Olej do prevodovky

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
dany01
Příspěvky: 359
Registrován: pon čer 26, 2017 14:05

Re: Olej do prevodovky

Příspěvek od dany01 »

pripajam reakciu od človeka-servisaka čo tomu tiež rozumie:

p. Hlavatý rad by som sa ešte spýtal na Vás názor , kedy odporúčate vymeniť olej v prevodovke - mam 80 tis. km - 3 roky. či uz vymeniť alebo to ešte dá do 100 tis.

Nikdy sa nestane hriech ak sa vymení olej skôr než treba.Ale pokiaľ ide o mechanickú prev. grupy pokojne ide potiahnuť to na 100-ku bez újmy.Pokiaľ výmena, treba vždy dať originál olej,Ravenol a pod nech si dá predávajúci do svojeho.Nejde o to zhovaďovať akýkoľvek olej,tu ide o o špeciálne vlastnosti ktoré vyžaduje tá ktorá skriňa lebo preto je dôvod.Prevodovka nie je iba o tom že sa trú o seba kolesá.Radšej nemeniť,ako dávať iný čo tam nepatrí,aj keď trieda sedí.Platí ale v zásade že prevodovku katuje majiteľ štýlom jazdy.Najhoršie sú motory aj prevodovky príliš šetriacich pánov a väčšiny žien.Kto neutále buď sleduje spotrebu alebo chce ticho v aute tak ho zvyčajne podtáča a robí presne to,čo automat ktorý radí pri nízkych otáčkách.Najhoršie čo pre obe veci môže byť.Každý trepe o vyhonených autách mladých ľudí,ale pravda je taká že majú najlepšie stroje pretože im doprajú otáčky.Paradox,kto šetrí nemá za tri,má len skôr problémy.Radšej auto z viac km od svižne jazdiaceho,ako oveľa menej km v aute "po starom pánovi" to sú bežné sprostosti predávajúcich šmelinárov
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Olej do prevodovky

Příspěvek od pepoh »

pan hlavaty ma asi velku hlavu, pretoze na logu nezalezi. :? su to iba ksefty firiem- "x doporucuje y".
problem radit za studena nie je rarita, ma to suvis s tym ze panenske gl4 su pomaly na ustupe.
dnes sa casto robia gl4+5. tento olej nezere synchrony/farebne kovy jak gl5, a vydrzi viac ako gl4.
nevyhoda je radenie za studena, moze byt trochu horsie.
je to sposobene chemickym zlozenim a trochu vacsou viskozitou ako rovnaky sae gl4.
LPGObrázek Obrázek X-CESS :| Obrázek VST 8)
MOBIL SUPER 3000 X1 8) Eurol Engine Oil Treat 8) LQ-Molygen :wink: TOTAL INEO 0W30 :x
jarson1
Příspěvky: 2059
Registrován: pon zář 01, 2014 8:39
Bydliště: RV ( SK)

Re: Olej do prevodovky

Příspěvek od jarson1 »

...ale inak má v podstate pravdu :D
Toyota Carina E 1.6 Xli LB 1992 Japan
Obrázek
Ex.Toyota Carina E 1.8 GLI LB. 1996 GB
HONDA Civic 8G 4D 1.8 2006 Turkey
Obrázek
dany01
Příspěvky: 359
Registrován: pon čer 26, 2017 14:05

Re: Olej do prevodovky

Příspěvek od dany01 »

tu pepoh: si teraz so sebou spokojný ?, ked si si kopol do človeka , ktorého vôbec nepoznáš....?!
su ludia čo aj niečo vedia-vzhladom na svoje skusenosti, Ty si iba niekoho zobral do svojej nevymachanej papule...
praveže vela na spravnom oleji v prevodovke zaleži a vedia to aj ludia čo skušali nahradu ale nakoniec skončili pri originale. Zaroven dodam , že su pripady kedy sa podarilo trafit olej neoriginalny, ktorý fungoval, ale aká pravdepodobnosť toho asi je.....
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Olej do prevodovky

Příspěvek od pepoh »

dany nie ze ti praskne zilka.
kludne si zisti, ake oleje su prebaly s inou etiketou.(a dokonca v rovnakom kanystri)
pretoze ziadna automobilka nevlastni rafineriu, ci oceliaren aby si sama vyrabala oleje alebo diely.
na to su dodavatelia.
nielen male olejfirmy miesaju zakladove oleje a aditiva od vyrobcov aditiv ako je napr infineum,vanderbilt. ktory garantuje ze ak sa "dodrzi recept a prisady" tak vysledok bude splnat xyz noriem (vag,ford,)
mozu si miesat aj podla seba, ale v tom pripade drahe testovanie, cerfikacia je v ich rezii.
LPGObrázek Obrázek X-CESS :| Obrázek VST 8)
MOBIL SUPER 3000 X1 8) Eurol Engine Oil Treat 8) LQ-Molygen :wink: TOTAL INEO 0W30 :x
dany01
Příspěvky: 359
Registrován: pon čer 26, 2017 14:05

Re: Olej do prevodovky

Příspěvek od dany01 »

o moje žilky sa bať nemusíš - to je tvoja vizitka ako reaguješ....
ja viem že sa to balí-prebaluje kade tade a kade čo. Niekde som cital ked človek z Paramo potvrdil že sa u nich plnilo pre vychyrené značky. Verím ,a nerobím si iluzie že sa to tak robí pre OST BLOCK. Potvrdil mi to aj človek z Aralu. Zakladové oleje robia 2-3 firmy viem o BP Petroleum (Aral-Castrol) , Exxon-Mobil a potom si ich značky upravuju- aditivujú.
ano aj tieto oleje ,ako píšeš niekto vyrába- je možné že tam je nejaká značka ale zo skuseností ludí-servisákov, sa vie že to čo bude namiešané v origo obale nemusí byť na 100% to isté ako v obale danej značky. Ja neobhajujem ani origo ani priznanu značku, skôr je to smutné že to tak je ale realne užitie vypovedá o niečom inom.
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Olej do prevodovky

Příspěvek od pepoh »

predpokladam historka vznikla tak, ze sa ktosi ulakomil na lacny znackovy olej, a nakoniec to bol falzifikat..
a povedal ludom ze ten castrol/total/.. mu znicil auto.
niektori kupuju drahe diely-kvapaliny u predajcu aut, sanca na padelek tu je asi nula.
a ini ludia kupuju starline a najlacnejsi olej. :mrgreen:

nedokazem pochopit ako nefalzifikat olej plniaci normu moze vobec nieco poskodit....
LPGObrázek Obrázek X-CESS :| Obrázek VST 8)
MOBIL SUPER 3000 X1 8) Eurol Engine Oil Treat 8) LQ-Molygen :wink: TOTAL INEO 0W30 :x
Lacino
Příspěvky: 83
Registrován: úte pro 15, 2020 21:58
Bydliště: Levice SVK

Re: Olej do prevodovky

Příspěvek od Lacino »

dany01 píše:pripajam reakciu od človeka-servisaka čo tomu tiež rozumie:

Nikdy sa nestane hriech ak sa vymení olej skôr než treba.Pokiaľ výmena, treba vždy dať originál olej,Ravenol a pod nech si dá predávajúci do svojeho.Nejde o to zhovaďovať akýkoľvek olej,tu ide o o špeciálne vlastnosti ktoré vyžaduje tá ktorá skriňa lebo preto je dôvod.Prevodovka nie je iba o tom že sa trú o seba kolesá.Radšej nemeniť,ako dávať iný čo tam nepatrí,aj keď trieda sedí.
...odteraz u mňa už len OE prevodový olej!...ak sa ovšem bude dať zohnať :mrgreen:
NOP

Re: Olej do prevodovky

Příspěvek od NOP »

