Olej do novej O3 1.5 TSI bez casticoveho filtra

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Shi
Příspěvky: 1314
Registrován: úte úno 19, 2008 23:31

Re: Olej do novej O3 1.5 TSI bez casticoveho filtra

Příspěvek od Shi »

Velký problém Fukushimy byl princip seniority - kdo je starší má v japonsku pravdu, takže za spoustou rozhodnutí nestála odbornost, ale datum narození.
Další průšvih je, že Japonsko nemělo nezávislého regulátra, ale roli regulačního orgánu tvořil jakýsi "výbor" složený ze zástupců firem, kteří provozovali jaderné elektrárny. A zástupci firem věděli, že až jim vyprší mandát, tak se budou chtít vrátit do firmy která je vyslala na své teplé místečko, tzn ve výsledku princip, že slušný pták nekálí do vlastního hnízda, byl nadřazen bezpečnosti.
Ital
Příspěvky: 196
Registrován: stř dub 03, 2019 15:27

Re: Olej do novej O3 1.5 TSI bez casticoveho filtra

Příspěvek od Ital »

Nevim co v Japonsku způsobil princip senility nebo co, ale zaujalo mě, že kvůli Fukušimě chtějí v snad v Německu rušit jaderné elektrárny.
To mi nekoresponduje s počtem a intenzitou zemětřesení v Německu :!: už méně podstatné je, zda tam mají jaderky u moře. Když jsem byl v Německu u moře, tak lidi na pláži sice byli, ale široko daleko nebyla žádná voda. Takže tomu strachu z jádra v Německu opravdu nerozumím. A chtějí prý rozvíjet elektromobilitu. Tak ať jim to fouká...Jo, dotaz byl na olej do nového TSI. Tak to nevim...
Odpovědět