Gastrokoncerňáci

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Gastrokoncerňáci

Příspěvek od pepoh »

rousini píše: Za mě jsou to hovada a začnu si na jejich kvalitu dávat pozor. Prostě ty jejich sračky budu bojkotovat. Takový bordel je tam všude, protože bordel začíná v hlavě a ten je tam od narození.
davnejsie som mal debatu s chlapikom co roky pracoval v anglicku. hovoril ze partia bola medzinarodna, slo to bez problemov.
akonahle sa vyssie (zastupca veduceho) dostal polsky ritopich, tak potom nastalo pre ostatnych peklo..
xxxve

Re: Gastrokoncerňáci

Příspěvek od xxxve »

Jerry3 píše:
xxxve píše:
Jerry3 píše:Pikantní na tom je, že jak koncerňáci, tak tzv. značkaři vůbec netuší, co je opravdu dobré, neboť nikdy neměli odvahu to okusit.

Tak to teda sedi!
Nejen na koncernaky a znackare se to vztahuje ..... :lol:
Je vidět, že jsi vůbec nepochopil, jaké sdělení můj příspěvek nese. Proč mě to ani trochu nepřekvapuje? :mrgreen:
Ne,nepochopils ty sam ten muj :!: :lol:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Gastrokoncerňáci

Příspěvek od Jerry3 »

Umíš (se) vyjádřit, jak jsi to myslel? Pokud ano, udělej to. Pokud ne, což předpokládám, raději pomlč!
Uživatelský avatar
rousini
Příspěvky: 1888
Registrován: čtv lis 29, 2012 11:24
Bydliště: ... cestička jako mlat.

Re: Gastrokoncerňáci

Příspěvek od rousini »

Tak na štítcích potravin se dá dohledat u masa včetně váženého dtto. Konzervy nežeru, salám minimálně a šunky? To se budu muset ptát na původ surovin. No vím, že se to 100% nepodaří, ale něco se pro to dá udělat...

Myslím, že jsem někde slyšel vtip, že Polák není národnost, Polák je povolání.
Mondeo combi 2.0TDCi 103kW "vraník" Mondeo combi 2.2TDCi 129kW "indián"
Valvoline All Climate 5W-40
Shiver 900 Shell Advance Ultra 4T 15W-50,
Versys 650 Motul 5100 5W-40
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Gastrokoncerňáci

Příspěvek od Pitris »

A Polák je i příjmení :lol:

Je ale fakt, že asi pozor na "made in Poland" :? https://www.novinky.cz/zahranicni/49667 ... dovce.html
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Gastrokoncerňáci

Příspěvek od Jerry3 »

Dobré časy skončily, když Poláci přestali tahat ze Západu německé ojetiny a přešli na japonské.
xxxve

Re: Gastrokoncerňáci

Příspěvek od xxxve »

Jerry3 píše:Umíš (se) vyjádřit, jak jsi to myslel? Pokud ano, udělej to. Pokud ne, což předpokládám, raději pomlč!
Ze nekdo muze byt tak natvrdly..... :?: :lol: :lol:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Gastrokoncerňáci

Příspěvek od Jerry3 »

Tohle jsem si v AT říkal furt! :mrgreen: Jinak přesně, jak jsem předpokládal... :twisted:
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Gastrokoncerňáci

Příspěvek od skodovkar »

rousini píše:Chce to občas zajít na nákup...
Nakupuji často a také si čtu jaké jedy si kupuji. Značky obchodních řetězců jsou hodně z PL, taky vajíčka mnoho zeleniny, těstovin, ale i žvýkačky. A pokud si kupuješ něco od velkých (petrochemických) koncernů např. Mondeléz, pak máš nanejvýš vyrobeno v EU. V rámci katování kostů přesunuli i blbé piškoty do PL https://www.stream.cz/adost/10007550-tr ... oty-opavia
Tedy hodně štěstí :idea:
Já to mám jednodušší, maso už mě skoro nezajímá. A jelikož si čtu složení, tak se mi celý sortiment hyper/supermarketů smrskne na sortiment poloprázdné vesnické Jednoty v sobotou před polednem :roll:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Gastrokoncerňáci

