Jinde se za pravdu dostává BAN.

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27474
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Jinde se za pravdu dostává BAN.

Příspěvek od Pitris »

kornel píše:.. a na tom Ford fóre je nejaká miestna skupinka priteplených buzíkov na čele s Adminom, že si potrebujú navzájom hriať polievočku a sú nedotknuteľní :lol:
NOVON píše:kornel: Tohle je na kazdem fóru :-)
Tak za toto ti NOVONe děkuju :? ale abys věděl že NE na každém fóru, tak BANána nedostaneš.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1861
Registrován: ned zář 15, 2013 21:30
Bydliště: Dux & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jinde se za pravdu dostává BAN.

Příspěvek od BigBang »

Pitris nenaděluje ovoce, on maže :mrgreen:
A2 1.4TDI - Rav VMO
T5 2.5TDI - Cas Edge FST LL2 0W30
Fabia 1.2TSI - Rav SSL
KLE500 - Rep MotoSint 10w40
TnT899 - Rep MotoR 15W50
MX-5 - HPR 10w50, Technyx 75w85, Yac BVX 75w90
vyjeto: Rep El 505.01TDI 5w40, MO XF 5w40, XF, XFS 5w50, XF 0w40, EE 5w40
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27474
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Jinde se za pravdu dostává BAN.

Příspěvek od Pitris »

Ano. A jestli to někomu vadí může jít o dům dál.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jurawood
Příspěvky: 58
Registrován: čtv bře 16, 2017 10:13

Re: Jinde se za pravdu dostává BAN.

Příspěvek od Jurawood »

Hombre: asi si byl předpokládám nejprve upozorněn že dráždíš hada viď? I já jsem byl upozorněn, mě za to ban nestál, ty si tam napsal opakovaně přes varování. Ty jsi jak Hus :wink:
GSX-R 750, Motul 5100 ester
FOCUS II 2.0 LPG-BRC, SUNOCO 5W40 A3/B4
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Jinde se za pravdu dostává BAN.

Příspěvek od Hombre »

Já nepsal nic proti pravidlům, jen to, co se jim nehodilo do krámu. To, že to tak nechali dojít daleko s tím všeználkem, to je jejich vizitka, tak se jim to nelíbí a kopou. Když neporušíš kodex slušnosti, nejvyšší bere, a to oni nejsou.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Jinde se za pravdu dostává BAN.

Příspěvek od Hombre »

Další ban, komedie na pokračování.



jarod napsal:
Už tě neřeším dál si hledej na internetu moje příspěvky a dál se pokoušej mě tady napadat.Nadále si svoje obhájím ,lidi vidí co jsi za člověka takže už se nepotřebuju bránit a oplácet ti stejnou kartou.

Reaguj:
Proto jsem žádal jaroda o vysvětlení a tímto opětovně vybízím, aby objasnil to co napsal do recenzí jinde a proč. Právě aby lidi viděli, co jsem zač. Jestli máš gule, tak to uděláš, tvrdíš, že nemáš co zatajovat.


