak by něco k tomu řekli víc.

Před rokem jsem jim psal ohledně použití RCS v civilním voze a napsali, že klidně se může použít. Kdyby to "žralo" motor, tak by asi řekli, že není vhodný...
Octavia RS 1.8T 132 kW AUQ - Ravenol HVT 5W-50; Purflux LS324
Octavia 2.0 MPI 85 kW AZJ - Ravenol VSI 5W-40; Purflux LS324
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: PAO, estery, nanodrive...

Příspěvek od Pitris »

Ne. Ale rád bych viděl na čem jsme (resp. s čím Petr jezdí). A do Ravenolu.cz dotaz položen byl....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: PAO, estery, nanodrive...

Příspěvek od pepoh »

Shi píše: Estery mohou také přispívat k tomu, aby se motor udržoval v čistotě, protože mají větší rozpouštěcí schopnost než uhlovodíky. V některých případech se také pomocí esterů dolaďuje a harmonizuje účinek aditivace. Běžný obsah esterového oleje v motorových olejích se pohybuje mezi nulou a deseti procenty. Používání vyšší koncentrace esterů v motorovém oleji by mohlo vést k problémům se slučitelností oleje a různých plastových a pryžových těsnění a hadiček. Důsledkem těchto problémů by pak mohlo být porušení těsnosti mazacího systému a únik oleje. ...
preto som sa v minulosti zamyslel nad tym, ze motul 300v pouzit ako aditivum. no zaruka a mokry remen ma udrzuje v respekte..
LPGObrázek Obrázek X-CESS :| Obrázek VST 8)
MOBIL SUPER 3000 X1 8) Eurol Engine Oil Treat 8) LQ-Molygen :wink: TOTAL INEO 0W30 :x
Shi
Příspěvky: 1314
Registrován: úte úno 19, 2008 23:31

Re: PAO, estery, nanodrive...

Příspěvek od Shi »

PavelRS píše:R oleje co schválení mají, tam jsou trošku " do počtu." Alespoň co se týče parametrů tak nijak výrazně nevybočují nad standardní řadu. Můj názor. :wink:
Odparnost mají všechny oleje R řady zatraceně nízkou, ve standardní řadě je to srovnatelné pouze s DXG 5w-30, VST 5w40 a pak s některými oleji Amsoil Signature Series. Kombinace molybden + wolfram + bor je hodně zajímavá. Aditivace také bude zajímavá - molybden +bor+wolfram, to rozhodně běžné není.

A co se týče že jsou "do počtu", tak bohužel Ravenolí (a nejen jejich) nabídka olejů 5w-30 v ACEA A3 (a nikoliv v C3) s moderními balíčky (API SN) a nízkou odparností (pod 8%) je celkem bídná - v R řadě to zachraňuje RSP 5w-30.
Uživatelský avatar
PavelRS
Příspěvky: 655
Registrován: ned lis 27, 2016 22:17

Re: PAO, estery, nanodrive...

Příspěvek od PavelRS »

Ano nejsou úplně obyčejné. Myslel jsem to nadneseně, ale proti RCS a spol trošku zaostávají... :wink:

Teď jsem psal na Ravenol.de, ohledně olejů RCS, RRS, RSE a RSS. Ptal jsem se na to, co tu řešíme. Čili, že dříve měly normy ACEA a zda je alespoň nyní plní, byť je nemají a zda jsou bezpečné pro použití v civilních vozech, z důvodu kompatibility s s gumovými těsněním a plastovými části motoru. Požádal jsem taky, zda by mohl odpovědět někdo z technického oddělení. Tak uvidíme, třeba to nebude jen něco obecného. :wink:
Octavia RS 1.8T 132 kW AUQ - Ravenol HVT 5W-50; Purflux LS324
Octavia 2.0 MPI 85 kW AZJ - Ravenol VSI 5W-40; Purflux LS324
Shi
Příspěvky: 1314
Registrován: úte úno 19, 2008 23:31

Re: PAO, estery, nanodrive...

Příspěvek od Shi »

PavelRS: Pokud byste hledal nějaký neobyčejný 5w-50, který má nějaká schválení pro běžný provoz, tak se mrkněte na Amsoil signature series 5w-50, informace např zde:
https://www.amsoil.com/lit/databulletins/g2880.pdf
Uživatelský avatar
PavelRS
Příspěvky: 655
Registrován: ned lis 27, 2016 22:17

Re: PAO, estery, nanodrive...

