MOL 102 Racing fuel

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
fzmanic
Příspěvky: 5
Registrován: úte srp 09, 2022 19:34

MOL 102 Racing fuel

Příspěvek od fzmanic »

Čau! Nedávno jsem zhlédl článek, že mol má do podzimu nějakou akci na dvou čerpacích stanicích Praha a Brno a bude tam nabízet výše zmíněné závodní palivo s oktanovým číslem min. 102. Prahu a Brno mám z ruky, takže to podzimu natankuju tak jednou a až cirka za měsíc, dva…

Bude někdo zkoušet? Zajímalo by mě zda někdo videl nějaký rozdíl a tak, však víte o čem všem možným se dá diskutovat :D

Cena je neznámá, odhaduju 50-60Kč/litr? To by někdo musel zjistit.

Ostatně pokud máte motor na 95 neměl by poznat rozdíl :D :D ale vždycky je zábava něco prubnout na zkoušku…

Mělo by to být E10, oktan minimálně 102.
Což reálně by měla mít i verva 100 a maxx 100+ od omv i samotný mol Evo 100 plus. Takže rozdíl bude ve složení, aditivech a možná i vyšším číslem než 102.

V zahraničí mě napadá jen Aral, který 102 běžně prodává.

Článek

https://www.autoweb.cz/praze-brne-nove- ... 02-oktany/
civon
Příspěvky: 1
Registrován: úte srp 23, 2022 22:54

Re: MOL 102 Racing fuel

Příspěvek od civon »

Ahoj jen abys dostal nějaký feedback, ja jsem z Brna a také jsem zjišťoval nějaké zajímavosti a nedalo mi to a jel sem se podívat na výstaviště na molku kde 102+ prodávají. Cenu jsem také čekal okolo 60kc, ale cena je ještě uplně jinde a to 89,90 a to už se mi zdá moc tak jsem to do své lásky nedával. Bylo by totiž potřeba dát minimálně plnou nadrž aby se to nějak projevilo a auto si zvyklo a za nadrž dát 5500 mi už přijde šílený. Ale zase na druhou stranu cena odpovídá zavodním palivům prodávaných v 60l barelech, které stojí kolem 6000kc.
Odpovědět