Koncernak

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/neh ... &source=hp
Podle barevné úpravy vozu lze jednoznačně usuzovat na projev koncerňáctví. Bohužel zaplatil daň nejvyšší.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Koncernak

Příspěvek od skodovkar »

To je klasický domorobo ťjůnink, byť staršího data. Ty už taky vidíš koncerňáctví všude :|
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

A nevidím ho snad správně? Vždyť kdo z nekoncerňáků by měl potřebu takhle "tůnit" starý křáp?
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Koncernak

Příspěvek od skodovkar »

A co teprve toto? Hlavní VAG inženýr? :lol:
https://auta5p.eu/katalog/skoda/s110r_15.php
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27403
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris »

Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1739
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Re: Koncernak

Příspěvek od kornel »

jo.. celé je to len mýtus :wink:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Nic takového se nikdy nedělo, neděje a zcela jistě dít ani nebude. Zapomeňte! :x
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Včera večer mou nejlepší kámošku na silnici č. 38 mezi Znojmem a Jihlavou málem sejmul koncerňák v Passatu předjíždějící proti horizontu za situace, kdy na horizontu bylo vidět světelný kužel protijedoucího auta. To se vyhouplo na horizont dříve, než on čekal, tak by raději sundal ji (předjížděnou byla ona), než by šel do čelního střetu. I za cenu aktivace ABS na všech kolech to prý bylo o chlup.

Pro pořádek podotýkám, že ona není ten typ řidiček, které zdržují, ročně nejezdí 25 tis. km a danou trasu důvěrně zná, neboť ji jezdí každý týden už čtyři roky.

Jinak šlo o jiné místo, než to z nedávné nehody s několika mrtvými. Čára byla samozřejmě plná, řidičem Passatu s vídeňskou registrací byl bezpochyby nějaký Balkánec (soudě podle "právního názoru" páně chobotova).
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Je krásné ráno. Výborně by se jelo. Tedy nebýt nadlidí v nadautech... :x
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Tak dnes jsem potkal hned dva koncerňáky ve dvou různých jednosměrkách, samozřejmě v protisměru. Jednoho jsem donutil vycouvat, poněvadž jsem neměl kam uhnout a on to měl zpět blíž.

Ovšem objevil jsem u dosud nevídaný koncerňácký oser: jedu v obci s plnou čárou a po pravé straně mám polovinou na chodníku zaparkované auto; proti se blíží koncerňák a třebaže to vypadá, že se budeme míjet v kritickém místě, zůstávám v klidu, neboť můj pruh je dostatečně široký, abych nemusel přes čáru; jenže koncerňák schválně vyjede svými levými koly za čáru, aby mě donutil zastavit :x
rosso
Příspěvky: 512
Registrován: čtv zář 27, 2018 21:48

Re: Koncernak

Příspěvek od rosso »

Toto vlákno bych pojmenoval Tom (koncerňák) a Jerry :mrgreen:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Tak vždyť je to jenom animovaná sranda. To abych včera večer nechtěně (kvůli zapomenutému nákupu) asistoval u nehody koncerňáka... Ty plechy byly animací pěkně pokroucené a pro tento druh a místo opuštění vozovky, včetně názvu nejbližší obce, Močovice, by scenárista lepší variantu nevymyslel... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Koncernak

Příspěvek od Pedro »

Toto vlakno mam pro pobaveni. Jardo ty to fakt pritahujes a tim vic jak to resis a vsimas si, je ti to podsouvano.
Uz jsem ti to jednou psal. A Bram3 taky. Nahody neexistuji. Vse se deje ucelove.
Kdyz rano sednes za kormidlo ci riditka s myslenkou sledovat koncern, tak se ti to bude dit. Zbytecny stres a vyhledavani koncernu s cekanim na jeho chybu ti ubira silu sledovat jine veci.
Ja sleduji ale az v me blizkosti O III v modre a bile barve. Ale az je predemno zamnou vedle. Jinak beru os.auta za kusy stejny. Chci jet dojet prezit. Podle toho se chovam. V nekterych situacich premyslym jak se mozna zachova ten ci onen ridic a nechavam si vice prostoru a zvolnim tempo.
To je zvyk z busu bo mas za sebou nic netusici kastany.
U nakladaku to moc nedelam. Kdyz mi nekdo zaprasi, at si bouchne. Klidne ho sejmu a neriskuju svuj kejhak.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Petře, slyšíš práci oběhového čerpadla v ústředním topení? Já ano.
Vidíš strukturu té nejmodernější vyhřívací fólie v čelním skle? Já ano.
Cítíš vibraci volnější předlohy v převodovce, pokud příliš netlačíš na plyn, a to v celkově docela šíleném vibračním spektru motocyklového motoru V2? Já ano.
A tahle bych mohl pokračovat.

Sice si nepamatuji názvy obcí, kterými jsem projel, ale přesně ti řeknu, kolik snese která zatáčka, že 200 m na poli vpravo se páslo 5 srnek a 300 m vlevo u lesa stál postarší Subaru Forester v zelené barvě a bez posádky.

Co s tím mám dělat? Poraď!

P.S.: V poslední době mne potěšila jedna žena prohlásivší, že jí ty vyhřívací fólie vadí. Nikdy jsem se s ní nepotkal, jen jsem to četl, ale rád bych. Možná bychom mohli sdílet společné postižení...
Odpovědět