Koncernak

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
nr.on

Re: Koncernak

Příspěvek od nr.on »

Jerry3 píše:Je vidět, že jsi to navzdory obšírnému výkladu vůbec nepochopil. Ale ani trochu mne to nepřekvapuje, neboť kognitivní nedostatečnost je koncerňákům vlastní.
Halleluja :!:


od frufru » pon led 14, 2019 18:34
Poučení: Veškerá snaha naučit konceňáky samostatnému myšlení, aniž by "potřebovali vodit za ručičku", je nejspíše marná. :( Dtto co se týče jejich socializace...

Presne tak!!!Mohu jen souhlasit!
My koncentraci jsme naprosto asocialni!
Oh,pardon,chtel jsem rict koncernaci. :lol:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27402
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris »

Tak. Každý zúčastněný ukázal na které straně stojí - můžeme to ukončit.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jessie
Příspěvky: 22
Registrován: pon led 21, 2019 11:05

Re: Koncernak

Příspěvek od Jessie »

Musím zeptat hoši, jestli netrpíte nějakým mindrákem... nesprdl vás nějaký VAGinista, když jste nedali přednost, nebo nezastavili na přechodu? Možná by to chtělo nějakou terapii? Nic ve zlém, ale celé tohle fórum na mě působí, že několik uživatelů, přesvědčených o vlastní genialitě tu omílá nějaké zažité polopravdy a navzájem si tleskají, nedocházejíc jim nic o vlastní omezenosti. Když se někdo na něco zeptá, tak se jen dozví, že je blb, že si koupil koncernové auto. Nic víc... možná to bude Tím, že tady nikdo nic víc neví...? A Pitrise prosím, ať mi dá doživotní zákaz tu něco psát. Není o co stát.
Uživatelský avatar
tonny
Příspěvky: 2258
Registrován: pon úno 29, 2016 13:40
Bydliště: Břeclav

Re: Koncernak

Příspěvek od tonny »

Já jen popisoval dopolední klidnou cestu, tak jsem se bavil. Pro mne by nebyl problém lehce přidat plyn ale bylo mi jasné, co by se dělo. Takhle jsem musel být ve střehu kvůli jedné sortě lidí se společným znakem.
Nemůžeme mít všichni stejný názor, být v jednom proudu. Ale můžeme být alespoň slušní.
Ford Explorer V6 4.0 lpg 1998, Shell HU 5W-30 SL ATF MaxLife
Toyota Corolla Verso 1,8 2006 Ravenol SSL 0W-40 Castrol Syntrans 75W-90
Toyota SiennaV6 3,5 2007 Rowe RS 0W-40 ATF MaxLife
Ford Maverick 2,3i 2004 MaxLife 5W-40
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27402
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris »

Jessie píše: A Pitrise prosím, ať mi dá doživotní zákaz tu něco psát. Není o co stát.
Nemám důvod. "Zakaž si" to tu sám když podle Tebe není o co stát. Jen mne napadá něco o potrefené huse. Typické pro určitou skupinu lidí....
Nicménė i přesto Ti přeji aby Ti nějaký koncerňák na silnici nedokázal že máme pravdu.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jessie
Příspěvky: 22
Registrován: pon led 21, 2019 11:05

Re: Koncernak

Příspěvek od Jessie »

Typické pro určitou skupinu lidí... aha, už jsme u toho zase. Tak třeba včera, když jsem šel k autu z práce, tak na parkingu stál místní zdravý podnikatel kterého znám, s BMV na vozíčkářích a bílý Hyundai parkoval před dveřmi kumbálu uklízeček, které se nemohly dostat k toaletnímu papíru. Který z nich je typický konceňák? Není to spíš tak, že koncernových aut je tu nejvíc, tak když nějaké procento populace jsou kreténi, tak zákonitě tito vlastní zhruba stejné procento aut o VAG? Nicméně nemyslím, že je někdo z těch, o kterých jsem psal ochotný se nad tím zamyslet. Já tohle fórum tedy opouštím, tak jak mi navrhl Pitris, protože mě ty kecy o tom, že kdo má koncernové auto, tak je zároveň blb a já jsem opět ta potrefená husa, skutečně uráží.
Uživatelský avatar
tonny
Příspěvky: 2258
Registrován: pon úno 29, 2016 13:40
Bydliště: Břeclav

Re: Koncernak

Příspěvek od tonny »

Jessie píše: Není to spíš tak, že koncernových aut je tu nejvíc, tak když nějaké procento populace jsou kreténi, tak zákonitě tito vlastní zhruba stejné procento aut o VAG?
Tohle už tu také několikrát zaznělo. Procentuálně to počítat ale nemá smysl.
Jessie píše:Já tohle fórum tedy opouštím, tak jak mi navrhl Pitris, protože mě ty kecy o tom, že kdo má koncernové auto, tak je zároveň blb a já jsem opět ta potrefená husa, skutečně uráží.
Jen jsem si vzpomněl: "Jednak nevím co to je a jednak mě to uráží". https://www.youtube.com/watch?v=1hcMjMfQ9OY
Ford Explorer V6 4.0 lpg 1998, Shell HU 5W-30 SL ATF MaxLife
Toyota Corolla Verso 1,8 2006 Ravenol SSL 0W-40 Castrol Syntrans 75W-90
Toyota SiennaV6 3,5 2007 Rowe RS 0W-40 ATF MaxLife
Ford Maverick 2,3i 2004 MaxLife 5W-40
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27402
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris »

Jessie píše:Já tohle fórum tedy opouštím, tak jak mi navrhl Pitris....
Omyl. S tím si začal Ty :P A svoje jsem Ti napsal. Ale až (jestli) si koncerňácké brýle sundáš, uvidíš že ty procentuelní skupiny nejsou stejné. Měj se, a až budeš zas někdy něco potřebovat tak se zastav.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
nr.on

Re: Koncernak

Příspěvek od nr.on »

Jessie píše:Musím zeptat hoši, jestli netrpíte nějakým mindrákem... nesprdl vás nějaký VAGinista, když jste nedali přednost, nebo nezastavili na přechodu? Možná by to chtělo nějakou terapii? Nic ve zlém, ale celé tohle fórum na mě působí, že několik uživatelů, přesvědčených o vlastní genialitě tu omílá nějaké zažité polopravdy a navzájem si tleskají, nedocházejíc jim nic o vlastní omezenosti. Když se někdo na něco zeptá, tak se jen dozví, že je blb, že si koupil koncernové auto. Nic víc... možná to bude Tím, že tady nikdo nic víc neví...? A Pitrise prosím, ať mi dá doživotní zákaz tu něco psát. Není o co stát.
Lepe jsi to nemohl napsat :!: :wink:
Plny souhlas :wink:
Nikdy jim,zda se,nedojde,ze jsou s tim uz trapni a smesni.
Je to klika sama pro sebe,velmi omezena.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

