Koncernak

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
nr.on

Koncernak

Příspěvek od nr.on »

Kdo mi zde,prosim,muze vysvetlit tak casto opakovany vyraz "koncernak"?
Kdo je tim myslen?Cim se vyznacuje?
Kdo do teto kategorie nespada?
Dik.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27403
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris »

Je to ten kdo se chová agresivně, arogantně, je sebestředný, přivlastňuje si výhody na úkor druhých a na silnicích se chová jako dobytek. A většinou k tomu ještě vlastní nebo jezdí ve vozidle koncernu VW. Jerry to zřejmě rozvede....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Použij funkci hledat. V mých příspěvcích a jdi několik let zpět. Tam najdeš obšírnou definici.
Uživatelský avatar
tonny
Příspěvky: 2258
Registrován: pon úno 29, 2016 13:40
Bydliště: Břeclav

Re: Koncernak

Příspěvek od tonny »

nr.on píše:Kdo mi zde,prosim,muze vysvetlit tak casto opakovany vyraz "koncernak"?
Dik.
Ty nemáš zrcadlo? Já mám 3 sedmičky po dvou deci v sobě, kdybych se náhodou pletl. :D
Ford Explorer V6 4.0 lpg 1998, Shell HU 5W-30 SL ATF MaxLife
Toyota Corolla Verso 1,8 2006 Ravenol SSL 0W-40 Castrol Syntrans 75W-90
Toyota SiennaV6 3,5 2007 Rowe RS 0W-40 ATF MaxLife
Ford Maverick 2,3i 2004 MaxLife 5W-40
nr.on

Re: Koncernak

Příspěvek od nr.on »

Tak jsem hledal a hledal a cetl a cetl....
Jedine,co z toho plyne - je to proste jen neci vymysl,ktery netreba brat vazne.
Asi jako kdyz se za kazdym druhym slovem rekne "vole".
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Rozhlédni se kolem sebe a ještě jednou se zamysli. Ano, tento sociopatologický jev jsem právě takto pojmenoval já, ale klidně si můžeš zvolit jiné pojmenování. Na jeho existenci to nic ne(z)mění.

Ono "vole" nenese žádné sdělení, snad kromě úrovně vyjadřování toho, kdo to používá.
Hombre
Příspěvky: 1879
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Koncernak

Příspěvek od Hombre »

Toto bude výživné téma.:lol:
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Tak zrovna před chvílí: koukám z okna hotelového pokoje v alpském horském středisku, naproti svažitá ulice, kde se pro sněžné bariéry už dvě auta nevyhnou; zdola do ní proti svahu couvá zásobovací náklaďák, shora sjíždějí tři auta - vpředu Fiat, uprostřed Seat, poslední Toyota; Fiat se uklízí do prostoru před vchodem do penzionu, Toyota udělá totéž ještě o kousek výše u jiného; řidič Seatu toho okamžitě využije, aby se dostal dopředu a najede až těsně za zadek couvajícího náklaďáku, aby ho vzápětí troubením donutil vzdát couvání a vyklidit mu cestu opětovným návratem dolů pod kopec, na hlavní.

No není tohle typický projev sociopatologie, který já nazývám koncerňáctví!
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncernak

Příspěvek od Durex »

To jo. Na druhou stranu je to i ukázka toho,že ten v tom náklaďáku byl měkěj. Nebyl sem u situace,takže těžko soudit,ale pokud ten náklaďák couval dřív,tak se uhýbat neměl.

Od doby,co mám dodávku,mě lidi serou ještě víc. Jednak z ní je blbě vidět a musíš si v křižovatce najíždět ( i kvůli trefení obrubáku zadním kolem) a při couvání nevidíš dozadu. Myslíš,že to někdo akceptuje? Vidí, že couváš,ale všichni ti chodí (jezdí) za autem a dokonce se tam i postaví a vůbec jim nevadí,že ve zpětných vidět nejsou a já skrz plech nemám šanci je ani cítit natož vidět.. A pak se jěště rozčílí,že bych je přejel. Takový by si to zasloužili ... Ale odprdnul bych to zase jen já,jelikož sem si nepřibral osobu ... A přitom by stačilo zapojit to kulatý na krku a čumět.
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Ano, řidič náklaďáku byl měkota, ale vlastně slušný člověk, jenž debilovi raději ustoupil. Já se snažím koncerňáctví aktivně čelit, což koncerňáky vede k tomu, že mne nepovažují za slušného člověka, tedy takového, který jim vždy a ve všem vyhoví. Jak symptomatické!
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Koncernak

Příspěvek od pepoh »

trochu dlhsi pribeh.
https://goo.gl/maps/LdG49eUFtDB2 vcera som isiel cez zliechov, na foto sa to nezda- je to dost kopec. isiel som zprava dolava. posyp minimalny, a padal novy mokry sneh - riadna vrstva brecky... musel som dvojkou vyhrabat hore na kopec. to sa blizil hergules na ciernej okte, mal moc naponahlo. za kopcom, dole do dediny ja max 65kmh, nestacilo mu tak ma predbehol. v zliechove je 90°zakruta tu presiel nejak, ale zapichol par metrov dalej do snehovej haldy. ciary od kolies boli vcelku paradne. :shock: chvalabohu nikoho nezrazil. takto nejak vypada temna stranka koncernistu. + dymovy ciptunink, vykuchane dpf, a prasenie za volantom.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Koncernak

Příspěvek od skodovkar »

pepoh píše:+ dymovy ciptunink, vykuchane dpf, a prasenie za volantom.
Zrovna dnes jsem viděl focus mk1 s modrým dýmem z výfuku a to i při plynulé jízdě. Normální 2T :roll:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

A jak to souvisí s koncerňáctvím? :o :shock: :?
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27403
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris »

Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
frufru
Příspěvky: 18
Registrován: sob led 12, 2019 13:01

Re: Koncernak

Příspěvek od frufru »

Když máme v rodině Škoda Fabia combi 1.2HTP , jsem taky koncernak? Není to náhodou nižší střední a výš? :-)
Odpovědět