Asi se nedočkáme.
Následně ne své, ale mé pŕíspěvky vytáhl z kontextu a vylepil zde, s tím, že nebude oplácet stejnou kartou. Copak já mu něco dělám, jen chci vysvětlení, proč jednou mluví tak, podruhé onak. Pěkně zní v uších to tvé "Nadále si svoje obhájím ,lidi vidí co jsi za člověka" U admínů si obhajuj co chceš, oni jsou pohodlní se podívat na datum tady kdy opěvuješ věc Á a v ten samý jinde věc B . Tak jsi z nich udělal jen vola. Nehledě na to odborníku, první výměnu u tvého poruchou na poruchu dovezeného focuse jsi první výměnu oleje po 7 tisících provedl po dvou letech. U obou olejů jsi v recenzi opěvoval oleje A3 do nebes s tím že s nima máš několikanásobnou výměnu. To by znamenalo tak kolem 200 tisíc, ale ty máš udýchaných 155. (dovezený měl 110).
Opakuji protichůdné názory ve stejnou dobu.
To bych ještě překousl, ale plut na oleje.cz na Pitrise a přitom do puntíku kopírovat jeho a jiných technické příspěvky, a za své nejen zde, ale i na dalších forech publikovat s tím, že k tomu oponenta jsi častoval sprostou nadávkou.
Nemusím chodit daleko, i Stano zde tě upozornil na to, že jsi dělal zle v žarovkách a najednou jsi přelézt otravovat do olejů.
Kdo má krátkou paměť, může ověřit má slova na olej pro focuse, kde od 157 stránky přes 160 až za 165 jsi kolegy upozorňován, aby jsi se choval slušně pak i admin. Současným metrem admína na mne, tak co jsi tam předvedl, tak mám doživotní ban a na půl roku nucené práce. Ale ty jsi splachovací , v jiném linku je napsáno, že na olejích.cz se řeší problémy ,a ne že se odvolává na manuál a výrobce. Ty jsi povznešeně vyslovil, že i tam je asi pokrok. Tak kulové , ten člověk měl na mysli to vlákno zde. Kde jsi od 160 stránky , na každé stránce minimálně dvakrát posílal do pr... a tazateli radil, že to má na první stránce, podle manuálu a výrobce.
Pro neznámého, kdo nezná význam barev hodnosti členů, dle jeho chování a dirigování si bude myslet, že jarod určuje, jak se bude odpovídat, o čem se budem bavit, pomalu to vyznívá, že on rozhoduje o všem i banech. Nekecám po zpětném pročtení to bije do očí.
A toto je přesně schéma toho, jak to probíhalo na jiných fórech do banu. Trochu selský rozum, jestli za urážení a povyšování dostává za stejné ban. Tak to určitě nebude v lidech na těch fórech ale v něm. A tímto definitivně s tímto všeználkem končím. Je to prachsprostý lhář a manipulant.

PS: kdo má pochybnosti co jsem psal tak jarod72 na Heurece a autoforu, oleje.cz a dalších forech, nebudete věřit vlastním očím ne že ne ale pohádal se sprostě na tvrdo .
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27474
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Jinde se za pravdu dostává BAN.

Příspěvek od Pitris »

Vykašli se na ně a na něj.... Vůl zůstane volem.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Jinde se za pravdu dostává BAN.

Příspěvek od Durex »

Já chápu,že je potřeba určitá osvěta,ale pakli že někdo nechce poslouchat,tak nikomu nic nenutím. A rozhodně bych neměl sílu,čas a ani chuť nikde nikoho stopovat. Akorát bych mohl být nařčen ze stalkingu a šílenství :lol:
Ve svém okolí mám pár lidí,kteří si prostě jedou svoji a nevysvětlíš nic, i když máš hromadu pádných argumentů a oni jen svoje přesvědčení. Můj čas je až moc drahej na to,abych jím plýtval u těchto lidí. Je to házení perel sviním :lol:
Pak jsou ještě tací,kteří musí ke všemu něco říct a snaží se vypadat hrozně chytře. Ale když na to přijde,tak je při hlubším rozhovoru o problematice rozeberete. Tak přeskočí hned na jiné téma. Největší peckou je to,že vás to stojí dost energie a psychické pohody,ale oni jsou v tomto směru jaksi imunní a mají další energii na škození zase někde jinde ...
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Jinde se za pravdu dostává BAN.

Příspěvek od Hombre »

Ban jsem nedostal za tohle, ale že jsem v technické sekcí vytáhl jeho výblitek a dal smajlík. Mám ho do dnešní půlnoci za " provokaci v technickém vláknu" Tak ban mám vlastně za jeho výplod.
Já jeho výplody na netu nevyhledávám. To byla náhoda, když jsem hledal olej ve slevě do auta tchánovi. A najednou na mne vyběběhl olej s recenzí od toho všeuměla na A3 s datem, kdy v tu dobu se do krve hádal za A1 a mě posílal do pr... s požehnáním admína...
Jsem tam 19 let, a to dříve fungovalo jinak. Takové vemeno rýplo dvakrát, nebo napsalo totální hovadinu na kterou byl upozorněn a pokračoval, měl ban.To tam byl pořádek......
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Odpovědět