Černá skříňka do auta

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Toalla
Příspěvky: 15
Registrován: pát pro 02, 2016 12:45

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Toalla »

On na to sledování záznamu moc yt vhodný není. Dost snižuje kvalitu. Já bych se právě toho ebaye kvůli tomu, že právě neurčíš jak natáčí.
Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1854
Registrován: ned zář 15, 2013 21:30
Bydliště: Dux & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od BigBang »

Sic YT kvalitu zhoršuje, ale poznáš, jestli videa z té či oné kamery stojí v noci za prd, jsou tmavý a zašumněný, nebo že není obraz ostrý...
A2 1.4TDI - Rav VMO
T5 2.5TDI - Cas Edge FST LL2 0W30
Fabia 1.2TSI - Rav SSL
KLE500 - Rep MotoSint 10w40
TnT899 - Rep MotoR 15W50
MX-5 - HPR 10w50, Technyx 75w85, Yac BVX 75w90
vyjeto: Rep El 505.01TDI 5w40, MO XF 5w40, XF, XFS 5w50, XF 0w40, EE 5w40
Toalla
Příspěvky: 15
Registrován: pát pro 02, 2016 12:45

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Toalla »

Jo to je pravda, že na to to asi stačí.
Uživatelský avatar
yosemitak
Příspěvky: 402
Registrován: čtv pro 15, 2016 0:11

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od yosemitak »

Ja mam dodnes kameru koupenou v 2015 zhruba za litr a staci mi. Je ale fakt, ze nepotrebuju v noci lustit RZ aut co kolem me projedou 100 km/h v protismeru, mam to spis pro klid na dusi ze kdyz mi nekdo udela neco, co by se bez zaznamu blbe dokazovalo (viz cigani co nacouvali do borce), tak video budu mit.

Spis bych poresil kameru i dozadu, letos v lete se stalo, ze auto couvalo z parkovaciho mista, videlo, ze couva i borec z mista naproti, tak zastavilo. Druhy auto ale couvalo dal a naborilo kufr (v tu chvili chvili uz stojicimu autu). Borec ale prohlasil, ze se srazili oba dva 50/50 a nic nebude resit a odjel. Skoda na aute z 90 % odstranitelna lestenim, takze zadna tragedie, ale nemusi byt vzdy takove stesti. Takze spise nez pul roku resit top kameru, tak dat hlavne nejakou a spekulovat potom.

Je to i dobra Murphyho pojistka, jizda v aute s kamerou je nuda, ale jakmile jedu autem kde ji jeste nemam, tak to mi najednou lidi prestanou davat prednosti, na dalnici se radi 30 centimetru predemne a podobny extremy. :D
2011 Skoda Octavia II, 1.6 MPI – Ravenol VSI 5W-40 + Purflux
1998 VW T4, 2.5 TDI – Ravenol VMO 5W-40 + Purflux
2005 Dodge Grand Caravan, 3.8 V6 – Pennzoil 5W-20 + Denso
Toalla
Příspěvky: 15
Registrován: pát pro 02, 2016 12:45

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Toalla »

Jo to video jak nacouvali do toho auta jsem viděl. Taky to je jeden z důvodů proč jí chci. Máš pravdu, že ta zadní kamera by se mohla taky hodit.
Toalla
Příspěvky: 15
Registrován: pát pro 02, 2016 12:45

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Toalla »

Tak nakonec beru asi vezmu truecam a6. Koukal jsem na nějaké videa a vypadá v pohodě. Má i tu zadní kameru.
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Brembo »

mne tie truecam pripadaju,ako by to boli čínske kamery značne predražené,len s českým menu-teda,že ho tam len nahraju. Kamery s podobnými parametrami sa daju kupit cca za polovicu,ale bez českého menu.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Toalla
Příspěvky: 15
Registrován: pát pro 02, 2016 12:45

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Toalla »

Třeba pro starší lidi je české menu výhodou. Mě se zdá právě na opak, že mají určitou kvalitu na rozdíl od těch ze zahraničí za pár korun a když bych měl nějaký problém, tak to můžu řešit v ČR osobně a ne přes mail s cizincem. Ale každý preferuje něco jiného. :-)
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Jerry3 »

A výsledek? Bude cca stejný. Aneb použij a zahoď!
Toalla
Příspěvky: 15
Registrován: pát pro 02, 2016 12:45

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Toalla »

Nějak nechápu na co teď reaguješ. Co jako myslíš tím použij a zahoď?
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Jerry3 »

Reaguji na tohle:
Toalla píše:Mě se zdá právě na opak, že mají určitou kvalitu na rozdíl od těch ze zahraničí za pár korun a když bych měl nějaký problém, tak to můžu řešit v ČR osobně a ne přes mail s cizincem.
Jelikož jsem v poslední době něco sháněl, byť v trochu jiném oboru, a u těch rádoby zavedených prodejců jsem neuspěl (v katalogu odpovídající zboží sice měli, ale fyzicky skladem nikde/v žádné pobočce), tak jsem měl příležitost názorně se přesvědčit o tom, že stejné, ne-li lepší (z hlediska množství funkcí a mnou požadovaných vlastností) zboží se dá i s poštovným pořídit "od těch ze zahraničí za pár korun", přesněji řečeno 6x, slovy šestkrát, laciněji :!: A protože se jedná o stejné zboží, klidně ho použiju a v případě jakýchkoli problémů zahodím a pořídím si nové, neboť dnes už se nevyplatí cokoli opravovat (v posledních týdnech mi ani ne po třech letech odešel satelitní přijímač, dtto DVD přehrávač a také AV receiver 5.1, byť tomu bylo o pár let víc. Zato hi-fi věž pořízená v r. 1991 jede furt.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od lengy60 »

DVD ECG mám 10 let,AV reciever Sony 14 let a pohoda,na druhou stranu mi videorekordér Sony zdechl po 2 letech,tak si pak vyber.
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Toalla
Příspěvky: 15
Registrován: pát pro 02, 2016 12:45

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Toalla »

Já nikoho nepřesvědčuji, aby nekupoval ze zahraničí. Jenom jsme napsal můj názor. Chápu, že tu jsou jenom překupníci věcí, ale například ta autokamera od truecam ač je vyrobená pravděpodobně v Číně(a co dneska není), tak jí prodává normálně český výrobce a radši to vezmu od něj než nějakou nejistotu ze zahraničí jenom abych ušetřil pár korun, ale jak píšu je to můj pohled a nikomu neříkám, že to tak má taky dělat.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Jerry3 »

Toalla píše:například ta autokamera od truecam ač je vyrobená pravděpodobně v Číně(a co dneska není), tak jí prodává normálně český výrobce a radši to vezmu od něj než nějakou nejistotu ze zahraničí

Jak dokonale si dokážeš protiřečit v rámci jedné věty! :wink: :lol:
Toalla píše:jenom abych ušetřil pár korun
No, jestli pro tebe šestinásobný rozdíl v ceně představuje úsporu "pár korun", tak ti svým způsobem závidím. A to jsem si nedávno pořídil motorku v ceně slušně vybavené Fabie.
Toalla
Příspěvky: 15
Registrován: pát pro 02, 2016 12:45

Re: Černá skříňka do auta

Příspěvek od Toalla »

Prostě je rozdíl mezi čínskou firmou, která vyrábí v Číně a mezi Českou firmou která vyrábí v Číně. Pořád tak bude lepší kontrola kvality. K tomu druhému fakt bych chtěl vidět jak seženeš kameru se stejnou kvalitou za šestinu ceny.
Odpovědět