Humor :-)

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Humor :-)

Příspěvek od lengy60 »

My,co máme airbumby,se parkovat natěsno nebojíme.:D
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Libor
Příspěvky: 1625
Registrován: stř srp 24, 2016 19:21
Bydliště: Bohumín

Re: Humor :-)

Příspěvek od Libor »

lengy60:
tak ty jsi v klidu, ovšem jednou už bumpy mít nebudeš, když od těch výrazných C4 AC ustupuje :D
Doma parkuji auto na pozemku u domu, tam je to v klidu, tohle se mi stalo na jednom místě, vždy na parkingu u práce. Posledního obíječe se mi naštěstí podařilo odchytit při činu za flígr (a zaplatil). Jednu dobu jsem uvažoval, že si pořídím na to dojíždění ojetou jedničkovou Fabku :D Humorné, k vůli sobcům nechat nové auto stát a jezdit přestárlým vehiklem.
DOHC VTEC TURBO 243kW HGO 0W20
SOHC 16V 66kW MAX LIFE 5W40
DOHC PARALLEL-TWIN 52 kW MOTUL 300V 10W40
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Humor :-)

Příspěvek od lengy60 »

Já jsem v klidu hlavně proto,že jezdím nakupovat do říše,kde jsou na parkovišti lidi ohleduplní a netřískají dveřmi do vedle stojícího vozu,jak u nás. :twisted: V práci problém nemám,většina kolegů nemá tu kouli na krku proto,aby jim do něj nepršelo. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Libor
Příspěvky: 1625
Registrován: stř srp 24, 2016 19:21
Bydliště: Bohumín

Re: Humor :-)

Příspěvek od Libor »

No, ten pocit taky nemám. U práce parkují různá individua, nejen kolegové, ale také různí právníci, soudci, státní zástupci. Lidí s koulí na hlavě (takovým pouhým špuntem do krku) je Bohu žel dost :evil:
Jen pro představu (sorry za OT)
http://www.imageworld.sk/images/yl0tad0 ... 2rng5b.png
http://www.imageworld.sk/images/crk8wde1gkizwkwt5l8.png
http://www.imageworld.sk/images/skrqvl0 ... yqcr5m.png
DOHC VTEC TURBO 243kW HGO 0W20
SOHC 16V 66kW MAX LIFE 5W40
DOHC PARALLEL-TWIN 52 kW MOTUL 300V 10W40
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2517
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Humor :-)

Příspěvek od lefort »

Mně nějaký k*kot prásknul do dveří spolujezdce tak, že jsem měl oprýsklou barvu až na plech :-( a auto jsem měl asi 10 měsíců...
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Uživatelský avatar
bloke
Příspěvky: 1307
Registrován: úte čer 21, 2016 9:05

Re: Humor :-)

Příspěvek od bloke »

Ešteže sú všetci v DE stále takí ukáznení, ani migračná "kríza" (pozývačka/zahusťovačka) ich nevychýlila z parkovacej slušnosti :lol:.
Naše zmije netuším, kde a z akých príčin sa nekonečne berú, moje škrábance sú z polovice z parkovacieho+ dverového/vykladacieho debilizmu a z polovice zákerne zámerné, okrem typických aj na takých absurdných miestach ako lemy blatníkov nad kolesami, strecha,... niektoré na plech, a za posledný rok pribudnudol aj dlhší rýpanec do zadného skla okna. Mám aj orig. plastové lišty na dverách, tu by ani vzdušné bumpy nepomohli.
Tých elementov z druhej kategórie som v živote nepristihol pri čine, to by ešte len nastal ten pravý humor (a možno až obojstranná tragédia - zmija s následkami invalidity, ja do basy).
Vozidlo by bez zákrokov od nenechavcov, napriek veku malo stále pekný lak /farbu. Relatívnosť spočíva i v tom, že ak vehikel prestarol v našich rukách postupne od jeho novoty, tam sú reakcie na oškreniny takmer podobné ako u nového.
Obrázek « Vous n’imaginez pas tout ce que Citroën peut faire pour vous »
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27405
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Humor :-)

Příspěvek od Pitris »

lefort píše:Mně nějaký k*kot prásknul do dveří spolujezdce tak, že jsem měl oprýsklou barvu až na plech :-( ...
Tak nějak sem to vlákno dojelo, ale humorné to teda není :(
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Libor
Příspěvky: 1625
Registrován: stř srp 24, 2016 19:21
Bydliště: Bohumín

Re: Humor :-)

Příspěvek od Libor »

lefort:
To je blbé :-( Mě ten blatník práskla sekretářka po 6 měsících od koupě auta (vykládala bedýnky s jablky).

