Ostatní

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Ostatní

Příspěvek od Pitris »

A tohle je hezký :wink: Od května do srpna - na soud v ČR docela rychlost. Za docela rychlost čtyři roky. Jen tak dál :wink: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/ve- ... y-40293821
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9852
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Ostatní

Příspěvek od Colommbo »

Čtyři ročky natvrdo, příjemné překvapení. Ale ještě nejsme v právní moci...
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Ostatní

Příspěvek od Pitris »

Miláčku, asi bude voda v karburátoru....:mrgreen: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/rid ... y-40293924
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Ostatní

Příspěvek od pepoh »

LPGObrázek Obrázek X-CESS :| Obrázek VST 8)
MOBIL SUPER 3000 X1 8) Eurol Engine Oil Treat 8) LQ-Molygen :wink: TOTAL INEO 0W30 :x
Shi
Příspěvky: 1314
Registrován: úte úno 19, 2008 23:31

Re: Ostatní

Příspěvek od Shi »

Pitris píše: No řekl bych, že třeba v tomto. Musíš mít možnost se nějak policii prokázat, a v řidičáku všechny údaje nejsou. A krom toho, kdo nemá co skrývat, nemá problém tu občanku policistovi ukázat.....
Policii se můžeš prokázat mnoha způsoby, občanka je jen jeden z mnoha možných způsobů. Kvalita toho jaké "důkazy" po tobě mohou být požadovány se odvíjí od důvodu, kvůli kterému tě policista vyzývá k prokázání totožnosti.
Pitris píše: A krom toho, kdo nemá co skrývat, nemá problém tu občanku policistovi ukázat.....
Z krátkodobého pohledu ano, z dlohodobého je ale tohle již vyzkoušená cesta do pekla. Právě proto, že se ví, že co zneužito být může, to taky zneužito bude, je legislativa napsána tak, že skutečně nemusíš u sebe nosit občanku. A taky právě proto policista musí mít (ve slušných zemích) zákonný důvod k tomu, aby po občanovi něco požadoval.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Ostatní

Příspěvek od Pitris »

Pane. Ten můj příspěvek je přes 5 let starý, a už vím co jsem tehdy nevěděl.
A silniční kontrola je zákonný důvod i k prokázání totožnosti (ano, občankou to být nemusí). Nicméně pořád si myslím že slušný člověk nemá co skrývat, a slušní a normální policajti jsou. A je jich většina.... Já nemám negativní zkušenost.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Ostatní

Příspěvek od Pedro »

O policajtech,vyjma dopravaku,kterych je videt neskutecne malo,si myslim uz od mladi svoje. Jen furt OBCANSKY PRUKAZ. Buzerovani kvuli autu,caste kontroly...mel jsem pred 1989 zapadni auto.
Meli jsme SNB v sirsi rodine a to daval najevo. Jinak by se jinde neuzivil. Tupej a levej.
A nasledna moje leta to v zivote potvrzovala.
Zejmena urcite nekolikalete obdobi v jejich blizkosti i mimo praci.
Furt tam je citit ten mensi ci vetsi nejaky mindracek schovany za placku.
Obcanku uz neukazuju leta,na dotazy odpovidam jednym slovem a vyhybam se ocnimu kontaktu. Pri silnicni kontrole bilych cepic. Tam mi neva ani zena. U jinych slozek je nechapu co je k tomu vede. V kanclu budiz,na ulici ?
A kdyz mi zastavi a neco chtej jen doklad od auta ci mota,serou mi. A kyselim xychtem reaguji. Jediny situace kde nereaguji na pozdrav. Jen nutne odpovedi nebo mlceti zlato.
Vubec nechapu co mi ma nekdo v cernakach s vyholenou palici co kontrolovat vozilo chozenim okolo :twisted:

Jdu ted radsi na houby k Berounu.
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9852
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Ostatní

Příspěvek od Colommbo »

