Body na čerpacich staniciach

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

L_U_K
Příspěvky: 131
Registrován: ned pro 07, 2014 11:34

Re: Body na čerpacich staniciach

Příspěvek od L_U_K »

... pánové, napíšu to jednoduše: Shell a jejich Smart club program je v podstatě ekonomicky pro nefiremního řidiče o ničem, jejich benzin je v podstatě tuctovka jako všude jinde. A jako "bonus" čumět a odhánět vlezlýho otrapu co se vnucuje k natankování ? Děkuji, nechci. Shell ignoruji už delší dobu. :)
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Body na čerpacich staniciach

Příspěvek od Pitris »

Colommbo píše:Umytí auta za 719 bodíků...? :shock:
Jo, a bez vosku :( Jak jsem napsal - u Shellu jsem skončil. Nadobro.... Ať jde celá "mušlička" do.... do mušle :arrow:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Body na čerpacich staniciach

Příspěvek od lengy60 »

Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
e1H

Re: Body na čerpacich staniciach

Příspěvek od e1H »

Tiež som asi rok pravidelne tankoval Shell a zbieral tie ich body, ale reálne nie sú k ničomu. Po čase nazbierané body aj prepadávajú, takže našetriť si na niečo drahšie je nemožné ak nie ste vodič kamiónu alebo autobusu. Okrem toho aj PHM majú drahšie. Keď tankujem na Slovensku, tak idem radšej na Lukoil, alebo keď ten nie je na blízku, tak Slovnaft. Ale najviac sa mi oplatí tankovať v Rakúsku na Avanti. Majú výrazne lacnejší benzín, žiadna otravná obsluha, žiadna predajňa kde by mi priamo, alebo nepriamo vnucovali ďalší tovar. Akurát tam chýba voda na umytie čelného skla.
Moja ročná úspora na PHM je okolo 200-240 € + peniaze ktoré som neutratil na nápoje alebo sladkosti. Môžem sa na nejaké body vykašlať.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Body na čerpacich staniciach

Příspěvek od skodovkar »

Přijde mi, že většina stanic dnes má body pouze na dárky, ale nelze s kartou (nebo s body) čerpat slevy. Víte u koho je ještě sleva na palivo? :idea:
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Body na čerpacich staniciach

Příspěvek od lengy60 »

Body shell stačím spolehlivě utratit za kapučíno, :D jinak docela zajímavě vypadá karta Easy od benziny. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Body na čerpacich staniciach

Příspěvek od jerome »

e1H píše:Tiež som asi rok pravidelne tankoval Shell a zbieral tie ich body, ale reálne nie sú k ničomu. Po čase nazbierané body aj prepadávajú, takže našetriť si na niečo drahšie je nemožné ak nie ste vodič kamiónu alebo autobusu.
Presne tak :wink: A co sa tyka kamionistov a autobusarov tak ti uz vacsine platia firemnymi tankovacimi kartami od danej cerpacky a aspon u OMV je to tak ze cez tento platobny system sa body nepripisuju.
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
BMW
Příspěvky: 126
Registrován: úte lis 28, 2017 16:15

Re: Body na čerpacich staniciach

Příspěvek od BMW »

Moj nazor je taky ze zbieram body za kazde tankovanie nenecham ich predsa prepadnut v prospech pumpy, ale to by som musel tankovat denne do lietadla aby som si za tie body nieco poriadne vybral...takze nejaka ta bageta alebo hot dog to ma kazdy vodič zarucene ale zeby nejaky pekny suvenir to teda nie :mrgreen: A je jedno ci je to OMV,Shell ci Slovnaft atd...
BMW X1 (E84) xdrive 18d
Ravenol VMP 5W30
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Body na čerpacich staniciach

Příspěvek od bjukemen »

Volakedy sme mali na karte okolo 20 000bodov neviem ci to uz bol slovnaft alebo este benzinol ale skorej slovnaft..kazdy vecer po sichte mi ujko nabil kartu bodami co si ludia nevybrali..dneska sa to uz zrejme neda..ale to bolo 20r. do zadu
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Odpovědět