Jarku, promiň, za to můžu já, viz má reakce na BigBangovu poznámku na parkování "natěsno".
Jen poslední dovětek. Tohle všechno šlo naštěstí rozleštit, ta zlomená hrana dveří se vytáhla bez poškození laku, klukem z "doktordulek". Ta hranka na blatníku se zaklápla černou acetonkou. I ta je po rozleštění bez známek poškození. Mám nastěstí dobrého kamaráda lakýrníka, který má se mnou dost trpělivosti :-)
U obchoďáku parkuji co nejdál od dveří, tam, kde nikdo s vozíky nechodí a neparkuje auta. Na výletech to samé, vždy na konec.
Žel Bohu, u parkovacích míst u práce jsem spoléhal na kolegialitu, ale je tam velká fluktuace, částečně promíchaná idiotickými sobci (druzí by mohli povídat). Takže jsem si před měsícem u práce za směšný poplatek pronajal kryté stání, které má sice úzký vjezd (10 cm na každou stranu auta), ale za to tam v okolí nikdo nestojí a nechodí.
Už držím pysk :-)
DOHC VTEC TURBO 243kW HGO 0W20
SOHC 16V 66kW MAX LIFE 5W40
DOHC PARALLEL-TWIN 52 kW MOTUL 300V 10W40
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Humor :-)

Příspěvek od lengy60 »

Manželce nějaký pičus pokřtil bóbika 14 dní po koupi,chuděra měla málem infarkt.Naštěstí jen plastový nárazník,takže od soboty má motýlkové auto.:D
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Humor :-)

Příspěvek od pepoh »

bloke píše:Pri vyhladaní na www čiernej koncovky výfuku mi vyhodilo aj takéto strašné veci:
vulvu na koncovke výfuka http://auto.tn.nova.cz/clanek/novinky/k ... video.html :lol:
či "mužské" slipy imitujúce cameltoe https://www.ebay.co.uk/itm/Newest-Men-B ... 2432360080 :oops:
Obrázek
:arrow: :arrow: Obrázek :lol:
Libor píše:lengy60:
tak ty jsi v klidu, ovšem jednou už bumpy mít nebudeš, když od těch výrazných C4 AC ustupuje :D
Doma parkuji auto na pozemku u domu, tam je to v klidu, tohle se mi stalo na jednom místě, vždy na parkingu u práce. Posledního obíječe se mi naštěstí podařilo odchytit při činu za flígr (a zaplatil). Jednu dobu jsem uvažoval, že si pořídím na to dojíždění ojetou jedničkovou Fabku :D Humorné, k vůli sobcům nechat nové auto stát a jezdit přestárlým vehiklem.
priesvitny plastidip :idea:
LPGObrázek Obrázek X-CESS :| Obrázek VST 8)
MOBIL SUPER 3000 X1 8) Eurol Engine Oil Treat 8) LQ-Molygen :wink: TOTAL INEO 0W30 :x
Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1854
Registrován: ned zář 15, 2013 21:30
Bydliště: Dux & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor :-)

Příspěvek od BigBang »

tak to je moc :lol:
Libor píše:...
Nenapsal jsem explicitně parkování do podélného stáním, to se omlouvám. Příčné nebo šikmé je věc jiná. Tam, pokud místo není, snažím se zaparkovat tak, abych bez problémů umožnil nastoupení řidiči. Zbytek může nastoupit až s tím autem vyjede. Příkladem budiž parkování na střídačku popředu-pozadu, kdy jsou auta vždy řidičovou stranou k sobě. Nicméně ano, pokud je to jen trochu možné, místo vždy nechávám, nebo parkuji daleko od vchodů. A co se týče parkování na těsno v příčném, tak to jsem asi trochu jinej případ a hlavně vivat černý otěrový lišty na náraznících... Nemyslím tím odřít roh nárazníku při vyjíždění, ale parkování „na dotyk“. Proto se tam dřív ty lišty dávaly :wink:
A2 1.4TDI - Rav VMO
T5 2.5TDI - Cas Edge FST LL2 0W30
Fabia 1.2TSI - Rav SSL
KLE500 - Rep MotoSint 10w40
TnT899 - Rep MotoR 15W50
MX-5 - HPR 10w50, Technyx 75w85, Yac BVX 75w90
vyjeto: Rep El 505.01TDI 5w40, MO XF 5w40, XF, XFS 5w50, XF 0w40, EE 5w40
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2517
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Humor :-)

Příspěvek od lefort »

No já mám vůbec na lak pech, první výlet s Fiestou, jeli jsme na vyhlídku Máj, v jedné vesnici z vedlejší odbočilo auto a když na to na konci obce šlápnul, odletěl z něj šutr velikosti třešně a trefil mě přímo do A sloupku. Před nedávnem jsem zase dostal kamenem na hranu střechy nad předním oknem v koloně na dálnici. Není divu, že na Mondeu jsem měnil celkem 3 čelní skla...
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27405
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Humor :-)

Příspěvek od Pitris »

A nebyly ty skla už vyšisovaný slunkem :?: Nějakej letící kamínek a hned že by prasklo :?: :shock: :P :twisted:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27405
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Humor :-)

Příspěvek od Pitris »

Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Humor :-)

Příspěvek od pepoh »

....nalepkovy tuzing z kauflandu..
lidi jsou ruzni, povetsinou hovada
LPGObrázek Obrázek X-CESS :| Obrázek VST 8)
MOBIL SUPER 3000 X1 8) Eurol Engine Oil Treat 8) LQ-Molygen :wink: TOTAL INEO 0W30 :x
Odpovědět