Kde kupujete autodíly?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Ondra911

Kde kupujete autodíly?

Příspěvek od Ondra911 »

Zdravím chlapi!
Už delší dobu to tady sleduju a musím říct, že tu máte super fórum.
Už jsem tady našel spousty užitečných rad - díky :wink:

Má teď dotaz a doufám, že mi to admin nesmázne - i když tady prodávají jen oleje, takže by to neměla být propagace konkurence.

Kde kupujete autodíly?

Mám v tomhle celkem dilema, protože Autokelly se mi zdá drahý a na internetu nevím - někde jsem četl, že se u nás na netu hodně prodávají díly z Polska a těm nějak nevěřím. No a pak jsou tu i vykukové a já bych nerad někomu naletěl...

Poraďte mi prosím nějaký osvědčený e-shop.
Předem díky za radu. Čau a ať Vám to frčí! Ondra
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Tož záleží na jakou značku auta. Třeba na škodovky:
www.skoda-dily.cz
www.prondo.cz
www.2r.cz
byloObrázek
je Obrázek
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

No, já mám Citroena a manželka Smarta.
Díly jsem kupoval různě, až jsem někde na Citroen fóru našel tenhle odkaz:

www.vseproauto.unas.cz

Od tý doby kupuju už jen tady, protože mají velice zajímavé ceny a díly berou z Německa (žádný Polsko, jak píšeš). Oproti Autokelly jsou ty ceny úplně jinde - a v krizi je třeba šetřit :-)
Na tom Citroen fóru taky psali, že odtamtud hodně berou.
Jinak mají díly na většinu aut.

Občas ale využiju i služeb Autokelly. Hlavně když potřebuju vodu do ostřikovače, žárovky atd.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Já mám dobrou zkušenost s www.mjauto.cz/
mipesa
Příspěvky: 763
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

Také používám mjauto, autocora,autoštangl, někdy origo prodej, podle ceny a kvality,co se týká např. ložisek, klíňáků,výfuk.dílů atd mám svoje jednotlivé dodavatele.Je to i otázka v rychlosti dodávky.Dnes se už nehraje na to, že zítra to tu mám, ale někdo chce z autem za dvě hodiny odjet,v tomhle musí fungovat určitá progresivita a zase držet skladem spoustu ND to je asi jako peníze v polštáři.
Jenom ještě k těmto velkododavatelům: určitě dobře, že jsou, ale co takhle občas sleduji na netu takové ty obrázky ND tak se občas zasměju tomu, co dokážou publikovat za ND, který je úplně jiný a když dám dotaz, tak mě přesvědčujou, že je to stopro ono.....no pak teda nevim.
Ondra911

Příspěvek od Ondra911 »

Děkuji.
Tak jsem na to koukal a nejlepší ceny jsem našel u www.vseproauto.unas.cz
Tak to zkusím tam.
Díky chlapi za pomoc!
Ondra
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Příspěvek od Brembo »

Ked ovladate madarcinu www.fekmester.hu
Itall

Příspěvek od Itall »

Některé originální díly se opravdu vyplatí. Např. zadní díl výfuku na Fábii už máme skoro 8 let. Bude se měnit, ale ta životnost je fakt dobrá. Nevím, co se nabízí z druhovýroby a za kolik, ale asi zůstanu u orig. Jedině, že by nové originál věci měli někde jinde, než u prodejců Škoda, mohlo by to být levnější. Tedy nemyslím kradené :x . Různé věci bez značky Škoda jsou určitě také dobré - nějaké řemeny, silentbloky a spotřební - filtry atd. Ale třeba ten výfuk bych neriskoval, pokud si chci auto nechat. Nějaké karosářské díly už vůbec ne. Stalo se mi při výměně, že karosář rovnou řekl, že radši originál věci z vrakoviště, než druhovýroba. S tím, že se patlat nebude.
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Příspěvek od Brembo »

No u Skodovky asi radsej original,cena v porovnani s druhovyrobou od renomovaneho vyrobcu takmer rovnaka,no u niektorych znaciek len polovicna cena v porovnani s origo v rovnakej kvalite
Ondra911

Příspěvek od Ondra911 »

Tak teď jste mě nalomili.....
U toho www.vseproauto.unas.cz jsem si objednal komplet brzdy na mého Sharana 1.9TDI. Objednal jsem TRW (prý je mají z Německa) a za komplet (Přední + zadní kotouče a přední + zadní destičky) chtějí 5.350Kč s DPH a poštovné zdarma.
Myslíte, že to mám zrušit a objednat raději originál VW díly?
DonSalieri
Příspěvky: 99
Registrován: úte srp 12, 2008 9:23

Příspěvek od DonSalieri »

TRW je dobra znacka muzes byt klidnej...Rovnocena kvalita origo dilu...
Ondra911

Příspěvek od Ondra911 »

Uff! To jsem si oddychl!
Díky moc za uklidnění - už jsem se začal bát, že jsem udělal nějakou blbost......
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Příspěvek od Brembo »

Nissin,TRW,ATE,BREMBO chybu urcite neurobis. Kvalita minimalne ako origo.(original myslim vyrobcu xy,ktori sa niekedy zmeni niekolkokrat)
Naposledy upravil(a) Brembo dne pon led 25, 2010 18:38, celkem upraveno 1 x.
modelář

Příspěvek od modelář »

Jo, Brembo je Brembo. :wink:
modelář

Příspěvek od modelář »

Tedy správněji zřejmě BREMBO...
Odpovědět