Doufám/věřím, že ti procházka v lese aspoň trochu zvedla náladu, Peťo... :) Jináč tak, jak tu píšeš, asi reaguje hodně lidí, částečně skrzevá svoji, odpusť upřímnost, trochu zvláštní náturu (jo, a taky nemáš zrovna nejlepčí osobní zkušenosti, vím to...), zčásti i skrze určitou internetovou masírku (nebavit se, odpovídat jednoslovně, žádná komunikace atp.) Ti kluci a holky dělají svoji práci, tu lépe, tu hůře. A mají ještě tu smůlu, že jejich práce naprosté většině lidí leze na nervy, bo je různým způsobem omezuje a tak nějak podvědomě se cítí ohroženi. Kdyby se ke spolku hlásili (a přijímacím řízením prošli) toliko uchazeči obdaření nadprůměrnou inteligencí nejen sociální, to by se nám, panečku, žilo (a jezdilo)...! Nosil jsem placku v kapse víc jak třicet let a za tu dobu jsem, samosebou, taky narazil na všelijaký týpky (myšleno kolegy), jako asi všude, s některýma bych na pivo fakt nešel (zato s tebou dycky a rád!)
Ale původně jsem chtěl vložit něco jiného: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/le ... y-40294423 - laickým pohledem bych řekl, že posádka, ač vedena zkušeným pilotem, měla po celou dobu letu od Egejského moře až do Prahy pod kontrolou akorát tak velký hovno... :evil:
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Ostatní

Příspěvek od Pitris »

A tenhle taky :evil: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/za- ... r-40294413
Už se chlastá nejenom před volantem, ale i před kniplem :roll:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Ostatní

Příspěvek od Pedro »

Juro. Mam to v sobe od pube a asi mam smulu neb si nenecham srat na kebuli.
Vim co muzu a nemuzu. Vcetne myho preslapu. Zde pred zakonem smekam a uznavam...
Priteli,jsem se zminoval o jednom cloveku,ktery je chlap ve sboru a nema ten mindracek.
Jeho soukr zivot,mu vsak nezavidim.

Netreba se omlouvati ze ses zminil o moji vlastni zkusenosti.
Shi
Příspěvky: 1314
Registrován: úte úno 19, 2008 23:31

Re: Ostatní

Příspěvek od Shi »

Colommbo píše: Ale původně jsem chtěl vložit něco jiného: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/le ... y-40294423 - laickým pohledem bych řekl, že posádka, ač vedena zkušeným pilotem, měla po celou dobu letu od Egejského moře až do Prahy pod kontrolou akorát tak velký hovno... :evil:
Nepatrně méně laickým pohledem na to zírám jako na zjevení. To si snad dělají legraci ? Standardní postup, pokud vím, je přistát na nějakém vhodném letišti poblíž trasy, už proto, že pilot nemůže mít tušení proč vypadl jeden motor a proto taky neví, zda se neblíží výpadek i druhého motoru. Doufám, že tohle budou orgány řešit.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Ostatní

Příspěvek od Jerry3 »

Podle pravidel ICAO se zjevně jedná o incident, kterým se zřejmě bude zabývat Rada ICAO.
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9852
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Ostatní

Příspěvek od Colommbo »

Na Slovácku by to komentovali, že "letěli na věřím v Boha"... Dle mého soudu je to prostě průser. Pilot je možná zkušený, v tomto případě však tvrdě hazardoval se stosedmdesáti životy nicnetušících pasažérů. Pojede-li auto (nebo i plný autobus) "na tři", možná dojede, v nejhorším případě se někde zastaví. U aeroplánu si to prostě neumím a ani nechci představit.
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Ostatní

Příspěvek od lengy60 »

A to je jen jeden z důvodů,proč mě do ďábelského stroje nikdo nedostane.;) Dělám v dopravě (železniční) a vím jak to tam chodí.Nedělám si iluze,že zde to funguje jinak.
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Ostatní

Příspěvek od Pitris »

Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět