motorový olej RAVENOL

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
MichalOlej
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 27, 2023 21:44

Re: motorový olej RAVENOL

Příspěvek od MichalOlej »

No mám v tom asi ještě větší zmatek než prve.
Ale zaś jsem tak různě četl, že u Skyaktiv G jde také o to, že ten olej má chladit a tedy snížená viskozita by měla v tomto ohledu fungovat lépe.

Takže asi upřednostnit DXG 5W-30 před SSO 0W-30?
Mirec 29
Příspěvky: 1099
Registrován: čtv črc 11, 2019 17:43

Re: motorový olej RAVENOL

Příspěvek od Mirec 29 »

Shi: prepáč ale stále ti asi uniká zásadný rozdiel o čom hovorí mrv a ccs.
Skúsim to povedať na príklade akom mi to bolo vysvetlené...
Predstavte si misku so samrazeným olejom. Ak nádobu nakloníte "želé" sa nevyleje a správa sa ako pevná látka. Teraz vezmite lyžicu a sprav dieru do želé akoby si chcel nabrať olej . Diera zostane a toto želé netečie späť, aby znovu naplnil dieru. Ide o vlastnosť meranú testom MRV. V motore potrebujeme, aby olej tiekol späť do otvoru nasávaného olejovým čerpadlom, inak čerpadlo nasáva vzduch a spôsobí "hladovanie" oleja.

Teraz vezmite rovnakú misku gélu/oleja a premiešajte ju lyžičkou. To, čo vyzeralo ako pevná látka, sa teraz voľne pohybuje pod strihovou činnosťou lyžice, pričom sa už nespráva ako pevná látka. Ide o vlastnosť meranú testom CCS, kde je olej počas chladiaceho procesu miešaný rotorom. Vylúčením gélovatenia oleja, zvyčajne spôsobeného voskom, meriame viskozitu oleja za podmienok čerpania.

Pretože tieto dva testy merajú rôzne vlastnosti oleja, nemusia nevyhnutne korelovať. Oba sú potrebné na predpovedanie výkonu oleja v motore pri nízkych teplotách.
Bod tuhnutia je test nízkym šmykom, ktorý sa končí, keď sa olej po pomalom ochladzovaní nepodarí liať. Namiesto merania viskozity pri pevnej teplote meria teplotu, pri ktorej je olej príliš hustý na to, aby sa dal naliať. Rovnako ako MRV je ovplyvnený voskom (gélovatenie), ak je prítomný, inak sa test zastaví, keď je olej príliš hustý na to, aby sa pohol do piatich sekúnd, keď sa skúmavka otočí o 90 stupňov. Nekoreluje s nízkoteplotným čerpaním oleja a prietokovými charakteristikami v motore. Ak má olej bod tuhnutia -60 bude pri -35/40 stále tekutý ale zároveň príliš hustý...
Inak povedané predstav si olej v motore pri povedzme -30. V momente ako začneš štartovať olej, v čerpadle okamžite nasaje a posunie objem ktorý sa v ňom nachádza ďalej...toto je CCS čiže ako ľahko alebo aký veľký či menší odpor kladie olej pri samotnom prečepávaní...a teraz si predstav že sa vytvorí oná bublina / diera ako v tej otvorenej nádobe a je treba aby olej samovoľne sa rozptýlil aby mohol byť čerpaný čerpadlom a toto je MRV čiže schopnosť byť čerpaní...čím menšie MRV tým rýchlejšie prečepávaná je kvapalina/olej. Bavíme sa ale o teplotách -30/40 stupňov čo je v konečnom dôsledku pre nás nie až tak podstatné. Pointa je v tom že sa jedná o dve rôzne charakteristiky oleja :wink: a to je dôvod ako som písal že skôr idem po oleji s menšou hodnotou MRV. CCS skôr naopak :)
Toyota Corolla XI gen. 1.6 valvematic - Shell HU Prof. AF 5w30/ Ravenol MTF-3
Mirec 29
Příspěvky: 1099
Registrován: čtv črc 11, 2019 17:43

Re: motorový olej RAVENOL

Příspěvek od Mirec 29 »

MichalOlej píše:
Takže asi upřednostnit DXG 5W-30 před SSO 0W-30 ....?
V tvojom prípade za mňa rozhodne áno
Toyota Corolla XI gen. 1.6 valvematic - Shell HU Prof. AF 5w30/ Ravenol MTF-3
MichalOlej
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 27, 2023 21:44

Re: motorový olej RAVENOL

Příspěvek od MichalOlej »

Ok díky moc.
Shi
Příspěvky: 1310
Registrován: úte úno 19, 2008 23:31

Re: motorový olej RAVENOL

Příspěvek od Shi »

Mirec 29 píše:Shi: prepáč ale stále ti asi uniká zásadný rozdiel o čom hovorí mrv a ccs.
To ale nic nemění na tom, že se pořád jedná o měření dynamické viskozity rotačním viskozimetrem. Pro ideální newtonovskou kapalinu by ty dvě metody měly dávat stejný výsledek.
Co se týče odpovědi na otázku "který z těch dvou olejů je za nízkých teplot méně viskózní" uvedené porovnání hodnot MRV a CCS dává správný výsledek bez ohledu na to, že to co píšeš je pravda.
Chyba způsobená rozdílnými metodami a nenewtonovským charakterem olejů u těchto dvou vysoce syntetických olejů není dost velká na to, aby zvrátila výsledek na špatnou stranu.
Mirec 29
Příspěvky: 1099
Registrován: čtv črc 11, 2019 17:43

Re: motorový olej RAVENOL

Příspěvek od Mirec 29 »

prepáč inak to už neviem...
Len dodám znovu že rozdiely sa prejavia pri -35/40 stupňov. V našich zimách nebude žiadny rozdiel medzi sso/dxg a ak bude tak v prospech dxg. Viskóznejší olej ( A3 vs. A5 ) proste nikdy nebude tak dobre tiecť motorom ako menej viskózny. Hrúbku oleja a jeho samozrejmý vačší odpor ničím neoklameš. Ak budeš porovnavať oleje 0w niečo Mrv sa zvyšuje so zvyšujúcou sa viskozitou oleja... ( samozrejme beriem rovnaký základ)
Toyota Corolla XI gen. 1.6 valvematic - Shell HU Prof. AF 5w30/ Ravenol MTF-3
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: motorový olej RAVENOL

Příspěvek od Pitris »

Nevím jestli letos změnili recepturu nebo kýho čerta ale podle www stránek Ravenol.de to vypadá že teď wolfram zůstal jen u "racing" řady R'něco'. U dalších (třeba SSL 0w40, VST 5w40, SSO 0w30 i DXG 5w30) zmínka o něm už není. Nevím ale jestli fakt, tak ještě že mám koupeno SSL i VST z (před)loňska do foroty na 3 roky. V popisu těch olejů se totiž už o wolframu nepíše :( Přitom ještě loni tam zmínka o něm byla.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
MichalOlej
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 27, 2023 21:44

Re: motorový olej RAVENOL

Příspěvek od MichalOlej »

Ohledně rozdílu v mínusu mezi DXG a SSO můžu potvrdit, že to bude minimální rozdíl. Ptal jsem se na to v Ravenol.de a řekli mi ze větší rozdíl se projeví až při velkých mrazech, ale při běžných minusech ty oleje budou stejný.

Já tedy koupil DXG a teď je v Mazdě 3 BM. Vše vypadá ok i chod je tišší.

Mám ale problém na 3 BP 2021 se mi objevili zvuky při volnobeznych otáčkách po vypnutí klimatizace kdy to padne na 500 ot.
https://youtu.be/gNu-Yd5FgWg

Tak jestli to není hydraulické zdvihátko nebo tak něco? Takže teď váhám zda netestnout SSO kde píšou garanci chodu hydroštelů.

Co myslíte testnout raději SSO nebo začít u DXG jako přechod z 0W-20 a když to nepomůže jít do SSO a když ani to ne tak reklamace?
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: motorový olej RAVENOL

Příspěvek od Pitris »

Jestli je hydroštel v háji, tak ho žádný olej neopraví.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
MichalOlej
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 27, 2023 21:44

Re: motorový olej RAVENOL

Příspěvek od MichalOlej »

No a zní ti to tak? Mě to zní trochu jinak, spis takové jak s chtastenim jako kladka s řetězem nebo tak.
Brodys
Příspěvky: 152
Registrován: čtv dub 14, 2022 22:26

Re: motorový olej RAVENOL

Příspěvek od Brodys »

MichalOlej píše:Ohledně rozdílu v mínusu mezi DXG a SSO Mišík potvrdit, že to bude minimální rozdíl. Ptal jsem se na to v Ravenol.de a řekli mi ze větší rozdíl se projeví až při velkých mrazech, ale při běžných minusech ty oleje budou stejný.

Já tedy koupil DXG a teď je v Mazdě 3 BM. Vše vypadá ok i chod je tišší.

Mám ale problém na 3 BP 2021 se mi objevili zvuky při volnobeznych otáčkách po vypnutí klimatizace kdy to padne na 500 ot.
https://youtu.be/gNu-Yd5FgWg

Tak jestli to není hydraulické zdvihátko nebo tak něco? Takže teď váhám zda netestnout SSO kde píšou garanci chodu hydroštelů.

Co myslíte testnout raději SSO nebo začít u DXG jako přechod z 0W-20 a když to nepomůže jít do SSO a když ani to ne tak reklamace?

Jde o ten zvuk toho mlácení nebo to cvrlikání? K tomu mlácení, nějak takhle se na focusu projevoval pístní čep. To cvrlikání (chrastění), prostě to rychlé může být vlastnost motoru, ale chtělo by to pro jistotu přeměřit ventilové vůle.....ale fakt záleží, jestli je to nový zvuk nebo to dřív nedělalo.
Toyota Auris hybrid 1.8 (2017).
Začátek Millers Oils EE 5w30, pak Ravenol SSO 0w30 a teď delší dobu Ravenol DFE 0w20.
MichalOlej
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 27, 2023 21:44

Re: motorový olej RAVENOL

Příspěvek od MichalOlej »

A to je to co nevím neb zaměřil jsem se na ten zvuk teď po tom co jsem vypl klimu.

https://youtu.be/cdjIF4jYQow

Tady mu to taky děla různý pazvuky, docela bych tam slyšel i ten svůj.

Jde mi o ten zvuk toho ,,hodinoveho strojku” takové to hlasitější.
Brodys
Příspěvky: 152
Registrován: čtv dub 14, 2022 22:26

Re: motorový olej RAVENOL

Příspěvek od Brodys »

U tebe to teda mlátí víc, ale zase on má volnoběžný otáčky asi ještě studeného motoru (cca 1000), tak to může zaniknout. Mimochodem 500 /minutu na volnoběh je u mazdy normální?
Toyota Auris hybrid 1.8 (2017).
Začátek Millers Oils EE 5w30, pak Ravenol SSO 0w30 a teď delší dobu Ravenol DFE 0w20.
MichalOlej
Příspěvky: 36
Registrován: čtv dub 27, 2023 21:44

Re: motorový olej RAVENOL

Příspěvek od MichalOlej »

Ano ale těžko říct jestli je to pro motor dobrý nebo je to kvůli emisím - ten motor na 500 dost vibruje a podle mne se mu to nelíbí.
Jak zapnu klimu jde to na 700 a byl klid plus chod motoru je znatelně lepší a přestane se klepat.
Brodys
Příspěvky: 152
Registrován: čtv dub 14, 2022 22:26

Re: motorový olej RAVENOL

Příspěvek od Brodys »

Tak to fakt netuším, na tyhle otáčky to asi pazvuky dělat musí.....
Toyota Auris hybrid 1.8 (2017).
Začátek Millers Oils EE 5w30, pak Ravenol SSO 0w30 a teď delší dobu Ravenol DFE 0w20.
Odpovědět