Koncernak

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Koncernak

Příspěvek od Pedro »

Slysim co slyset chci. Jsou vyjimky ktere vyrusit neumim. Napriklad kdyz se chci kvalitne vyspat, musim pouzit ucpavky usi. Stejne tak je pouzivam na skutru i motu. Bez nich vubec nejezdim.
S druhym odstavcem souhlasim bez vyhrad. Mam stejne postizeni. Ale kdyz chci umim to vedome vypnout.
S foliema uz nevim jestli mi vadily. Co nejezdim prevozy aut, (6let?) tak v mem okoli nikdo takovy kokotiny nema.

Poradit Ti neumim.
Mam rad svuj jednoduchy zivot. Vazim si ho. Zejmena v poslednich 4letech. Prezil jsem drsnou bouracku s minimalnima nasledkama za coz osudu dekuji a nasledne i osobni prusery v osobnim zivote. Dnes pohoda a jak pisu. Vse jsem prehodnotil a zjednodusil. Prima pritelkyne, slusne bydleni a solidne ohodnocena prace. Od toho se odviji dalsi veci. Vseho si vazim. Pred tim tomu tak vzdy nebylo.

Poradit Ti tedy vlastne trochu mohu.
Na spoustu veci se vys.r, nekomplikuj si zivot kokotinama.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Díky za snahu, ale jednak nejsem v nepohodě, druhak koncerňáka v protisměru (v jednosměrce) fakt neumím "vypnout", i kdybych se limitně snažil popřít sám sebe.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Koncernak

Příspěvek od Pedro »

To chapu.
Je jich tech VAGinistu a VAGinistek vsude hodne. Riziko je vysoke.
Mohu Ti jen poprat aby se kolem Tebe nerojili.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

torro
Příspěvky: 583
Registrován: ned led 15, 2017 19:19

Re: Koncernak

Příspěvek od torro »

Jsi přesvědčen, že Oplisty, Hondisty, Tatrováky, Jawáky, Fordisty, Toyotisty a motoristy tohle nemůže potkat? :mrgreen:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Jenže "mně se dějí" - alespoň podle toho, co kolem sebe vidím - právě a jen ti koncerňáci! Tedy mínus cca 10 % (když mizivý zbytek % tvoří všichni ostatní) připadajících na řidiče vozů zn. BMW.
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2519
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Koncernak

Příspěvek od lefort »

Dnes jsem jel do městského sportovního areálu a když jsem najížděl na parkoviště, nějaký nadčlověk, stojící se svým Superbem před vraty, půlkou auta na chodníku si vyndaval z kufru hokejovou výstroj. O 10 metrů dál byla volná parkovací místa...
Torro?
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Koncernak

Příspěvek od Pedro »

Dloubalisti a cutalisti maj potencial jinde nez v kebuli.
Prej...
Nevim. Nepatrim k nim.
torro
Příspěvky: 583
Registrován: ned led 15, 2017 19:19

Re: Koncernak

Příspěvek od torro »

lefort
To ses měl zeptat toho hokejisty. :lol: Nebo je to bezpečnější za klávesnicí? :wink: :mrgreen:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Před 20 minutami přecházím čtyřproudovou komunikaci. Fungl nové semafory jsou v provozu od včerejška. Mám za sebou již tři pruhy, když se zprava blíží auto odbočující z vedlejší vzadu po mé pravici doleva na hlavní. Vnímám ho podle neobvyklého zvuku motoru a ostých LED světlometů. Čekal bych, že se zařadí do levého pruhu a jelikož za mnou už nikdo nejde, že mne tak mine za mými zády. Jenže on chce mermomocí do pravého pruhu. Najede mi pomalu až na pravou nohu a začne divoce troubit. Na semaforu mi stále září zelený panáček. Dokončuji přecházení a ohlížím se, co je to za vola: bílé Audi RS6. Poté, co mne vytroubil, zajíždí rovnou do prostoru zastávky autobusu (proto musel použít ten pravý pruh). Podotýkám, že zastávka je to velmi frekventovaná, u stanice metra, kde se schází hned několik autobusových linek.

Co na to torro?
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris »

torro bude jako vždy v opozici. Bude tvrdit že se mýlíš, a vlastně bys měl být tomu čtyřkroužkovému volovi vděčný že Tě nepřejel....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
abc
Příspěvky: 1072
Registrován: pon led 01, 2018 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od abc »

Jerry, nadlidi v nadautech mají VŽDY přednost. Co je na tom těžké pochopit :idea: :?: :mrgreen: :D
Corolla 1,6 2017
Aygo 2022
Mazda 2 1,3 2011
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Třeba to, že v záři těch jeho ultrakrutých ze všech nejsvětelnějších LEDek nemusím za tmy hned na první dobrou poznat, že jde o nadauto s nadčlověkem za volantem.
abc
Příspěvky: 1072
Registrován: pon led 01, 2018 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od abc »

:wink:
Corolla 1,6 2017
Aygo 2022
Mazda 2 1,3 2011
Uživatelský avatar
tonny
Příspěvky: 2268
Registrován: pon úno 29, 2016 13:40
Bydliště: Břeclav

Re: Koncernak

Příspěvek od tonny »

S těma ledkama, večer na dálnici jelo za mnou audi a krutě mi svítil do zrcátek. Myslel jsem, že má dálkové a po pár minutách jsem mu dvakrát blikl mlhovku. Pochopil, blikl mi dálkové a konečně mne předjel.
Ford Explorer V6 4.0 lpg 1998, Shell HU 5W-30 SL ATF MaxLife
Toyota Corolla Verso 1,8 2006 Ravenol SSL 0W-40 Castrol Syntrans 75W-90
Toyota SiennaV6 3,5 2007 Rowe RS 0W-40 ATF MaxLife
Ford Maverick 2,3i 2004 MaxLife 5W-40
Odpovědět