Příspěvek od PavelRS »

Shi: Díky za info. ale snad můžeme tykat, ne? :) :wink: :D

Podle těch tabulek kvalita... :wink:

Díky za tip, kouknu na něj detailněji...

Jinak co je osvědčená kvalita v 5W-50 je Yacco Galaxy GT...

A Race oleje RCS a spol, mají na druhou stranu vysoké TBN, čili i to by mohlo značit, že jsou použitelné na běžný provoz. Na TBN se u sportovních olejů a vozů moc nehraje. Když jsem četl technické listy jiných race olejů, tak TBN měly nižší... Uvidíme co napíšou... sám jsem zvědav.. :wink:
Octavia RS 1.8T 132 kW AUQ - Ravenol HVT 5W-50; Purflux LS324
Octavia 2.0 MPI 85 kW AZJ - Ravenol VSI 5W-40; Purflux LS324
Shi
Příspěvky: 1314
Registrován: úte úno 19, 2008 23:31

Re: PAO, estery, nanodrive...

Příspěvek od Shi »

Na Yacco mi ukrutně vadí to jak jsou skoupí na jakékoliv měřitelné parametry. Otevřu si katalogový list k Yacco 5w-50 a není tam už ani TBN, natožpak HTHS nebo nedejbože odparnost. A MSDS nabízejí jedině po přihlášení. Prostě si máš koupit kočku v pytli a věřit ve značku. Kdybych musel kupovat podle značky, tak si vezmu Mobil1.
---
Vykání/týkání mi je to fuk, vykání je prevence, aby se někdo necítil dotčen. :wink:
Uživatelský avatar
PavelRS
Příspěvky: 655
Registrován: ned lis 27, 2016 22:17

Re: PAO, estery, nanodrive...

Příspěvek od PavelRS »

Mě se to určitě nedotkne.. :wink: :lol:

Mobil1 byl docela na hodně diskuzních fórech oblíbený právě v té 5W-50, ale jestli jsem dobře četl zde na fóru, tak se nejedná o esterový olej, ale PAO + hydrokrak? I v případě 5W-50?
Octavia RS 1.8T 132 kW AUQ - Ravenol HVT 5W-50; Purflux LS324
Octavia 2.0 MPI 85 kW AZJ - Ravenol VSI 5W-40; Purflux LS324
Shi
Příspěvky: 1314
Registrován: úte úno 19, 2008 23:31

Re: PAO, estery, nanodrive...

Příspěvek od Shi »

Pavel: Mobil1 dělá vynikající oleje, svého času Mobil1 5w-50 měl cca 30 procent esterů.
Že je mobil PAO+hydrokrak je tak trochu nedorozumění - v jistý okamžik koncerm Exxon-Mobile přešel na výrobu základových olejů technologií GTL a jeho produkty (to zahrnuje mj oleje Mobil a Shell) od té doby měly základ z větší nebo menší části tvořený GTL oleji.

GTL technologie produkuje velmi čisté základové oleje, které mají na rozdíl od PAO slušné čistící schopnosti a také mají velmi nízkou odparnost, takže výsledem jsou velmi slušné oleje a díky GTL jsou náklady nižší, než kdyby základ byl čistě PAO. Olej nikdy nemůže být čistě PAO protože by to zlikvidovalo těsnění a mělo by to mizerné čistící schopnosti, v PAO se nerozpouští ani aditiva, takže olej nikdy není pouze PAO. Podobně běžný olej nemůže mít jen esterový základ - opět mj. kvůli těsněním, ale i dalším problémům (esterům nedělají dobře popojižďky, kde se olej neprohřeje a do oleje se dostává vodní kondenzát).

Prostě pokud je to Mobil z řady Mobil1, tak máš prakticky jistotu, že to ve své viskozitní třídě bude hodně nadprůměrný olej, podobně pokud je to Shell z řady Shell Helix Ultra, tak to opět ve své třídě bude nadprůměrně dobrý olej za průměrnou nebo podprůměrnou cenu - svého času jeden Shell Helix Ultra měl základ udělaný jako směs hydrokraku a značného množství esterů (pokud si dobře vzpomínám, tak to bylo 60/40), zatímco prémiové oleje stejné viskozitní třídy v té době měly esterů maximálně 10 procent.