Příspěvek od Jerry3 »

To máš docela blbý, neboť případnou smrt otravou z požití zkaženého polského masa jsi nahradil rizikem vyhladovění nedostatkem pro tebe přijatelných potravin a navíc je tu stále ještě i další riziko, totiž že tě sejme polský řidič, a to i kdybys nakrásně vyrazil ven pouze jako pěšák anebo pasažér autobusu či vlaku. :twisted:
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Gastrokoncerňáci

Příspěvek od pepoh »

moja polska skusenost bola s lpg od orlen group..
jednak ze som hovno usetril, tak este mi klesol olej.. zpatky do slovnaftu, a je ok !
mam silnu alergiu na vsetko polske :roll:
LPGObrázek Obrázek X-CESS :| Obrázek VST 8)
MOBIL SUPER 3000 X1 8) Eurol Engine Oil Treat 8) LQ-Molygen :wink: TOTAL INEO 0W30 :x
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Gastrokoncerňáci

Příspěvek od Pedro »

Jsem li blizko NSR,NDR tak zajedem na vetsi nakup tam. Obcas jsem blizko PL,nakoupim tam vetsinou v Lidlu.
Cestou z dovci nakupujem vice v It a A.
Vestinou vsude nekolik Hornbach tasek.
Maso,uzeniny,mliko,testoviny,sampony,jogurty,siri,ribi.............
V PL hlavne bramborove salaty a silne pivo.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Gastrokoncerňáci

Příspěvek od skodovkar »

Jerry3 píše:To máš docela blbý, neboť případnou smrt otravou z požití zkaženého polského masa jsi nahradil rizikem vyhladovění nedostatkem pro tebe přijatelných potravin
Jestli jsem podvýživený s plným břichem nebo prázdným, to už vlastně nehraje roli :P S prázdným aspoň ušetřím :lol:
Jerry3 píše:a navíc je tu stále ještě i další riziko, totiž že tě sejme polský řidič, a to i kdybys nakrásně vyrazil ven pouze jako pěšák anebo pasažér autobusu či vlaku. :twisted:
Jo, jsou všude... https://www.youtube.com/watch?v=0uDYHCzPFvM :shock:
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Gastrokoncerňáci

Příspěvek od pepoh »

Pedro píše:
V PL hlavne bramborove salaty a silne pivo.
jeden starsi kolega ma pl blizko, chodi tam na nakupy so zenou.
no za posledne asi 2r uz bol 2x v nemocnici kvoli zapalu creva.. do kuchyne mu nevidim, tazko povedat z coho to ma.
ale taka diagnoza, to uz je nabeh na rakovinu creva. :oops:
Uživatelský avatar
bloke
Příspěvky: 1307
Registrován: úte čer 21, 2016 9:05

Re: Gastrokoncerňáci

Příspěvek od bloke »

K tým gastro-podvodom z Polska, celkom dobre opísané v blogu, väčšinou aj reakcie v diskusii sú osvetlujúce https://martinondras.blog.sme.sk/c/5017 ... oviem.html .
Nejde tu len o polských podvodníkov (ktorých nepochybne dlhodobé postupy odhalili poľskí občania), či hádzanie všetkých do jedného vreca (len správni PL, len špekulanti PL, len bezmocní kontrolóri v SR,...).
Ale téma už teraz vyzerá, akoby ju zavial vlaňajší sneh - pasé, ideme ďalej, hoci nikto nevieme, či sa vôbec niečo systémové pre spotrebiteľa kladne zmenilo.
Obrázek « Vous n’imaginez pas tout ce que Citroën peut faire pour vous »
Odpovědět