Olej pre 1.4 T-gdi // LSPI

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27403
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Olej pre 1.4 T-gdi // LSPI

Příspěvek od Pitris »

CEED píše:Zdravím, chtěl bych využít tohoto vlákna a zeptat se na olej do KIA CEED r.v. 2019, 1.4 T-GDI 103kw, benzín, přímý vstřik, turbo a má to filtr pevných částic.
Pokud budou dlouhé dálniční jízdy, tak je C3 vhodná. Jestli budou převážně jenom přískoky lze i tu C2, ovšem s výměnou do 10-ti tkm.
Ale nejlepší prevencí proti LSPI je kvalitní palivo, vykašlat se na "rádce" řazení a po zahřátí držet motor mezi 2 a 3 t.ot. a občas to (jestli už zajeto) vytočit k maximu.
A pokud teprve zajíždíš, olej z fabriky bych po 2 tkm vyměnil....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
CEED
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 26, 2019 8:25

Re: Olej pre 1.4 T-gdi // LSPI

Příspěvek od CEED »

Provoz bude tak nějak půl město do 10km a půl delší výlety. Přesně tak :wink: Nepodtáčím, rádce řazení ignoruji, benzín pouze Verva 100, a občas do omezovače po zahřátí oleje. Najeto mám 1800km, tak proto se ptám, protože nejpozději po 2000km půjde ekořidina ven. Děkuji :wink:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27403
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Olej pre 1.4 T-gdi // LSPI

Příspěvek od Pitris »

1800 km je ještě tak na opravdu OBČAS (a na chvilku) to poslat k omezovači - to ještě není zajeté....
A ano, olej to bude chtít ven, dát něco na 8 tkm a pak v 10-ti, a pak dál po po 10-ti.
Jestli Tě nečeká moře dal bych teď klidně ten 5w30 C2, bo mi přijde zbytečné tam na "dozajetí" nutně cpát C3, a za těch 8 tkm uvidíš "ako sa bude motor správat" a jestli nebude třeba slyšet že by chtěl vyšší HTHS. A tři tipy: http://www.ravenol.cz/katalog/43-ravenol-fel-5w-30
https://www.oleje-pema.cz/olej-motorovy ... XlEALw_wcB
https://www.svet-oleju.cz/cs/katalog/de ... CvEALw_wcB
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Olej pre 1.4 T-gdi // LSPI

Příspěvek od Jerry3 »

Rovněž bych to během záběhu s vytáčením o omezovači nepřeháněl!
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Olej pre 1.4 T-gdi // LSPI

Příspěvek od pepoh »

3-4tkm vymena v zabehu :wink: . asi do prvych 10-12tis je motor este "tuhy", ale neskor dojde k pocitovej zmene, mozes potom prasit :)
LPGObrázek Obrázek X-CESS :| Obrázek VST 8)
MOBIL SUPER 3000 X1 8) Eurol Engine Oil Treat 8) LQ-Molygen :wink: TOTAL INEO 0W30 :x
CEED
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 26, 2019 8:25

Re: Olej pre 1.4 T-gdi // LSPI

Příspěvek od CEED »

Rozumím, zatím to do omezovače netočím. Ročně najedu asi 10 tisíc a olej i s filtrem budu měnit 2x ročně před zimou a po zimě po těch 5 tisíc km jako u svých dosavadních aut. Takže je tedy lepší pro záběh, když olej z fabriky vypustím ve 2000 a pak až v 10 tisíc a pak najedu na své krátké intervaly co 5 tisíc 2x ročně. Známí říkají, že to přeháním. Oni jezdí longlife na 20 až 30 tisíc a já mám svůj ,,krátkýlife" na 5 tisíc :D
CEED
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 26, 2019 8:25

Re: Olej pre 1.4 T-gdi // LSPI

Příspěvek od CEED »

A děkuji za tip, zkusím asi ten Ravenol :wink:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27403
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Olej pre 1.4 T-gdi // LSPI

Příspěvek od Pitris »

Přeháníš :twisted: ale motor si to bude potom pamatovat :wink:
A jestli měníš 2x ročně, dá se po záběhu dobře v říjnu olej C2 a v dubnu C3.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
CEED
Příspěvky: 5
Registrován: pát črc 26, 2019 8:25

Re: Olej pre 1.4 T-gdi // LSPI

Příspěvek od CEED »

Ok, děkuji všem za rady a čas :wink:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27403
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Olej pre 1.4 T-gdi // LSPI

Příspěvek od Pitris »

CEED píše:Takže je tedy lepší pro záběh, když olej z fabriky vypustím ve 2000 a pak až v 10 tisíc a pak najedu na své krátké intervaly co 5 tisíc 2x ročně.
Ještě doplním že ano, že je vždycky lepší první olej vyměnit po těch zhruba 2 tkm a že pro motor snad největší prasárna je ho tam nechat přes 20 tkm.
Ale pokud chceš být fakt pintlich, tak teď ve dvou, pak v pěti a potom tedy po těch Tvých pěti tkm. Motor si bude vrnět....:wink:
Je to investice která se časem vrátí.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
michal84
Příspěvky: 33
Registrován: ned lis 18, 2018 16:34

Re: Olej pre 1.4 T-gdi // LSPI

Příspěvek od michal84 »

michal84 píše:Ahojte, tak sa mi už asi prejavuje LSPI na mojej i30, už sa mi par krát stalo keď som razantne pridal plyn že na chvílu zakolísal výkon a ozval sa taký cinkavý zvuk od motoru ... predpokladam že to je LSPI.

Divné mi príde že sa to deje (cca 4-5 krát) keď prudko pridám na 2500 otáčkach a ten výkon klesne a motor zacinká keď je na otáčkomere cca 3000 otáčok. A teda vždy sa mi to stalo na 3. prevodovom stupni. Príde mi že tie otáčky už sú relatívne vysoké na LSPI alebo a mýlim? Nikde som nedohladal informaci kolko otáčok je málo resp. pri akých otáčkach to LSPI vzniká.

Popravde ale ak je zrýchlovanie na 2500 špatné to už mi príde celkom naprd pretože to znamena ešte na 60km/h radiť na dvojku ...

Čo si o tom myslíte? Alebo sa takto može prejavovať aj iný problém?
Ahojte, snáď nevadí že kopírujem celý svoj povodný príspevok ale aby bola návaznosť - problém s poklesom výkonu.
Tak ako sme sa tu bavili som začal tankovať Vervu, zaťial tak 4-5 nádrží a problém sa zatial neobjavil. Niekolko krát tu príležitosť motor mal ale nezaškubal sa. Je to teda ešte predčasné pretože aj predtým to bolo relatívne náhodné takže ešte budem sledovať.

Chcem sa ale spýtať, Jerry mi tu vtedy vypísal potenciálne problémy ak by cukanie vyriešil viacoktánový benzín. Mal by som niečo riešiť v prípade že by bolo rozdielne chovanie u viacoktánového benzínu ako u 95-ky? Alebo by sa dalo povedať aj že ten motor je proste citlivejší na palivo? :-)

Ďalšiu vec čo sa chcem spýtať je že som si všimol keď idem plynule konštantnou rýchlosťou a otáčky mám niekde trochu pod 2000, rovinka skoro žiadny plyn, tak niekedy cítim že auto trochu škube, nie je to moc len to lahko cítim že nejte plynule (je to relatívne nevýrazné až som si chvílami myslel či si to nevymýšlam :-D takže žiadne výrazné záškuby)... nenapadá Vás čím to može byť?
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Olej pre 1.4 T-gdi // LSPI

Příspěvek od Jerry3 »

michal84 píše:Mal by som niečo riešiť v prípade že by bolo rozdielne chovanie u viacoktánového benzínu ako u 95-ky? Alebo by sa dalo povedať aj že ten motor je proste citlivejší na palivo? :-)
Řešením by byla změna datových map v ŘJ motoru, jenže pak by to nejspíš hůř jelo. Pokud jde o citlivost na palivo, nemusí jít nutně o záležitost systémovou, tj. vztahující se k danému typu motoru, ale o vlastnost výhradně daného kusu motoru. S najetými kilometry a opotřebením motoru ovšem bude tato jeho vlastnost - požadavek "lepšího" paliva - stále méně patrná.
michal84 píše:Ďalšiu vec čo sa chcem spýtať je že som si všimol keď idem plynule konštantnou rýchlosťou a otáčky mám niekde trochu pod 2000, rovinka skoro žiadny plyn, tak niekedy cítim že auto trochu škube, nie je to moc len to lahko cítim že nejte plynule (je to relatívne nevýrazné až som si chvílami myslel či si to nevymýšlam :-D takže žiadne výrazné záškuby)... nenapadá Vás čím to može byť?
Otáčky pod 2000 jsou vlastně stále ještě pouze zvýšeným volnoběhem, nikoli režimem, ve kterém by se mohlo či dokonce mělo (vím, dnes... :x ) jezdit. Ale zkus použít zapalovací svíčky Denso Iridium Power, a pak dej vědět.
michal84
Příspěvky: 33
Registrován: ned lis 18, 2018 16:34

Re: Olej pre 1.4 T-gdi // LSPI

Příspěvek od michal84 »

Jerry, ďakujem ti za odpoveď.

Ohladne inej mapy, auto je rok staré takže sám by som do tohoto nešahal a neviem aké sú bežne možnosti v autorizovanom servise ale predpokladal by som že existuje iba jedna výrobcom schválená mapa v danom čase. Teda časom sa može zmeniť ale nečakal by som že toto može servis ovplyvniť ... alebo sa mýlim?

Ohladne toho slabého škubania, keď tie otáčky mám málo pod 2000 tak ten motor je skoro nezaťažený, auto si len tak pluje, normálne bežne mám otáčky nad 2000 a o nejakej záťaži resp zrýchlovaní sa vobec nebavím, to mám otáčky nad 2500. Ten motor určite netrápim. Tie sviečky by som mohol skúsiť otázka ako k tomu zase pristúpiť keď je auto nové, asi by som to skúsil ešte chvílu pozorovať a poriešiť cez autorizák.
Ešte ma napadá jedna vec, začal som to sledovať až po prvej servisnej prehliadke, tak že by práve prehrávali mapu v rámci nejakeho oficialneho upgradu ??? Asi bych sa mohol poptať v servise či taký úkon nerobili ...
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Olej pre 1.4 T-gdi // LSPI

Příspěvek od Jerry3 »

michal84 píše:Ten motor určite netrápim. Tie sviečky by som mohol skúsiť otázka ako k tomu zase pristúpiť keď je auto nové... začal som to sledovať až po prvej servisnej prehliadke, tak že by práve prehrávali mapu v rámci nejakeho oficialneho upgradu ??? Asi bych sa mohol poptať v servise či taký úkon nerobili ...
Nemyslel jsem, že ty ten motor trápíš pod 2000 ot./min., ale že obzvláště motor, kterému výrobce skrze SW v ŘJ motoru kvůli spotřebě ochudil směs, obtížně snáší nízké otáčky (i bez zatížení), což se může projevovat oním cukáním, neboť tu příliš chudou směs svíčky nedokáží s jistotou zapálit. Snad to takhle stručně stačí.

Jinak přehrání SW je častých servisním zásahem během záručních prohlídek. Servis to neudělá pouze v případě, když vyjádříš explicitní požadavek, aby to nedělal.
michal84
Příspěvky: 33
Registrován: ned lis 18, 2018 16:34

Re: Olej pre 1.4 T-gdi // LSPI

Příspěvek od michal84 »

Ok, teraz je mi to jasné jak si to myslel :-)
Stále ale je to na hlavu postavené pretože keď uvážime že je vela užívatelov ktorí jazdia podla radcu na palubovke a ten im radí jazdiť v takomto režime tak to proste nedáva zmysel ... chápem že ten zmysel sú emise ale z užívatelského hladiska sa to proste vylučuje.

Ohladne toho prehrania mapy sa v servise aspoň poptám či to robili pretože tým bude minimálne ovlivnené aj moje sledovanie poklesu výkonu pri záťaži, ja som začal brať tu vervu zrovna po garančke :-)
Odpovědět