O převodových olejích toho vím asi tolik, co o atomový fyzice.. Sice co moje paměť sahá jsem převodové oleje nechával měnit vždy v 60.ti a potom ve 120 ti tisících km a vždy zn. byla na doporučení mého známého „garážového“ automechanika, který ten převodový olej také následně vyměnil. Vzpomínám si, že se jednalo o Total, Castrol a další, ale to je tak vše, co si vzpomínám. Pouze v jednom případě jsem to vzal do vlastních rukou, myslím ten výběr oleje. Jednalo se o Toyotu Avensis dvoulitr diesel 93 kW. Ačkoliv ve zn. servisu mne upozornili, že nic jiného, než originál olej, který mají skladem tam fungovat nebude, já si pořídil Millers Oils poté, co jsem kdesi četl chválu na jejich převod. oleje. Dokonce jsem tam napsal, zda ten jejich olej bude fungovat v převodovce Toyoty a byl jsem ujištěn, že mají zkušenosti a málem ne tisíce děkovných dopisů. Což o to, převodovka řadila sametově, ono bylo léto a já byl moc spokojen. To však rychle skončilo s příchodem podzimu a prvních mrazíků. Byl jsem nakonec rád, že autorizovaný servis Toyoty mám tak blízko bydliště. Takový to byl problém…
Nyní necelý rok osmistupňový automat Aisin k motoru 2.0 blueHDI 130 kW. Sice do předpokládané výměny převod. oleje, který je také doporučován v 60 tis. km mám ještě dost času, tak jsem se poptával a v podstatě jsem slyšel Ravenol, Ravenol…. Ovšem teď nedávno jsem hovořil s člověkem, který má stejnou převodovku, ale v jiném autě a ten mi sdělil, že Ravenol určitě ne, že lepší zkušenosti jsou s p. oleji zn. Liqui Moly. Navíc je to člověk, který by této problematice měl rozumět. Tak nyní nevím a tudíž prosím o Vaše doporučení, názory, zkušenosti. Toto doporučuje přímo firma Ravenol - viz link. Nejsem si jist, ale mám pocit, že ten osmistupňový Aisin se začal montovat do aut až někdy v průběhu roku 2019/20?
https://www.ravenol.de/en/application-a ... ulv-fluid/
https://www.ravenol.de/en/news/detail/r ... the-range/
https://www.ravenolshop.sk/p/ravenol-atf-t-ulv-fluid
https://www.eoil.sk/recenzie/ravenol-at ... fluid/2741
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Olej do prevodovky

Příspěvek od Durex »

NOP píše:převodovka řadila sametově, ono bylo léto a já byl moc spokojen. To však rychle skončilo s příchodem podzimu a prvních mrazíků. Byl jsem nakonec rád, že autorizovaný servis Toyoty mám tak blízko bydliště. Takový to byl problém…
Tady sis krásně odpověděl a to je problém převodových olejů. O to víc mě udivuje,proč po svojí zkušenosti opět chceš laborovat s olejem. Nejjednodušší a nejlepší řešení je použít originální olej. Ono totiž rozkastování převodových olejů má dost široké mantinely. A jeden olej 75W90 je diametrálně odlišný od druhého 75W90, přestože oba na první pohled spadají do stejného "šuplíčku". Dále je taky rozdíl v průběhu viskózní křivky.

Nicméně u převodových olejů do automatů sem zaznamenal menší problémy resp stížnosti majitelů na změnu převodového oleje vůči originálu. S ravenolem mám pozitivní zkušenosti. Ale nikdy se nejednalo o převoďák do automatu. Nicméně když použiješ předepsanou viskozitu a normu výrobce, tak převodovce neublížíš. Můžeš zaznamenat jiné reakce převodovky na přeřazení a třeba se změnou okolní teploty. Sázka na jistotu je vždy ten originál ...
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
NOP

Re: Olej do prevodovky

Příspěvek od NOP »

Durex píše:Sázka na jistotu je vždy ten originál ...
Naprosto souhlasím. Aisin oleje do této své převodovky dodává, našel jsem cosi na zahraničních web. stránkách a potom samozřejmě na web. stránkách přímo fy Aisin. Ale mám obavu, že tady to zatím snad nikdo nenabízí a výroce auta Ti řekne, že náplň je doživotní. Já se utěšuji tím, že zatím měnit nemusím, ta převodovka se dodává zatím krátce, před tím byl šestikvalt a i třeba ten Ravenol olej do tohoto osmistupně vyvinul poměrně před krátkou dobou. Snad časem bude více zkušeností. Mne také zaskočila dost nízká viskozita toho Ravenolu. Na druhé straně, od těch, co mají automaty a je to třeba BMW, tak Ravenol používají. "Zahulíme, uvídíme..." :lol: Na každý pád díky :wink:
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Olej do prevodovky

Příspěvek od Durex »

Vsadím krk na to,že ten olej bude mít objednávací číslo a seženeš ho u nejbližšího dealera značky auta a jako bonus podle VINka ...
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
NOP

Re: Olej do prevodovky

Příspěvek od NOP »

