O nehodách

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

Návštěvník píše: .... a mohu prudit na olejích.cz! :D
Proč prudit? Aspoň je tu nějaká legrace. :D
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Návštěvník

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Návštěvník »

lengy60 píše:To se divím,že pak ty ženy vůbec zaměstnají v nočních provozech. :D A tím nemám na mysli montáž někde na lince nebo pečení chleba. :mrgreen:
Otázka je adresována specificky lefortovi.
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2517
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lefort »

Koukám, že ani oční medicína ti není cizí! Já se jen třesu, až mě začneš poučovat třeba i o mém oboru :wink:
edit: Mohu všechny uklidnit, ženy v noci opravdu vidí a podle posledních vědeckých výzkumů dokonce tak dobře jako muži :lol:
Návštěvníkovi: Jen by mě zajímalo, kde bereš tyto naprosto nerelevantní a nesmyslné informace???
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Návštěvník

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Návštěvník »

lefort píše:Koukám, že ani oční medicína ti není cizí! Já se jen třesu, až mě začneš poučovat třeba i o mém oboru :wink:
Nevím, co je tvým oborem, nicméně o fyziologických rozdílech mezi mužským a ženským okem jsme se učili někdy ve 4. či 5. třídě 1. stupně ZŠ (tehdy ZDŠ). A o tom to celé je: muži a ženy prostě nejsou stejní!

Speciálně pro legnyho: Není to ani o nějaké předurčenosti, ale o fyziologických, chceš-li genderových předpokladech pro výkon té či oné činnosti. :idea:
Návštěvník

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Návštěvník »

lefort píše:Návštěvníkovi: Jen by mě zajímalo, kde bereš tyto naprosto nerelevantní a nesmyslné informace???
Ze samostudia. Nebo snad chceš popírat, že ženy vnímají větší škálu barev, zato jejich oči nejsou schopny rozlišit tolik odstínů šedi jako muži, což je dáno rozdílností počtu tyčinek a čípků?

P.S.: Mimochodem, co že je tvým oborem?
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pedro »

To teda nevidi. Ze by to sami priznavaly ze skromnosti nebo lenosti v noci ridit... , mnoho mi za tech bezmala 7 let,co jsem je vozil,teda nejen je,to sama rekla. A bylo jich hooodne desitek. Znam i dva ocare,rovnez tvrdi,ze nemaj takovou rozeznavaci schopnost a odhad. I chlapy,ale ty to maj jako vadu. Nekteri. Nekolikrat sem byl tazan,jedete docela svizne. Ja skoro nestiham sledovat. Nekde o polnoci mimo zastavbu. A to jsem jel jen treba 70, a jeste mimo vozovku sledovet krajnice a zvirenu. To je nad jejich sily. Proste aspon v necem,nejsou lepsi. Podotykam,ze jsem haklivej na denni svetlo,vidim dobre za tmy,deste,mlhy...,tedy necini mi to problemy. Zato rozbresk,slunce-...,nic moc. Bez tmavych to blbo.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pedro »

Tedy souhlas s navstevnikem. Nemam to ze samostudia, zas tak to neresim.Ne vzdy mam stejne zkusenosti,nazory,zde a v nazorech na okolni cizokrajne ridice,ano.
Návštěvník

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Návštěvník »

lefort píše:edit: Mohu všechny uklidnit, ženy v noci opravdu vidí a podle posledních vědeckých výzkumů dokonce tak dobře jako muži :lol:
S takovými výzkumy bych se skutečně rád seznámil! Hlavně bych se rád dozvěděl, jak je možné, že ženy s výrazně nižším počtem tyčinek, které právě určují citlivost na světlo (luminanci), mohou za tmy vidět stejně dobře, jako muži s vyšším počtem tyčinek.

Chrominanci, tj. citlivosti na barvy v závislosti na počtu čípků, teď neřešíme.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

:D Hezké čtení: http://pajanek.invite.cz/mozek2.html
a tenhle testík je taky zajímavý :wink:
http://pajanek.invite.cz/mozek.html :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9850
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Colommbo »

80b :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Jan Nowak

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jan Nowak »

120b , ale jakmile jsem se vrátil a jen přecvakl, že jsem žena, měl jsem už jen 75.
Co z toho plyne? Že žena je větší muž než muž sám :twisted:
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

No jo,to se pak hned pozná,kdo nosí doma kalhoty. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: O nehodách

Příspěvek od Pitris »

Colommbo píše:....doprava v Brně je na tom dost špatně.... :(
Pitris píše:Jo, začíná to být hodně špatný :( ledovka :evil:
Hombre píše:Touto dobou totální kolaps, již nejezdí tramvaje, trolejbusy a některé autobusy. Ten zbytek se zase nepohne, že to ty výše jmenované zneprůjezdnily. :shock:
Jestli to bude tak pokračovat a to bude, protože mrholí, sice to posolili, ale déšť sůl spláchne, tak účinek "0", zvažuju, že zavolám a zítra beru dovču, bude marná snaha se do rachoty dopravit. :cry:
Tak to včera dopadlo tak, že mě večer v šest šéf zavolal do hokny - za tahačem "uklidit do maštale" trolejbusy. Dopadlo to tak, že jsme ani dnes nevyjeli (krom po poledni pár trolejbusů na linku 36) a já přišel domů dnes ve čtyři odpoledne. Ale trolejové vedení vypadalo jako namrzlé do pohádky....

Obrázek sorry za kvalitu - foto z mobilu. A ono vlastně i toto byla nehoda - tady havarovalo počasí :(
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
mikinko

Re: O nehodách

Příspěvek od mikinko »

Chlapci tak takú sprostosť že ženy vidia inak ako muži si dajte zarámovať a zaveste si to doma nad posteľ... a radšej to už nahlas nikde nehovorte.....
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: O nehodách

Příspěvek od Pitris »

To je fakt - a obzvláště tchýně: ta mívá oči i vzadu :mrgreen:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět