Motorky a o motorkách všeobecně

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Byl jsem v sobotu. Lehce po O, 150km. Jen projizdka,taky letos jen potreti.
Prijde mi divny jen jezdit bez ucelu.
Nechapu jaxem mohl driv najizde i pres 10tkm rocne. Vic dalkovych cest a povinnosti.
Nyni povinnosti mene a vse zvladne SH.
4000 od unora,hlavne tim ze T a Z prace cellem 35km denne. A je tam v tom cesta k Macose.

V tu sobotu me vydesilo jedno siroky hadatko u Karlstejna v solidnim naklonu. Vubec jsem si ho nevsiml...,fest jsem se lekl.......
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Jerry3 »

Podélná háďátka, jakože těch je u nás nejvíc, jsou pěkný svi..
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

To jsou, ale nesmíš se tím nechat rozhodit a už vůbec nesmíš se s řidítkama přetahovat. I když na skůtru je to opruz. Jízda na něm je vždy boj. Ale u silniční moto lehký vysednutí a není co řešit :lol:

Takhle se to kecá,ale mě občas taky zalepí,ale pokaždý se to chytlo ... Někdy je i nejlepší,když je to takovej fofr,že není čas na reakci.

Já se hezky povozil v sobotu busmo. Včera byl takovej hic,že enduroškolu sem odpískal. Tam by všichni zdechly :lol:

A mám radost,že VFR má zase řidiče a že udělá ještě hodně parády :wink:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27474
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris »

Já taky :wink:
A to, že na nerovnostech řidítka jen lehce přidržovat mohu potvrdit - to když jsem si třeba na okruhu v Mýtě za zatáčkou dával neplánovaně terénní vložku :twisted:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Jendo, se mi to nestalo na SH...
Asi ASI v 90ti. A samozřejmě pod plynem bo to bylo po apexu. A to i muj maly moturek umi na 3ku slusne zatahnout. Sice bez prehmatu dam max 2/3 plynu, bo Terminatorruka nedovoli, nicmene fakt mi to rozhodilo, ze js na chvili zvolnil. Gumii podrzely.
Kdyz to hadatko nevidis, necekas ho a navic fakt siroky...
Chce to bezpecnostni trenky. - hnedy od vyroby...
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Hombre »

V Brně Hradecká je prošpikovaná hadama křížem krážem, hlavně v zatáčce pod mostem u Medlanek. Taky jsem přibržďoval , ale pak jsem zjistil, že to ustřeluje stejně jak v sedumdesátce, tak i ve stovce. Tak tam jezdím stodvacet.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Kadle :mrgreen:
Jenze mi se hned vybavi tri operace a radost z preziti resp a nasledne i bez kriplkary.

A ještě neco z te jizdy.
Jizda pres vesnici 55tacho. Dvoum pipi se to zdslo mali a mastily 70 pres me. No chuj s nima. Paka usek zatáček a ostrych. 321-123.....
Aniz bych chtěl, dojel a predjel je.
Mala cerna Ducna, krasna a pro slečnu asi srdcovka a druha Zed bila a uplne nova a s ladakem. Nicmene charisma a zvuk spojky a origo obou vyfuku :wink:
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Jde o to, ze cumis furt dopredu. A to js si toho hadatka, ac velkyho, nevsiml. Kdyz to vidis, cekas ze se smikne, ano.
Na skutru uz js se naucil na nich a mokrych tram kolejich i v zatacce ci na vyhybkach, akcelerovat. Jen trochu zvednu zadek a teziste se posune do podlahy, tedy níže.
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Hombre »

Jezdím tama každý den do práce. Tak jsem to testoval, a nakonec to vyšlo tak, že když to přeletím, mašina nemá čas se zavlnit. Horší jsou čáry a zebry, na nich si dávám sakra majzla. Ono to vypadá že prasím, ale jezdím s dosti vysokou bezpečnostní rezervou, a vždy i hlavou na své půlce. Na druhou stranu je taky třeba zjistit, jak se mašina chová, a do jaké míry je schopna se srovnat sama. Ne kolik má koní a kolik vytáhne, to je pak to pravé gró stroje.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Itale, vubec me neprekvapuje tvuj nazor na HD a uz vubec me neprekvapuje, ze ho mas aniz by si nekdy na nejakem HD jel ...

