Zpět do e-shopu
Přepnout do desktopové verze
Další nezařaditelná témata
Odeslat odpověď

Re: Ostatní

pát lis 08, 2019 21:27

Nemáte nikde žádnou chybu, myslím to přesně tak, jak říkám. Jen houšť a více :idea: :twisted:

Re: Ostatní

pát lis 08, 2019 22:16

Chápu-li to (tě) tedy správně, tomuto záměru (a obchodní politice) fandíš a přeješ sukces. Řídit se slovy Voltairovými S Vašimi názory nesouhlasím, ale do smrti budu hájit Vaše právo je říkat bude pro mě osobně opravdu velmi těžké... :?

Re: Ostatní

pát lis 08, 2019 23:24

Oceňuji, že ses nad tím zamyslel :wink: Vlastně mu úspěch přeji, anžto je to voda na můj vysněný mlýn. Avšak nepsaná pravidla zdejšího fóra mi neumožňují dále v tomto tématu pokračovat :oops: Ale snad by pomohlo jedno podobenství o staré matraci. Když budeš často ráno vstávat se zatuhlým krkem či zády, pořád ti to nemusí stát za to, aby sis pořídil novou matraci. Avšak když jednou ráno vstaneš a švihne tě v zádech tak, že už nedojdeš do práce, tak věřím, že konečně tu starou matraci vyhodíš na smetiště :idea:

Re: Ostatní

sob lis 09, 2019 8:02

...a koupíš si novou, z velké části za peníze někoho jiného, kdo si novou nemůže dovolit. Nebo si to vykládám špatně?

Re: Ostatní

sob lis 09, 2019 8:59

Popsal jsi trefně jeden ze symptomů.
Je to jako dolévat olej do tekoucího motoru. Z dlouhodobého pohledu dává smysl motor přetěsnit či zcela zgenerálkovat. Ve společnosti (toto fórum tedy neyvjímaje) chce většina lidí pouze dolévat olej do zblbnutí a nadávat na to. Myslím si, že jedinou šancí je, aby se zcela roztrhala obě gufera na klice, jinak se generálky nikdy nedočkám. Proto už ze zoufalosti vítám každé sáknoucí gufero, každé prdlé těsnění. :?

Re: Ostatní

sob lis 09, 2019 9:06

Tak to jsme ovšem každý někde jinde. A to píšu z pozice toho, kdo má dopravní prostředky zánovní a neměl by problém jít si pořídit nový.

Re: Ostatní

sob lis 09, 2019 9:39

skodovkar píše:Ale snad by pomohlo jedno podobenství o staré matraci. Když budeš často ráno vstávat se zatuhlým krkem či zády, pořád ti to nemusí stát za to, aby sis pořídil novou matraci. Avšak když jednou ráno vstaneš a švihne tě v zádech tak, že už nedojdeš do práce, tak věřím, že konečně tu starou matraci vyhodíš na smetiště :idea:

skodovkar v SZ píše:Co ti vadí ???? :shock:

Co mě vadí. Odpovím ti tady veřejně.
Za prvé že ta nová matrace je horší jak ta stará proležená, a
za druhé ty tvoje poslední tak dva měsíce uhozený komentáře.

Re: Ostatní

úte lis 12, 2019 8:24

Jen pro odlehčení, toto děvče určitě nechodilo pátky za školu, navíc se umí aj usmát https://www.novinky.cz/veda-skoly/clane ... lanky-home.

Re: Ostatní

úte lis 12, 2019 10:43

A k cemu je to vhodne?

Re: Ostatní

úte lis 12, 2019 11:13

Byla to narážka na duševně nemocnou Švédku Grétu (a její rodinu), co svým záškoláctvím zblbla část populace hlavně mladých lidí se všemi důsledky i pro nás normální motoristy.

A já jsem třeba hrdý na tuto školačku co se jí podařilo a tím i nás reprezentuje ve světě :wink: , nejen Jarda Jágr (hokejista).

Re: Ostatní

úte lis 12, 2019 14:09

Tak na pár věcí jako obyvatelé ČR hrdí být můžeme :wink:
Bohužel je víc toho, na co to nejde :(

Re: Ostatní

pon lis 18, 2019 22:00

Nerad bych Vás nudil ale nedá mi to. Děvčica začala chodit za školu v pátek a dnes už nechodí vůbec? https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_may. Co slyším a čtu o sociálce ve Švédsku a Norsku tak odebírají rodičům děti za menší prohřešky.

Re: Ostatní

úte lis 19, 2019 16:43

na toto som minule narazal...

Re: Ostatní

úte lis 19, 2019 16:50

Má přerušené studium.

Re: Ostatní

úte lis 19, 2019 17:13

Jestli tam nebylo i jiné přerušení....:x
Odeslat odpověď