Zkusím se poptat. Něco podobného mne také napadlo, ale ono to má také jiný rozměr. Třeba ti majitelé BMW mi sdělili, že když zakoupí originální převod. olej, tak to stojí doslova balík a že ten Ravenol je stejně dobrý a doslova za zlomek ceny. Tak budu muset zjistit, jak si stojí cena originálního oleje a potom se rozhodnout. Na druhé straně, než vylágrovat atomat. převodovku, tak raději připlatit za olej. Není to dávno, co mi vyprávěl (ne)šťasný majitel Mercedesu, že tzv. vylágroval automat. převodovku tím, že třeba na světlech na křižovatkách i jinak, když krátce zastavil, tak řadil neutrál v domění, že převodovce dělá dobře. Co ho stála potom oprava, to bylo doslova neuvěřitelné :evil:
NOP

Re: Olej do prevodovky

Příspěvek od NOP »

Mno, udělal jsem jakýsi další průzkum doslova „ledaskde“ a firmy, které se zabývají výměnou oleje v automat. převodovkách, ale i Peugeot používají údajně jakýsi originální olej do tohoto typu převodovky, tedy Aisin EAT8, nebo Ravenol, se kterým jsou údajně dobré zkušenosti. Dokonce jsem narazil na autorizovaný servis, který tam dává onen RAVENOL ATF T-ULV Fluid - viz můj link v předchozím příspěvku. Firma Aisin si samozřejmě ty oleje nechává vyrábět jinde, údajně by to měl být Shell. Já si tam nechám časem dát onen Ravenol a to vše ve specializovaném servisu s automatickou plničkou. Současná cena 7.500,-. Ovšem ty ceny jsou velmi variabilní a stále to „leze“ nahoru. Což o to, olej v automatu člověk mění jednou za čas. Horší je to se stále rostoucími cenami potravin, léků atd. atd…. Sice tady máme Zákon o cenách, který umožňuje z centra ceny regulovat, ale to tady nikoho nezajímá. Prostě občane plať, my Ti za to ani neseženeme vakcínu na „koronabreberuše“. Ale škoda mluvit…
Ještě Vám asi dlužím moje auto - Peugeot 308 SW GT 2.0 blueHDi 130 kW, 400 Nm a přidám videa o osmistupňovém Aisinu. Bohužel, je to v angličtině, velmi obsáhlé a navíc si nejsem jistý, zda je to přesně ten typ, který mám v autě. Třeba to bude někoho zajímat. :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=Ehgwf_C5zgY
https://www.youtube.com/watch?v=cNcecuGzTDg
Uživatelský avatar
yosemitak
Příspěvky: 402
Registrován: čtv pro 15, 2016 0:11

Re: Olej do prevodovky

Příspěvek od yosemitak »

Durex píše:Nicméně u převodových olejů do automatů sem zaznamenal menší problémy resp stížnosti majitelů na změnu převodového oleje vůči originálu.
U Dodge jsem taky treba resil to, ze automat se po vymene oleje (resp. jakekoliv praci na nem, vymena solenoidu atd.) vzdy idealne mel nechat preucit, tzn. ze se mu v servisu vymazala TCM a on se pak nasledujicich par stovek km ucil radit (a delal to i prubezne), pripadne na se to dalo zkratit zhruba na hodinu, kdyz si clovek nasel dlouhou prazdnou silnici. Takze tam teoreticky taky mohla nastat situace kde se dal aftermarket olej s ATF+4, ono to zdanlive zacalo hur radit, clovek by si rekl, ze spatny olej, ale do 1-2 tydne se to srovnalo a pak to radilo krasne. Lil jsem tam nejlevnejsi olej co jsem nasel ktery splnoval ATF+4. Konkretne u Dodge bylo kritictejsi spis spravne mnozstvi. To co zdanlive vypadalo jako OK mnozstvi na merce bylo v praxi skoro o litr min (cela napln byla potom sedm litru) a to zpusobovalo mnoho potizi, zejmena v chladnem pocasi a kdyz mi olej po kapkach ucuraval z chladice a ja o tom nevedel, dokud se to nezhorsilo natolik ze to zacalo delat louzicky i kdyz to nebylo pod tlakem. Pak jsem vymenil chladic, znovu olej, vyladil mnozstvi oleje (zjistit presne spravne mnozstvi mi zabralo asi hodinu jezdeni dokolo po parkovisti a prilivani po 150 ml :D ) a prevodovka pak radila uplne spickove.
2011 Skoda Octavia II, 1.6 MPI – Ravenol VSI 5W-40 + Purflux
1998 VW T4, 2.5 TDI – Ravenol VMO 5W-40 + Purflux
2005 Dodge Grand Caravan, 3.8 V6 – Pennzoil 5W-20 + Denso
Odpovědět