Je to na vetsi debatu. Po technicke strance to neni zadna slava. I kdyz ty novy ... Provedeni nekterych svaru je nekdy des. Ale ta motorka ma mozna i prave kvuli tomu to kouzlo. Jizda na HD je tezko popsatelna. Ale je to vzdy pro me udalost. Vzdy se rad svezu. Poslechnu ten nezamenitelnej zvuk. To jiny V2 nema a mit ani nemuze ...

SV nikdy nebude takovy kult a neprodalo se jich nikdy tolik co HD. Tech zastaralych vibrujicich a spatne jezdicich zaolejovanych HD ... Takze na tom asi neco bude.

A nekdy dokonalost neni o tom, ze uz nemuzes nic pridat. Nekdy je to o tom, ze nemuzes uz nic ubrat. A to si myslim, ze vystihuje HD a americky auta obecne ...


A jeste doplnim, ze na HDa nebo americkou karu se nemuze nastoupit s kalkulackou a poznamkovym blokem. Nemuze se to srovnavat s japonskou technikou. Treba v moto se japonsko inspirovalo HD neskutecne. Motor V2. Vic vykonu. Zadne vibrace. Brzdi to. Podvozek podvozkuje. Svezes se a reknes si super! Ono to jde. Jenze pak mas moznost se svist na HD. Je tady vse jinak. Horsi. Ale pocit je vlastne lepsi.
Itale, ty nepatris do skupiny lidi, co by to dokazali pochopit a ocenit. A je to vlastne dobre. Ta motorka ma kouzlo. Stejne jako stary GS. To je cely ...
Naposledy upravil(a) Pitris dne pát črc 05, 2019 9:11, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto z jiného vlákna. Admin
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

:D
SV neni vubec zadny kult, nebo mi to unika. Koukam na ni jako na postarsi poctivou a jednoduchou, zejmena spolehlivou strojovnu, ktera v nicem nevynika. Jen si tak funguje. To ze se mi libi techniko a vzhledem, tedy prvni rocniky,dobre s jezdi, je moje vec. Da se casem rict, stary dobry Svecko. Ale nic vic. Pro spoustu lidi prestupni stanice, stejne jako Bandaska ci Hornet. To ze se nekdo vraci ke korenum, jo stane se. Ale to jsou vyjimky. Dneska je takovy vyber stroju ve vsech, nejen cenovych kategoriich, ze moznosti temer neomezene. Nekdo klasiku nekdo ficury v plny modernosti.
Vetsina ma oblibene to a ono a zas co by z nejakeho duvodu nechtel.

Dnes se Sv znova vyrabi, myslim ze na rozdil od prvni verze, zdechne na smetisti dejin a nebude se tak dlouho vyrábět. Pro me je fuuuj vzhled :|

Edit- vcera behem cesty, velmi velke mnozstvi prasicich motorkaru. Kupodivu pul na pul copraci a silnice. Vic jak ridicu Oc III.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

A dotaz na Honzu.
Kdyz obcas koukam na "Daytonu", vsiml js si, ze nektete silnice, zejmena Busy, maji delsi ramena vzadu. Smysl? Nezveda se tak lehce na zadni? Krome toho ze na moje voci fuj.
A co je za modu ty po zemi tahajici brasny nebo co to je a predni OHROMNA kola.
Dik.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27474
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris »

Tak dnes účelově zábavných 380 km Brno - Říkov a z5 :) Já jel pozdravit Honzu, táta k němu s VFR-kem jel na pneuservis.
Cesta tam SUPER - ráno prázdné silnice a dobrá teplota, zpátky už větší provoz a hodně celsiusů :P
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Presne tak. Cim delsi zadni kyvka, tim to jde hur na zadni. Jednou sem delal jednu busu s prodlouzenou kyvkou. Kdyz sem to jel projet, tak to byl zvlastni pocit, ale cekal sem to horsi.

Co myslis tim tahanim brasen po zemi?
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Už sem doma, ty myslíš styl bagger. Jo prostě styl :wink: Asi jako chopper, bobber, ratbike atd ...
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Odpovědět