Delphi Diesel +

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Delphi Diesel +

Příspěvek od bjukemen »

http://www.agat.sk/sk/nahradne-diely/pr ... esel-plus/

nejake nove aditivum, akurat som kukal zahranicne fora tak si ho pochvaluju ze ma dobry ucinok..poznate alebo susali ste niekto.?. sice tu mate viaceri benzinevo auta takze asi nie.. :/

ps: az je to nepovolena reklama pitris vymaz to
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Delphi Diesel +

Příspěvek od Pitris »

Je to odkaz na produkt, a ne na cenu, a krom toho, zdejší e-shop ho v nabídce nemá.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Delphi Diesel +

Příspěvek od bjukemen »

.dobre :) ja az ho niekde zozeniem tako ho vyskusam momentalne mam v nafte Fuel Injector Cleaner od Gold Eagle
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Palin

Re: Delphi Diesel +

Příspěvek od Palin »

Já to používám asi 2 roky do 2 aut. Je to ale koncentrát (dává se 1x cca za 10 000 km). Maximální spokojenost. Ale teď ho nemůžu sehnat a údajně i na Slovensku je po něm velká sháňka. Hlavně jsem si ověřil na starým pažoutu, že je lepší než obdoba od Liqui Molly nebo od STP.
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Delphi Diesel +

Příspěvek od Brembo »

ja používam niečo podobné od TEC 2000 a spokojnost.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
scott
Příspěvky: 78
Registrován: pát kvě 28, 2010 15:28

Re: Delphi Diesel +

Příspěvek od scott »

bjukemen
pôvodne som aj ja chcel Delphi diesel+ ale cena šla hore tak som sa rozhodol pre Aditívum nafty Diesel Power ECOMAX - One Shot Boost 250 ml od millersa a urobil som dobre vyskúšaj ho môžem ti len doporučiť... Inak ak by si chcel len delphi majú ho aj v kežmarku :wink:
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Delphi Diesel +

Příspěvek od bjukemen »

diki scott :) delphi som nenasiel ale nad millersom uvazujem :)
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
scott
Příspěvky: 78
Registrován: pát kvě 28, 2010 15:28

Re: Delphi Diesel +

Příspěvek od scott »

bjukemen nemáš zač rado sa stalo ak chceš delhi tak tu ho majú http://www.denso.sk/delphi-diesel-plus- ... m-do-nafty ja už ostanem u millersa :mrgreen:
jack9091

Re: Delphi Diesel +

Příspěvek od jack9091 »

Áno, aj tiež použiť podobné a vidím hlavný rozdiel v tomto ....... Vďaka za potvrdzujú
gabriiel

Re: Delphi Diesel +

Příspěvek od gabriiel »

Jeste je alternativa do nadrze BG 244, viz http://www.44k.cz. Zkousel jsem to a je to velice slusny, asi po 30km od naliti a dotankovani bylo znat, ze jsem to tam nalil. :wink:
Palin

Re: Delphi Diesel +

Příspěvek od Palin »

Mám info od mého dodavatele, že od letoška je opět na trhu a s vylepšenou recepturou.
gabriiel

Re: Delphi Diesel +

Příspěvek od gabriiel »

Ano, taky mam takove info od sveho dodavatele, ktery by to mel mit jiz skladem, ale je to pekne drahy oproti puvodnimu, rekl bych skoro o 50% :shock: .

Jakeho mas dodavatele, prosim? Ja na ceskem webu nasel jen dva a z toho jeden vubec nereaguje :evil:
Lewik777

Re: Delphi Diesel +

Příspěvek od Lewik777 »

Mozes mi poslat odkaz kde najdem to aditivum delphi diesel popripade aj nejake info o tom novom v com je lepsie.
Inak na Slovensku neda sa nikde zohnat to aditivum je to vypredane.
Lewik777

Re: Delphi Diesel +

Příspěvek od Lewik777 »

Takze dnes mi prislo aditivum Delphi diesel plus z TSA Kezmarok za 30eur a zda sa mi ze je to nove aditivum pretoze to ma uplne iny facelit.Je to cele cierne nadoba aj s reklamnou podtlacou aj vrchnak je cely cierny a aj popis.
Malo by to byt to nove co to spominate a som zvedavy ci aj ucinky budu ine.
gabriiel

Re: Delphi Diesel +

Příspěvek od gabriiel »

gabriiel píše:Jakeho mas dodavatele, prosim? Ja na ceskem webu nasel jen dva a z toho jeden vubec nereaguje :evil:
Taky jsem to uz sehnal (reagovali nakonec oba :), bezna cena za 350 ml je 625 KC s DPH, a jak pise kolega nademnou, ma to kapku jiny obal. V CZ se to da koupit bud v TAD Praha nebo Autohulda (nedavam sem odkazy primo na vyrobky at to neni nejaka reklama, ale staci zaguglit ;)
Odpovědět