Zda jsou v oleji estery se dá poznat jedioně z rozborů, kde se to projeví na IR spektru vrcholem na vlnové délce cca 1750 cm-1, estery u nového oleje zvyšují TAN a také parametr "Oxidation"
Třeba tento olej:
https://oil-club.de/index.php?thread/41 ... esp-5w-30/

Dle TAN se nedá říct, jestli estery obsahuje, pokud anio, tak jich asi není oslnivě mnoho (a asi jich ani být mnoho nemlůže, protože u C3 olejů nejde vysoké TAN kompenzovat zvýšením TBN) .
Dle "oxidation" estery nejspíš obsahuje - oleje, které je nemají mívají hodnotu kolem 10, tento má 34.
Dle IR spektra je tam vrchol na cca 1750 cm-1, ale vrchol není extrémně vysoký, takže opět estery tam jsou, ale nebude jich oslnivě mnoho.
Dál je tam vrchol někde na 720 cm-1, což je příznak výskytu PAO, opět vrchol není vysoký, tzn nějaké PAO tam bude, ale ne ve značném množství.
Z IR Spektra se nedá nijak jednoduše určit procentuální složení, odhad množství složek je jen velmi hrubý odhad.
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2517
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: PAO, estery, nanodrive...

Příspěvek od lefort »

Zajímavé, díky! ;-)
Pokud budu tedy přemýšlet o oleji do EcoBoostu s mokrým řemenem, mám se radši držet oleje s alespoň nějakou Fordí specifikací? Nyní je tam Yacco 0w40 (specifikací neplní, pro mokrý řemen je jediná volba olej 5w20) a pokračoval bych v něm dál, co tak ale čtu o PAO, esterech a jejich vlivu na těsnění, říkám si co na to ten řemen za X tisíc km bude říkat. :-/
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: PAO, estery, nanodrive...

Příspěvek od Pitris »

Yacco RS 0w40 plní API i ACEA https://www.znackoveoleje.cz/fotky303/f ... s-0w40.pdf
Já bych o řemen strach neměl - ten (dóst dobrý) olej je určen i pro běžný provoz....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Shi
Příspěvky: 1314
Registrován: úte úno 19, 2008 23:31

Re: PAO, estery, nanodrive...

Příspěvek od Shi »

lefort píše:Zajímavé, díky! ;-)
Pokud budu tedy přemýšlet o oleji do EcoBoostu s mokrým řemenem, mám se radši držet oleje s alespoň nějakou Fordí specifikací? Nyní je tam Yacco 0w40 (specifikací neplní, pro mokrý řemen je jediná volba olej 5w20) a pokračoval bych v něm dál, co tak ale čtu o PAO, esterech a jejich vlivu na těsnění, říkám si co na to ten řemen za X tisíc km bude říkat. :-/
To by chtělo vědět co za požadavky ta specifikace deklaruje, nebo ještě lépe jaké konstrukční problémy tou firemní specifikací Ford řeší.
Obecně pokud olej plní nějakou ACEA normu, tak už je minimálně základní slučitelnost s těsněními vždy splněna.
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2517
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: PAO, estery, nanodrive...

Příspěvek od lefort »

OK, nebudu paranoidní a budu pokračovat s Yacco ;-) díky.
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Uživatelský avatar
PavelRS
Příspěvky: 655
Registrován: ned lis 27, 2016 22:17

Re: PAO, estery, nanodrive...

Příspěvek od PavelRS »

Tak jsem dostal odpověď, zatím z FB profilu Ravenolu Germany.
RCS, RRS, RSE a RSS splňují normu ACEA A3/B4.

Dodatečně jsem se zeptal, jestli to můžu brát jako oficiální stanovisko. A ano, je to tak.

Ještě uvidím co mi napíší mailem, ale podle mě to tak bude. Jinak by to asi neříkali, takže zatím tak. :wink:
Octavia RS 1.8T 132 kW AUQ - Ravenol HVT 5W-50; Purflux LS324
Octavia 2.0 MPI 85 kW AZJ - Ravenol VSI 5W-40; Purflux LS324
Odpovědět