Brzdovka

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Millers Oils

Příspěvek od Durex »

Tak to,že se mění kap. jen v nádobce resp že se měří jen bod varu je bohužel smutná skutečnost. Ale to jsou auta. Ke mě se občas dostane motokousek,kde můj šroubovák poprvé po 10 letech otevře nádobku,která je na řidítkách ...
Obrázek
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 0f63d403cb
A to ještě nepíšu,že kap. na zadní brzdu se skoro taky nemění a že je i dost motorek,které mají 2 odvzdušňováky na jeden třmen ...
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Návštěvník

Re: Millers Oils

Příspěvek od Návštěvník »

e1H píše:Ty mi ju pekne donesieš. :wink:
Za tu srandu mi to stojí. Alespoň si udělám výlet. :D
Návštěvník

Re: Millers Oils

Příspěvek od Návštěvník »

Durex píše:...Ke mě se občas dostane motokousek,kde můj šroubovák poprvé po 10 letech otevře nádobku,která je na řidítkách ...
No vidíš, kdyby ses v tom nevrtal, tak ta hrůza zůstane schovaná pod pokličkou a nikoho nebude trápit. :twisted:
e1H

Re: Millers Oils

Příspěvek od e1H »

Keď už sme začali riešiť kvalitu práce servisov, tu je jeden aktuálny článok.
http://auto.sme.sk/c/7235679/autorizova ... malny.html
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Millers Oils

Příspěvek od Durex »

To je častej přístup. Když to funguje,tak proč se do toho vrtat. Spoustu lidí tu tady chce poradit to nejlepší,oleje a brzdovky od Millerse a pak si to dají udělat do nějakého servisu (často značkového :twisted: ) aby tam zůstala náplň stará nebo jiná v lepším případě. Jsou i případy,kdy servis vyfakturoval výměnu oleje,filtru atd a přitom nezvedl ani kapotu ... Ještě že existuje pár nadšenců,kteří to dělají pro dobro techniky a né svojí kapsy ... Tím se nechci samozřejmně nějak chválit :D myslím to všeobecně
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Návštěvník

Re: Millers Oils

Příspěvek od Návštěvník »

e1H píše:Keď už sme začali riešiť kvalitu práce servisov, tu je jeden aktuálny článok.
http://auto.sme.sk/c/7235679/autorizova ... malny.html
Z onoho "nezávislého testu" přímo čpí objednávka ze strany značkových servisů, s nimiž mám já osobně ty úplně nejhorší zkušenosti, a to po všech stránkách, kvalitou (ne)odvedené práce počínaje a cenou konče.
Návštěvník

Re: Millers Oils

Příspěvek od Návštěvník »

Durex píše:... Ještě že existuje pár nadšenců,kteří to dělají pro dobro techniky a né svojí kapsy ...
Ze mne se stal nadšenec tzv. z donucení (okolnostmi). Je mi líto lidí, kteří jsou odkázáni na servisy, a těch, kteří věří, že se jejich samohybům dostalo péče odpovídající zaplacené ceně, ještě více.
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Millers Oils

Příspěvek od Durex »

Ten článek je dobrej výsměch :lol: Žádný značkový servis neztrhne závit a neofiko jo a pomalu hned třetina :lol: Mám pár kamarádů,kteří dělají v ofiko servisu a nejedná se jen o VAG. Takový zvěrstva,by si nikdo v malým servisu na vesnici nedovolil,protože by ho sousedi napíchli na vidle :lol: Taky nechápu srovnání na základě velikosti servisu ... Co to má společného s kvalitou? Praxe ovšem ukazuje na pravý opak. Čím větší sídlo a na oko luxusnější podmínky,tím horší servis a ojeb,aby si to na sebe vydělalo ...Takže takový test beru jako naprosto nerelevantní.Lepší by to bylo třeba s výměnou brzdové nebo chladící kapaliny. Nechal bych do toho zkušebního auta nalej starou a pak hned při převzetí auta odebrat vzorek. Sem přesvědčen,že by v drtivém případě došlo ke změření bodu varu nebo bodu zamrznutí a to by bylo vše (pokud by to teda nebyla kapalina opravdu už death :D ). Pak by mě zajímaly vyfakturované náklady ... Když přijedu na výměnu sjetých destiček,tak to vymění každej trotl,protože se to ojebat nedá - teda pokud nemám skladem vyšetřený ještě nějaký dobrý z jinýho auta(třeba svého soukromého :twisted: )
Naposledy upravil(a) Durex dne pát čer 13, 2014 9:46, celkem upraveno 1 x.
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Návštěvník

