Motorky a o motorkách všeobecně

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Jerry3 »

Včera jsem to rval... Bylo vedro a po 350 km se stav zadní gumy viditelně zhoršil. Dokonce jsem zauvažoval, zda to dnes nemám řešit okamžitou výměnou, ale už jsem dohodnut s Honzou.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

A kde si jezdil?
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Jerry3 »

P - V přes B. Zpět pojedu přes JČ, D1 je vopruz.
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Jerry, ja tu gumu jeste nemam, takze jestli je to akutni a chces to u delat hned nekde pobliz tveho pusobeni, tak ja se zlobit nebudu ;-) Je to jen na tobe. Sem muzes prijet na kafe a projizdku :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Ital
Příspěvky: 196
Registrován: stř dub 03, 2019 15:27

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Ital »

Durex: Pokud jde ještě o ten PP, skoro zajímavější z toho hlediska je přední kolo. Co jsem si tak všiml, úbytek PP je úměrný rychlosti jízdy v zatáčkách, i když sklopit víc než je nutné se to dá. Já jsem nikdy kolena nevystrkoval a snažil jsem se být spíš kompaktní s motorkou, vyjma vysednutí, které je nutné. Takže náklon byl značný. Přesto PP na předku se dlouho držel, když na zadku už nebyl. Pak zmizel i vpředu (což byl jasný signál, že to už můžu prodat :D ).
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

J3- diky za reakci k veci.
Cestu jsi pochopil, avsak tam se da dorazit zbytek gumii?
To si musel kujva prasit. Clovece, jednou bych s tebou dal jízdu. Az se zajedes po prezuti....
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Aha.
Mam zjisti stav a moznosti? Muj mech. Pha 6. M
Tim nechci Jeníkovi lezt do hrachu.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Jerry3 »

Díky za nabídku, Petře, ale včera jsem dojel. Byť 120 km v ostré bouřce, průtrži mračen, místy s kroupami, kdy mne vichřice zleva sundávala z vozovky, rvala mi helmu z hlavy a mnozí plechovkáři raději zastavovali kvůli nulové viditelnosti. Jen díky bleskům jsem se dokázal trochu orientovat, včetně vyhnutí se padlému stromu na poslední chvíli. Pocit bot plnicích se vodou je také docela zajímavý... Motorka se dokonce umyla od hmyzu. Žádného dalšího blázna v jedné stopě jsem nepotkal. :twisted:

Teď budu nějakou dobu spíše létat, tedy to nechám na Honzu, jak domluveno jest.
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Dobře, beru na vědomí :wink:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Instalace rychlořazení na KTM 990 Duke. Je to neskutečná pecka! Jasně, motorka taky, ale sázet to tam pod plynem ... Navíc se to převodovce líbí vic jak se spojkou.
Pokud máte motorku delší dobu a třeba byl plán ji prodat, tak zkuste rychlořazení. Garantuju, že bude zase bavit. Navic veškeré nastavení přes mobil. Geniální...
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5D7F5A1E
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Vim ze to existuje. K cemu je to dobre pro bezne jezdeni? Rekl bych, ze pro pohodare asi k nicemu. Na okruhu mozna na kolo cas usetri.
J3- dobry vykon. Tohle oceňuji zas ja. Nerikam ze jezdit v hnusnych podminkach je lepsi jak v suchu, kdo vsak vyjede, ze chce nebo musí a vi, ze ho ceka peklo, ma u me :wink:
Tady v tom zas hledam limity techniky a svoje, ja. Tedy spise svoje...
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Jerry3 »

Ano, tentokrát to bylo fakt peklo. Jenže jsem musel, za chvíli odlétám...
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Já nejsem okruhovej jezdec. Já jezdím v podstatě běžně :twisted: A smysl to má obrovskej. Ono se to blbě popisuje. Je to ale něco úžasnýho. Držet plnej a poslat to tam. Nevšímáš si spojky. Jen to tam kopeš.

A tím se dostáváme k pohodářům. Když nechceš mačkat spojku a nebo po chvíli tě bolí zápěstí ...

Zařadíš se spojkou za 60 milisekund? Na okruh je to povinnost.

A ten zvuk při řazení. Jak WRC .... Občas si to prskne ale sázíš to tam pááá - pááá - páááá - pa - pa - pa :lol: :lol: :lol:

Každej si to musí zkusit a pak soudit, zda jo a nebo ne. Jinak je to o ničem. A mě to chytlo a na Busu to půjde :wink:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Hombre »

Někde jsem četl, že i na mém bawcu se to dá tam ládovat bez spojky, ale nebylo to moc doporučeno. Stačí blbý odhad rychlosti ,otáček motoru a letíš ze sedla ani nevíš jak. Jedinou věc, co má můj mamlas rád, při podřazování dosti vysoký meziplyn.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Ono skoro u každý motorky to jde bez spojky, jelikož je to poloautomat. Ale musí se ubrat plyn, jenže to řazení je se značným cuknutím a není to úplně košer.

Tohle je ale něco jiného. To ti na stanovenou dobu vypne zapalovaní, tudíš přestane proudit kroutící moment do převodovky. Ty krásně a bez odporu zařadíš a pak se zase to zapalko sepne a tradááá a pořád dokola. Takže se ti nikdy nestane to, co popisuješ ...
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Odpovědět