nr.on píše:Lepe jsi to nemohl napsat :!: :wink:
Plny souhlas :wink:
Nikdy jim,zda se,nedojde,ze jsou s tim uz trapni a smesni.
Je to klika sama pro sebe,velmi omezena.
Typickým projevem koncerňáctví je potřeba vytvářet, v daném případě však už vhledem k vývojové fázi spíše rozšiřovat předmětnou koalici. Přeloženo do běžného jazyka: sdružovat se, neboť prý "v jednotě a počtu je síla" (dohledejte si, kde se tohle vzalo), přičemž je úplně jedno, pod praporem jak bohulibé, nebo naopak úplně zvrhlé myšlenky se tak děje.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Tak teď pro změnu napíšu, co uráží mne:
Jessie píše:Musím zeptat hoši, jestli netrpíte nějakým mindrákem... nesprdl vás nějaký VAGinista, když jste nedali přednost, nebo nezastavili na přechodu?
Je tomu přesně naopak: pokud zrovna nejedu koncernovým vozem (nejlépe nějakým Audi vyšší řady), zažívám na silnicích koncerňácké peklo. Totéž platí, když jsem v roli chodce: s tím, že by mi na přechodu (dokonce řízeném semaforem) dal přednost nějaký VAGinista, z pudu sebezáchovy už raději ani nepočítám.
Jessie píše:Možná by to chtělo nějakou terapii?
Nemocí, na kterou tahle společnost jednou, a už to nebude dlouho trvat, zajde, je právě koncerňáctví, jako opak sociální soudržnosti. Koncerňáků je však už tolik, že jedinou možnou terapií je zhroucení celé společnosti, jako příležitost začít znovu a lépe.
Jessie píše:Nic ve zlém, ale celé tohle fórum na mě působí, že několik uživatelů, přesvědčených o vlastní genialitě tu omílá nějaké zažité polopravdy a navzájem si tleskají, nedocházejíc jim nic o vlastní omezenosti.
Typickým projevem rádoby kultivovaného (jde ale jen o strojený vnější výraz) projevu koncerňáctví je neschopnost vyjádřit se správně ve svém rodném jazyce, což je součástí kognitivní nedostatečnosti nositelů koncerňáctví. Citovaná věta nejenže není správně sestavena z hlediska syntaxe, ale její autor se (zcela zbytečně) pouští do užití konjunktiv, aniž by je ovládal. Jinak obsah "sdělení" přesně sedí právě na koncerňáky, tedy by měl být namířen do vlastních řad.
Jessie píše:Když se někdo na něco zeptá, tak se jen dozví, že je blb, že si koupil koncernové auto.
Problém spočívá v tom, že koncerňáci sem obvykle nechodí proto, aby se něco dozvěděli, ale téměř výhradně si sem chodí pro potvrzení "jejich pravdy". A když se jim z jejich pohledu žádoucího potvrzení nedostává, rozčilují se. Jinak koncerňák není blbem ani tak proto, že si koupil koncernové auto, ale spíše pro to, co si o něm myslí.
Jessie píše:Nic víc... možná to bude Tím, že tady nikdo nic víc neví...?
Právě o koncerňácích lze s určitostí blížící se jistotě prohlásit, že neví o ničem nic. Ostatně skoro každý jejich dotaz na zdejším fóru to prakticky potvrzuje. A naše odpovědi dovádějí koncerňáky do nepříčetnosti právě tím, že jim připomínají jejich kognitivní nedostatečnost, kterou, jak se mylně domnívají, úspěšně zamaskovali vlastnictvím vozu určité značky.
Jessie píše:A Pitrise prosím, ať mi dá doživotní zákaz tu něco psát. Není o co stát.
Možná by nebylo od věci vznesenému požadavku vyhovět.
Jessie píše:Typické pro určitou skupinu lidí... aha, už jsme u toho zase.
Ano, koncerňáci se rádi sdružují, poněvadž... (viz můj příspěvek shora) Koncerňáctví je zjevným vnějším projevem skupinového myšlení, absence kritického myšlení, kolektivní mystifikace, marketingové zmanipulovanosti, kognitivní disonance s konfirmačním zkreslením a kognitivní nedostatečnosti.
Jessie píše:Tak třeba včera, když jsem šel k autu z práce, tak na parkingu stál místní zdravý podnikatel kterého znám, s BMV na vozíčkářích a bílý Hyundai parkoval před dveřmi kumbálu uklízeček, které se nemohly dostat k toaletnímu papíru. Který z nich je typický konceňák?
Koncerňáctví není bezprostředně vázáno na vlastnictví či užívání koncernového vozu. A třebaže to tu zaznělo mnohokrát, typický koncerňák tohle vůbec nechápe, poněvadž posuzuje ostatní podle toho, jakým autem jezdí. Tedy i zde platí, že "potrefená husa nejvíc kejhá".
Jessie píše: Není to spíš tak, že koncernových aut je tu nejvíc, tak když nějaké procento populace jsou kreténi, tak zákonitě tito vlastní zhruba stejné procento aut o VAG?
Statisticky to nesedí ani náhodou, o čemž tu již mnohokrát šla řeč. Ledaže bychom připustili, že téměř všichni vlastníci vozů "od VAG" jsou koncerňáci, tedy kreténi.
Jessie píše:Nicméně nemyslím, že je někdo z těch, o kterých jsem psal ochotný se nad tím zamyslet.
Právě jsi dokázal (viz též níže), že jsi to ty, kdo není ochoten se zamyslet a pochopit.
Jessie píše:Já tohle fórum tedy opouštím, tak jak mi navrhl Pitris, protože mě ty kecy o tom, že kdo má koncernové auto, tak je zároveň blb a já jsem opět ta potrefená husa, skutečně uráží.
Nikdo tě tu nedrží. A že vlastnictví koncernového auta automaticky prejudikuje hloupost vlastníka, to zde takhle interpretuješ ty sám, abys to svým kejháním vzápětí potvrdil.
nr.on

Re: Koncernak

Příspěvek od nr.on »

yyyyyyy
abc
Příspěvky: 1069
Registrován: pon led 01, 2018 18:13
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od abc »

Ach Bože.
Corolla 1,6 2017
Aygo 2022
Mazda 2 1,3 2011
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Koncernak

Příspěvek od pepoh »

Obrázek
J3 :mrgreen:
torro
Příspěvky: 583
Registrován: ned led 15, 2017 19:19

Re: Koncernak

Příspěvek od torro »

Teď mně zamrazilo. Voni sou ti koncerňáci úplně všude. :o
Odpovědět