Dálnice kdy kde kudy (ne)

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Misojogi
Příspěvky: 2341
Registrován: čtv črc 07, 2011 14:20
Bydliště: Bratislava

Re: Dálnice kdy kde kudy (ne)

Příspěvek od Misojogi »

Jerry3 píše:Je to typicky rakouské. :x
asi tam nechcu turistov, potrebuju znizovat turisticky ruch. (zatial co inde investuju do zvysovania turistickeho ruchu)
Tieto auta mam na krku:

Daewoo Matiz 0,8 l 37kW rok 2001
Seat Inca SDI 47kW AEY
PSA Berlingo 1,4 l 55kW KFW
PSA Xara Picasso 1,6l 80kW NFU
Touran diesel 2006
Rexton SsangYong 2010

uzitocne info: post27317.html#p27317
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Dálnice kdy kde kudy (ne)

Příspěvek od Jerry3 »

Oni chtějí jenom ty prachy, ne turisty. :evil:
abc
Příspěvky: 1072
Registrován: pon led 01, 2018 18:13
Bydliště: Brno

Re: Dálnice kdy kde kudy (ne)

Příspěvek od abc »

Jerry3 píše:Oni chtějí jenom ty prachy, ne turisty. :evil:
V Chorvatsku platí stejné pravidlo.
Corolla 1,6 2017
Aygo 2022
Mazda 2 1,3 2011
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Dálnice kdy kde kudy (ne)

Příspěvek od Pedro »

Mate tezky zivot. Snizene rychlosti, sjezdy, sikanovani, omezovani, koncern, klobouci....
Budit se s tím, co zas bude. Ne diky.
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5787
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Dálnice kdy kde kudy (ne)

Příspěvek od jerome »

chobot píše:Jaka svinarna?
Kde jaky blbecek by jen neunosne zatezoval prilehle vesnice.....mel by byt celorocni zakaz sjizdeni z dalnice :!:
Nebyť chytrolínov z východného bloku, alebo len z Česko-Slovenska ? nerobili by tieto opatrenia :idea: V najväčšej turistickej špičke to musí byť v priľahlých dedinách riadne o držku :| Ja sa im nečudujem...
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Dálnice kdy kde kudy (ne)

Příspěvek od Pedro »

Ja k nim patrim posledni roky vzdy.
Sjizdim pred Inn a jedu mestem k pumpe omv.
Tam palivo, kafe, pauza. Uz takový navyk.
Pak starou brennerskou hore podel tramvaje.
Na brenneru zas pauza, cumim na sibovani vlaku.
Ta cesta je hore strasidelna, nikdo skoro nejezdi. A pohled na uzasny most pri hvezdach je super.
Jo, u te pumpy byvam cca 23-01h. Podle provozu.
Chrapu vetsinou v Brixenu u supermarketu. A teprv v Trentu na dalnici. Zpatky primo. A tank v Kufsteinu naproti hradu.
Letos asi ne, bo mi cekaj asi Azorsky ost., nebo Kapverdy :| :?
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Dálnice kdy kde kudy (ne)

Příspěvek od Jerry3 »

Tak to už budeš mít utrum, Pedro. Tedy pokud to nevztahuješ výhradně na italskou stranu Brenneru.
Jerome, můžeš reagovat na Hombrého příspěvek?
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5787
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Dálnice kdy kde kudy (ne)

Příspěvek od jerome »

Jasné. Treba si nachystať € na takú dovolenku :D
Pokiaľ tam bude mať ubytko môže schádzať koľko chce. Kochať sa prírodou treba cez týždeň :) Neboj, nebude to až také hrozné, jak to sprvoti vyzerá. Vzťahuje sa to na víkendy a sviatky :idea:
Bu bu bu bolo aj s novým benzínom. Ľudia si ponadávali,poplakali a jazdí sa ďalej :D a kto sa ozaj bojí natankuje 100-vku a jedeeeem :)
A Pedro s jeho Almerou má výhovorku v podobe techn.problémov = proste musel ísť dolu z diaľnice :D
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Dálnice kdy kde kudy (ne)

Příspěvek od Jerry3 »

Samý kecy! Já to vloni v červnu zažil na motorce, kdy jsem nechtěl nic očůrat a hlavně netranzitoval. Naprostý peklo! A to nebyl ani víkend, ani svátek. :x
chobot

Re: Dálnice kdy kde kudy (ne)

Příspěvek od chobot »

Hombre píše:Když v zimě pojedu na lyžovačku, a nebudu mít papír na ubytování, mám flastra. Ubytuji se jinde a budu tam dojíždět na sjezdovku, mám flastra. Pojedu z jihu, budu se chtít podívat do města a poobědvat, mám flastra. Pojedu se podívat na skoky na lyžích na otočku, mám flastra.
Naprosta blbost..... :!:
jerome píše:
chobot píše:Jaka svinarna?
Kde jaky blbecek by jen neunosne zatezoval prilehle vesnice.....mel by byt celorocni zakaz sjizdeni z dalnice :!:
Nebyť chytrolínov z východného bloku, alebo len z Česko-Slovenska ? nerobili by tieto opatrenia :idea: V najväčšej turistickej špičke to musí byť v priľahlých dedinách riadne o držku :| Ja sa im nečudujem...
Presne!
Mestecka a vesnice zacpane autama koncernaku a tech,kteri si chteji par Euro usetrit a pak trci nekde v pampe a nadavaji,ze cesta se jim prodlouzi o nekolik hodin :evil:.
chobot

Re: Dálnice kdy kde kudy (ne)

Příspěvek od chobot »

jerome píše:Jasné. Treba si nachystať € na takú dovolenku :D
Pokiaľ tam bude mať ubytko môže schádzať koľko chce. Kochať sa prírodou treba cez týždeň :) Neboj, nebude to až také hrozné, jak to sprvoti vyzerá. Vzťahuje sa to na víkendy a sviatky :idea:
Bu bu bu bolo aj s novým benzínom. Ľudia si ponadávali,poplakali a jazdí sa ďalej :D a kto sa ozaj bojí natankuje 100-vku a jedeeeem :)
A Pedro s jeho Almerou má výhovorku v podobe techn.problémov = proste musel ísť dolu z diaľnice :D
:wink:
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Dálnice kdy kde kudy (ne)

Příspěvek od Hombre »

jerome píše:
chobot píše:Jaka svinarna?
Kde jaky blbecek by jen neunosne zatezoval prilehle vesnice.....mel by byt celorocni zakaz sjizdeni z dalnice :!:
Nebyť chytrolínov z východného bloku, alebo len z Česko-Slovenska ? nerobili by tieto opatrenia :idea: V najväčšej turistickej špičke to musí byť v priľahlých dedinách riadne o držku :| Ja sa im nečudujem...
Hezky to škatulkuješ. Já jsem tím pádem zařazen mezi blbečky.
Protože to taky dělám, ale ne, že bych byl ten blbeček, ale že to mám v hlavě v pořádku. Zácpy na dálnici nejsou můj problém . Někdo za ně chce zaplatit a v dosti případech za pár km neodpovídající poměrnou sumu a přitom to je jediná nejefektivnější cesta , která by měla být spíše bez poplatků.
Dementi kolem Brna zpoplatnili D1, vše ve městě totálně ucpané, jak rychle to rušili.
Ono toto opatření je jen kšeft. Policajti budou jen hlídkovat a flastrovat za smetí jen cizince. Když někdo sjel z dálnice a jel přes vesnici, vesnice z toho nic neměla, krom toho, když zastavil na oběd a benzín. I ta dálnice spadá pod katastr dědiny, tak budou vydělávat do rozpočtu obce na cizincích.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
chobot

Re: Dálnice kdy kde kudy (ne)

Příspěvek od chobot »

Misojogi píše:
Jerry3 píše:Je to typicky rakouské. :x
asi tam nechcu turistov, potrebuju znizovat turisticky ruch. (zatial co inde investuju do zvysovania turistickeho ruchu)
Zajimava uvaha :roll: Jezdi jich cim dal vic a proto tato opatreni,chapes :?:
A ti,co investuji jinde do turistickeho ruchu....musi! Maji jeste dlouho co dohanet :lol:
Jo,Massen Tourismus muze byt svinstvo.
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Dálnice kdy kde kudy (ne)

Příspěvek od Hombre »

Chobote, ty jsi opravdu chobot. Když bude poplatek rozumný, i ten největší šetřílek pojede po dálnici.
To je jedna stránka věci. Druhá je ta, že i po cestě chci něco vidět, kochat se krajinou, poznávat nové. To jsem taky šetřílek???
Těch šetřílků u nás je, kolik chudáků daní příjmy mimo republiku,aby ušetřili a ty závidíš, že někdo ušetří vyhnutím se dálnice, děckám na zmrzlinu.
Dokud okupovali Evropu v létě jen západní důchodci, bylo vše v pořádku. Nyní, když v těch jejich montovnách u nás , na ty jejich důchody vyděláme, a co nám zbyde jedeme se zotavit,budou tahat love z nás jinak.
Naposledy upravil(a) Hombre dne ned led 05, 2020 7:57, celkem upraveno 1 x.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
chobot

Re: Dálnice kdy kde kudy (ne)

Příspěvek od chobot »

Kdyz dojedes do sve destinace,tak se mozes kochat,jak dlouho chces a poznavat okoli i autem.
V tom ti uz nikdo branit nebude.
Reakce nekterych tady jsou typicky ceske :D
K zavideni nemam opravdu duvod.Ja ne.
Odpovědět