Re: Millers Oils

Příspěvek od Návštěvník »

Durex píše:...Lepší by to bylo třeba s výměnou brzdové nebo chladící kapaliny. Nechal bych do toho zkušebního auta nalej starou a pak hned při převzetí auta odebrat vzorek. Sem přesvědčen,že by v drtivém případě došlo ke změření bodu varu nebo bodu zamrznutí a to by bylo vše (pokud by to teda nebyla kapalina opravdu už death :D
Správně "dead". Ale jinak je přesně tohle příčinou mé sázky s e1H! :mrgreen:
miki

Re: Millers Oils

Příspěvek od miki »

no a ja mám opačnú skúsenosť... v značkovom servise som dostal všetko čo auto potrebovalo, netlačili nato aby som nové diely zobral od nich, auto prezreli a doporučili servisné úkony, cena práce bola porovnateľná s neoficiálnym servisom.... a skončil som tam lebo bežnú vec - brzdy mi v malom servise dodrbali... a napríklad pri výmene oleja som platil za presné množstvo - napr. 3.4l, žiadna fľaša so zvyškom do kufra...
e1H

Re: Millers Oils

Příspěvek od e1H »

Ja osobne som radšej, keď tú fľašu do kufra dostanem. Síce v mojom prípade to je iba okolo 1-2 dcl čo zostane zo štyroch litrov, a nejakú extra spotrebu oleja nemám, ale je stále lepšie mať trochu z toho istého oleja ktorý je už v motore, než núdzovo do kupovať niekde po ceste litrové balenie (pravdepodobne iného) oleja za trojnásobnú cenu.
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Millers Oils

Příspěvek od Durex »

Taky počítám lidem jen to,co se do motoru dalo - mám to z litrových flašek a né ze sudu,který je otevřen bůhvíjak dlouho. Pak je jen na nich,jestli zbytek chtějí,či nikoliv. Jsou i tací,kteří si přikoupí ještě litr pod sedlo na dolívání,jak už nazvačil kolega nademnou ... Je to jen o lidech a přístupu. O ničem jiném. Je jasný,že mě to neživí a je to jen koníček s bonusem v podobě peněz za práci a to mě pokryje moje ježdění a servis mých motorek,takže nemusím nic ojebat. Navíc to dělám jen známým a kamarádům a tak nemám zapotřebý se s někým kvůli pár korunám rozhádat ...
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
miki

Re: Millers Oils

Příspěvek od miki »

No mne sa teda nechce doma hromadiť fľaše s 2-3dcl oleja lebo zvačša následná výmena bude iný olej takže čo s tým.... zatiaľ som dolievať nemusel... pre mňa značkový servis je OK - lepšia diagnostika, prehratie nového softweru RJ.... ale je to vždy o ľuďoch - mám dobrého servismena tak ho zaplatím aby u mňa ostal - ale sme stále komunistická krajina, takže to tak nefunguje.
javier
Příspěvky: 77
Registrován: ned čer 01, 2014 12:49

Re: Millers Oils

Příspěvek od javier »

Mne v autorizaku naleju 4,3 litra, na fakture su 4 litre a jedna plna litrova flasa gratis v kufri. Ked ma tym prekvapili prvy raz, tak vysvetlili, ze ked uz musia predavat liter za 17 eur, tak aspon takato mala kompenzacia. Ale aj napriek tomu to stale vychadza citelne drahsie ako kupit ten olej mimo servisu...
e1H

Re: Millers Oils

Příspěvek od e1H »

Dostal si 5,3 litra oleja za 68 €, tj. 12,83 € za liter. Síce neviem o aký olej sa jedná, ale keď to je nejaký LL olej tak tá cena je príjemná, a pre mňa by už bola akceptovateľná. Každopádne super prístup od servisu, toto sa dnes cení. Pochvál sa, akú máš značku auta, ktorý to je servis?
Odpovědět