Koncernak

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Koncernak

Příspěvek od skodovkar »

Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

https://www.novinky.cz/diskuze/40303193:

Pavel Hlávka, Citonice

Dnes 6:37

+186|-2

"pane Petr Oršulo, Brno ten Volkswagen za to nemůže. Jela v něm mladá holka s dítětem. Proti ní se vyřítil Rakušák s Audi, který začal předjíždět kamión těsně pod horizontem (pod kopcem). Nevadila mu ani plná čára. Zabil nejenom sebe, ale i dva připoutané spolujezdce na zadních sedačkách a bohužel i mladou maminku od dítěte z volkswagnu, která neměla šanci střetu zabránit. Byl jsem u nehody mezi prvníma abych pomohl, ale něco tak hroznýho jsem ještě neviděl."



P.S. (od Jerryho3): Znám to místo jak své boty, jel jsem tudy snad 1000x. Stoupání na horizont ve směru od Znojma je větší, než se na první pohled zdá (dokonce i z pohledu řidiče "nadauta" zn. Audi :x, jak ostatně "praktický test" svými smrtelnými následky prokázal), a za kopec není vidět ani trochu. Kdo v tomhle místě proti kopci předjíždí, je naprostý idiot :!:

P.P.S.: Většina řidičů koncernových aut s rakouskou registrací jezdí v ČR jak dobytek! Tím zároveň ani nenaznačuji, že by to snad byli praví Rakušané...


A co na to říká torro :?:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/tra ... &source=hp

A doporučuji všem nahlédnout též do diskuse. To jen abych je/vás vyvedl z hlubokého omylu, že "to vidím jenom já."

Na má slova totiž vždycky dojde, bohužel... A byl bych skutečně rád, kdyby za jejich potvrzením nemusely stát promarněné životy lidí. :cry:
torro
Příspěvky: 583
Registrován: ned led 15, 2017 19:19

Re: Koncernak

Příspěvek od torro »

Jerry3 píše:https://www.novinky.cz/diskuze/40303193:

Pavel Hlávka, Citonice

Dnes 6:37

+186|-2

"pane Petr Oršulo, Brno ten Volkswagen za to nemůže. Jela v něm mladá holka s dítětem. Proti ní se vyřítil Rakušák s Audi, který začal předjíždět kamión těsně pod horizontem (pod kopcem). Nevadila mu ani plná čára. Zabil nejenom sebe, ale i dva připoutané spolujezdce na zadních sedačkách a bohužel i mladou maminku od dítěte z volkswagnu, která neměla šanci střetu zabránit. Byl jsem u nehody mezi prvníma abych pomohl, ale něco tak hroznýho jsem ještě neviděl."



P.S. (od Jerryho3): Znám to místo jak své boty, jel jsem tudy snad 1000x. Stoupání na horizont ve směru od Znojma je větší, než se na první pohled zdá (dokonce i z pohledu řidiče "nadauta" zn. Audi :x, jak ostatně "praktický test" svými smrtelnými následky prokázal), a za kopec není vidět ani trochu. Kdo v tomhle místě proti kopci předjíždí, je naprostý idiot :!:

P.P.S.: Většina řidičů koncernových aut s rakouskou registrací jezdí v ČR jak dobytek! Tím zároveň ani nenaznačuji, že by to snad byli praví Rakušané...


A co na to říká torro :?:
Zavání to od tebe provokací ke konfliktu. Nedočkáš se. Ta zpráva jen potvrzuje to, co jsem psal dříve, viz pneumatiky-v-rakousku-a-prilehlem-okoli-t7333-225.html. Je to o dodržování vyhlášky, atd. a to napříč všem značkám, co se na silnicích pohybují. Tečka. :!:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Jenže to zcela ignoruje reálný stav věcí. :idea:

P.S.:
torro píše:Je to o dodržování vyhlášky,...
A které že to? :o :shock: :?
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris »

A další koncernové bum :oops:
Tady pro změnu Seat a Škoda, a zase zmařený život :cry:
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/pre ... &source=hp
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Nějak po těch čerstvých zprávách o smrťácích nemám náladu vypisovat, co všechno jsem od pátku do neděle na silnicích zažil. Torro by mi stejně nevěřil, že z více jak 90% by se ony "zážitky" týkaly opět jen řidičů/řidiček koncernových vozů. Snad jen obecně: všechno, co mohli špatně udělat, také špatně udělali. :x
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Koncernak

Příspěvek od Pedro »

Proto me se jezdilo patek - sobota kralovsky. Tys sis vsechny pruserare k sobe zas privabil.
Stredocesko, Hradecko, Trutnovsko pohoda.
Ani zadna modra nebo bila 0 III se neprojevila.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Fakt ti nevadí, resp. si ani nevšimneš toho, že např. stojíš jako první na semaforu (když předtím tě sousedním pruhem na oranžovou a následně červenou lízlo několik koncerňáků), padne ti zelená, ale zleva nadále projíždí křižovatkou hned 5 koncerňáků? Že by v příčném směru měli stále ještě zelenou?
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris »

Pedro ->
Jerry3 píše:Fakt ti nevadí, resp. si ani nevšimneš toho, že....
....frontu aut stojících před semaforem v pruhu rovně předjedou čur*ci s Golfem a se Superbem odbočovacím pruhem, a až v křižovatce se naserou do toho pruhu rovně tak, že auta tam musí uhnout :?: :evil:
Jerry3 píše:Fakt ti nevadí, resp. si ani nevšimneš toho, že....
....Touareg předjede tramvaj zleva a pak zůstane - kvůli tomu že odbočuje vlevo, (mimochodem přes dvě plný) stát na kolejích, bo odbočit nemůže skrz protijedoucí :?: :evil:
Jerry3 píše:Fakt ti nevadí, resp. si ani nevšimneš toho, že....
....Tě Fabia III v obci předjede 70-kou, a pak na 90-ce jede furt těch 70, a levýma kolama za půlící (plnou) čarou :?: :evil:

Ty první dva případy včera odpo v Brně, ten poslední v neděli cestou z Jiřic....

Tohle bylo před asi třemi roky tady u nás. https://www.idnes.cz/brno/zpravy/nehoda ... -zpravy_vh
Touareg "přehlídl" šalinu a vyhodil ji z kolejí. Bylo to na ul. Roosveltova před soudem, a ty zaparkovaný auta co ta šalina zhrnula -> to bylo co vteřina to milion :oops:

A když bys jel v té dvaadvacítce, tak taky budeš naštvanej, a jen proto, že tento VWvůl si myslel že ON může....:(
Obrázek
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Koncerňáci přece můžou všechno! Např. jezdit v mlze jen na denní svícení, eventuálně na parkovačky, pražit tomu vzadu v souvislém provozu do očí zadními mlhovkami při dohlednosti přinejmenším 200 m, blokovat levý pruh na D1 v úseku s rychl. omezením, překračovat povolený limit v takovém úseku o několik desítek km/h, ignorovat šířkové vymezení jízdních pruhů v omezení, předjíždět pod kopcem vysoko přes rychl. limit, aby pak v kopci zdržovali, poněvadž proti němu neudrží ani ten limit atd. atd.

A vůbec nejhorší na tom je, že to dělají vědomě schválně. :x Co na to torro?
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Koncernak

Příspěvek od pepoh »

neboj, kvoli idiotom zavedu dalsieho asistenta...hmlovkoveho !
LPGObrázek Obrázek X-CESS :| Obrázek VST 8)
MOBIL SUPER 3000 X1 8) Eurol Engine Oil Treat 8) LQ-Molygen :wink: TOTAL INEO 0W30 :x
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Možná už něco takového i existuje: marně jsem se na dálnici snažil upozornit idiota v oktávce přede mnou, že mi to opravdu vadí, a když jsme společně předjížděli policejní hlídku, tak ten spínač konečně použil - přesně na úrovni policejního vozu. :evil:
torro
Příspěvky: 583
Registrován: ned led 15, 2017 19:19

Re: Koncernak

Příspěvek od torro »

Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris »

Ano, další paní co má hlavu jen na to aby jí nenapršelo do krku :roll:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět