Bishop's

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
doki
Příspěvky: 21
Registrován: úte srp 10, 2021 20:52

Re: Bishop's

Příspěvek od doki »

NO HITS píše:Tak jsem čtvrt roku testoval kombinaci Natural 95 (Tank ONO) + booster BiTECH 1-C6-951.

Spotřeba vychází nižší o cca 0,7L / 100km.
podľahol som tvojej reklame, kúpil BiTECH 1-C6-951, používam ho už tretí mesiac a úspora ani gram navyše oproti VIF alebo Millers. Takže na zázračné vodičky čo znižujú spotrebu už neverím, možno tie aditíva čistia, ale spotrebu určite neznižujú.
Hyundai i30 1.5 DPI 2021
Obrázek
Uživatelský avatar
NO HITS
Příspěvky: 457
Registrován: úte srp 27, 2013 8:27
Bydliště: Brno

Re: Bishop's

Příspěvek od NO HITS »

Tak záleží s čím to srovnáváš, já to srovnával s MM100 kde jsem se pak k němu na 4 nádrže vrátil a pak zpět k boosteru od bishopa s 95. Teď netankuju na Ono ale na eurooilu, jen tam, kde mají obsah etanolu/biopřísady 0% (E0) a už na první nádrži i když jsem autu často šlápl za krk když jsem se výjimečně s pár lidma naháněl, to zase ještě o něco kleslo. To co říkám mám odzkoušeno a spotřebu celý 3 roky co auto mám eviduju poctivě na spritmonitoru kde se na to můžeš podívat.

Na závěr připomínám, že ten BiTECH 1-C6-951 má v prvé řadě za úkol zvedat oktanové číslo nikoliv snižovat spotřebu. To že se tak u mě děje je zřejmě jen výsledek užívání směsi, která autu více vyhovuje, to je potřeba si uvědomit ;-)

A hlavně aby se jednalo o reklamu, musel by mě o propagaci požádat nějaký dealer a dávat mi za to odměnu, což se ani jedno nestalo, jen dávám informace o výrobku který tu není tak známý. Můžeš svoje měření zadávat taky do spritmonitoru, aspoň uvidíme s čím a jak to funguje ;)
Mazda 6 GH 2.5 Liftback GTA - ADAKT Stage 1.1 + VTCS pryč + VAD off + Airbox mod + CAI + Ulter + EBC RedStuff
Eurooil 95 E0 + Millers Petrol Power EcoMax
Ravenol VST 5W-40 --- Ravenol MTF-2 75W-80


Nissan Almera 1.4 64kW GX - Ex
Nissan Almera 1.6 73kW SR - Ex
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27402
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Bishop's

Příspěvek od Pitris »

doki píše:BiTECH 1-C6-951, používam ho už tretí mesiac a úspora ani gram navyše oproti VIF alebo Millers....
A proč by to mělo být oproti Milerovi nebo Vifu :?: Všechny tyhle dělají totéž (co jde o čištění a přímaz). Je třeba porovnat oproti delšímu stavu s bezdoaditivovávaným palivem.
Trošku off topic, ale já měl dlouhodobé (2007 - 2012, auto Civic 1.5i) výsledky s milerem PPE 0,4l na 100 níž oproti stavu než když se dříve do benzinu nic nepřidávalo. https://www.oleje.cz/forum/aditiva-do-b ... 68-23.html
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět