Kam a kudy - Chorvatsko a Itálie

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Kam a kudy - Chorvatsko a Itálie

Příspěvek od Pedro »

Rous- :wink: :mrgreen:
Bych chtěl majak, ale to bude,priste. Da se to. Ne f Cesku.

Ted jsem si chtel pres PC koupit jízdenku a mistenku,1.tr.,na cestu pro Almu. R Krakonoš a nelze. Takových let tam timto R jezdim vegetit. Pry z hygi duvodu a volby klientu. :twisted:
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Kam a kudy - Chorvatsko a Itálie

Příspěvek od lengy60 »

1.května jsme měli jet do Holandska,místo toho alternativně chýše,lopata a krumpáč. :mrgreen: 14 dní v létě bylo plánovaných v ČR,to už tedy jen lehčí práce a spíše lehy,pivíčko,bazének.No a jak dopadne září uvidíme,možná pojedeme nebo tady taky budeme houfně chcípat.
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Kam a kudy - Chorvatsko a Itálie

Příspěvek od Pedro »

Makat na chate,Miro. Dovolena?
To je utek kancelarskych,se realizovat.
Ja zrusil Berlin tento vikend,nasledujici mel byt Krakow.
Kalabrii zrusil bez nahrady a vratili i zálohu.
Kdyby naaaahodou bylo bezpecno,jaxem psal,dame nekakou rychlovku samaljotem.
Dovcu v Posázaví,kde mam chajdu,nedam. By mi jeblo.
Fahrer
Příspěvky: 432
Registrován: ned led 05, 2014 19:59

Re: Kam a kudy - Chorvatsko a Itálie

Příspěvek od Fahrer »

Jestli budou hoši lítat. Lufthansa mi ještě nevrátila peníze a požádala vlády o půjčku. To UnitedAirlines sice prskali, ale za letenky vrátili během tří týdnu. A dokonce se podařilo vydyndat i zaplacené a rezervované vstupné. :wink:
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Kam a kudy - Chorvatsko a Itálie

Příspěvek od Pedro »

Kdyz budou litat...to nevim...

Vstupne na co,koho? Jsem jen zvedavy..., odpověď nenutna.
A jaky stroj garantovali?

Me zálohu z Mesiny vratili,do eura presne.
Fahrer
Příspěvky: 432
Registrován: ned led 05, 2014 19:59

Re: Kam a kudy - Chorvatsko a Itálie

Příspěvek od Fahrer »

V pohodě. Šlo o vstup do Kennedyho vesmírného střediska. Měli potíž s tím, že jsme neměli vstup na přesný den, ale na období. Takže to chtělo něco komunikace, ale nakonec se k tomu postavili čelem. Vždycky se snažíme zajistit vstupy už dopředu. Je to za a) levnější a za b) občas ty lístky platí na vstup bočním vchodem.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Kam a kudy - Chorvatsko a Itálie

Příspěvek od Pedro »

Diky.
To je super exkurze. Teda ne ze bych tam byl,ale zavist :mrgreen:
Ja byl jen onehda v Belgii, nějaké Space centrum. A tehdy,mel vanoce z toho.
Nicméně,hlavni dovcu,letos v Cesku,resim na zvlastnich mistech. Abych mel pocit ze jsem jinde,nez behem roku :evil:
Fahrer
Příspěvky: 432
Registrován: ned led 05, 2014 19:59

Re: Kam a kudy - Chorvatsko a Itálie

Příspěvek od Fahrer »

Tak jednou za čas se zadaří. Trošku se to i nabízí, když jsem jako záklaďák proběhl i Ašulukem v Kazachstánu. :-) Jinak spoustu zajímavých exponátů mají i v Sinsheimu a Speyeru, kam jsem se jel speciálně podívat na Burana.
Jinak dovolená v CZ bude problém. Nevydržím na jednom místě a vpodstatě je to tu tak malé, že cokoliv chci vidět, tak to zvládnu max za víkend.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Kam a kudy - Chorvatsko a Itálie

Příspěvek od Jerry3 »

Fahrer píše:Tak jednou za čas se zadaří. Trošku se to i nabízí, když jsem jako záklaďák proběhl i Ašulukem v Kazachstánu. :-)
Že by rakeťák? :)
Fahrer píše:Jinak spoustu zajímavých exponátů mají i v Sinsheimu a Speyeru, kam jsem se jel speciálně podívat na Burana.
Skvělá muzea! :wink: I když institucionálně je to jedno muzeum.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Kam a kudy - Chorvatsko a Itálie

Příspěvek od lengy60 »

Pedro píše:Makat na chate,Miro. Dovolena?
To je utek kancelarskych,se realizovat.
Ja zrusil Berlin tento vikend,nasledujici mel byt Krakow.
Kalabrii zrusil bez nahrady a vratili i zálohu.
Kdyby naaaahodou bylo bezpecno,jaxem psal,dame nekakou rychlovku samaljotem.
Dovcu v Posázaví,kde mam chajdu,nedam. By mi jeblo.
Tak kancelářská krysička je paní,já asi těžko. :D Makání se doufám blíží do finále,potřebuji ještě zkulturnit plac,abych mohl parkovat na svém pozemku.Takže přemístit pár kubíků zeminy,trochu ztraceného bednění na opěrku a je to.Nic,co by dvě ruce nezvládly.Pak už zbývají takové ty dodělávky,tu a tam nějaká lištička,různá vylepšeníčka.. :lol: Po zahradě nám běhají ještěři.... :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Fahrer
Příspěvky: 432
Registrován: ned led 05, 2014 19:59

Re: Kam a kudy - Chorvatsko a Itálie

Příspěvek od Fahrer »

Jerry3: Jj, PVOS. Ano, obě muzea patří k sobě ale Speyer je spis taková zalozna. Nemají tam takovou masovou, ale ty exponáty jsou daleko přístupnější. V Sinsheimu jsem byl asi 4x a Speyer ignoroval. S každou další návštěvou známého místa si pak už jen vyzobavas, co tě zajima. Proto jsme naposledy stihli obě muzea během jednoho dne. A předpokládám, ze už jsem tam byl opravdu naposledy.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Kam a kudy - Chorvatsko a Itálie

Příspěvek od Pedro »

Ja taky PVOS. Bohužel za komandiru. Tak jen Slovensko a priblbly vycvik. A pak PHM.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Kam a kudy - Chorvatsko a Itálie

Příspěvek od Pedro »

Miro,vylepsenicka, drobnosti...
Mi to prijde,tyhle lidi,jak pan Zupanic ve Vesnicce.
Jezdit makat na chaty a v nedeli,ufuneny do mesta. Nasrat.

Fah- mam to podobne. Sice ubytko mi vyhovuje stálé,aby jsme nemuseli furt balit,ale satelitni výlety i dlouhe.
Klidne odjedu 300km nekam,ocumime,pozevlujem a vecer zpet. Coz v Česku o nicem. A zajimavosti tu už pro me neni a kdyz uz,necham si je na duchod. Ale i tak,furt je to tu takovy oktavkovy,...tuctovy.
A hlavne,jsem tu fuuuuurt.
Fahrer
Příspěvky: 432
Registrován: ned led 05, 2014 19:59

Re: Kam a kudy - Chorvatsko a Itálie

Příspěvek od Fahrer »

PVOS: Já si to poměrně užil. Asi že mám tak rád cestování. PŠ v Karviné. Nějaký zácviky v Sokolnicích u Brna, St.Vsi u OV, Hlavní část na AVS v Praze, a na závěr jsem byl u otevírání Drnova, kde jsme poslední půlrok jeli už na ostro. Docela mě potěšilo, že Drnov znova otevřeli pro exkurze.
Shi
Příspěvky: 1314
Registrován: úte úno 19, 2008 23:31

Re: Kam a kudy - Chorvatsko a Itálie

Příspěvek od Shi »

Fahrer píše:V pohodě. Šlo o vstup do Kennedyho vesmírného střediska. Měli potíž s tím, že jsme neměli vstup na přesný den, ale na období.
:wink:
Byl jsem tam před mnoha lety, je to super. Akorát tehdy jsme ještě nejeli podle navigace, ale podle papírové mapy a dobře jsme se vypekli - na papírové mapě bylo na Cape Caneveral jediné muzeum pod názvem "Space muzeum". Aby nám něco neuteklo, tak jsme pro jistotu dorazili skoro hodinu před otvíračkou - k branám vojenské základny, kde naprosto nechápali proč se dva turisti snaží dostat na základnu. A proč do muzea, které mají na základně, o kterém veřejnost prakticky neví a které je pro veřejnost nepřístupné (pravděpodobně šlo o Air Force Space and Missile Museum), když všichni normální turisti jezdí na Kennedy Space Center.
Nakonec se vojáci podívali na naši papírovou mapu (Freytag&Berndt), nechápavě zakroutili hlavou a nakreslili nám hvězdičku v místě, kde je to správné muzeum - hodina cesty autem.
Odpovědět