bezaromatik a fábia 1.9 TDI PD AXR 2006

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

Návštěvník

Re: bezaromatik a fábia 1.9 TDI PD AXR 2006

Příspěvek od Návštěvník »

Rejpal píše:
mito85 píše:lebo na čistú naftu neukazuje nič a to tomu kadím 140 medzi dedinami a netrhá nič a žiadna kontrolka a to bol nezahriaty motor
Promiň, Ty seš dobrej pacient... Jezdit na sajrajt nebo to "kadit to mezi dědinami" 140 se studeným motorem... Auto Tě má fakt rádo. Typickej vesničák ( taky pocházím z malýho města, ale bohudík se mi nepřihodilo to, co Tobě... )
po prvé- 140 som išiel len aby som zistil že ako to ide, ked som ho preberal od mechanika čo mi ho opravoval. aby som vedel, či tam niečo netrhá a podobne, kedže už sa mi stalo, že all bolo ok, a ked som iščiel na dialnicu 130 tak mi blinkli kontrolky, preto tá 140 za studena aby som vedel čo to robí:DD
ad 2- po dialnici jazdím 130-140, mimo dedinu 90-100 a v dedine 50-60, a na studený motor si dávam pozor, takže ja sa starám o auto, a cchem aby mi dlho vydržalo ale zároveň aby som aj niečo ušetril:D

je to možné že je to hustejšie (teda na 100%) ale zaújamvý poznatok je že na ATD motore ( čo splňal euro 3) som dával pomer 30-35 litorv oleja a zvyšok nafta a išlo to parádne a nevyblikoalo nič, tu pri motore AXR (euro 4) som dal 1:1 teda cca 20 olej a 20 nafta + STP aditívum a kontrolka elektroniky motora svieti:((( ked dám len naftu tak nesvieti nič:D
STP (prejde, na VIF) dávam kvôli tomu aby som mal čisté trysky a aj aby som trocha zriedil tú zmes, ale stále to je husté:(( podľa mňa ten AXR trocha upravili že dali možno menší priemer trysky a väčší tlak abys som to dokonalejšie spálilo a potom plnilo EURO4 a tým pádom mi to bliká už pri pomere 1:1:(( preto mi ide o to že čím to zriediť aby to bolo all na 100% najazdím veľa km a preto dávam olej, lebo by som sa nedoplatil:((
takže nejaké nápady ked sme už bezaromatik a benznín vylúčili?????? ako na rôznych f´prach píšu že dávajú bud 1 alebo 2 ale to majú staré motory kde to zožere všetko, preto ma to zaújma na tomto motore:DD
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Pokud chceš experimentovat, tak tohle není špatný nápad http://www.stream.cz/video/294688-hho-h ... nerator-6/ na netu je toho více. Je to samozřejmě nelegální úprava.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

to poznám , vodík je dobrá vec, čisté spalovanie, vyšší výkon a nižšia spotreba, niekoľko ludí čo to majú poznám, takže to si možno dám ale až neskôr ked sa nazbierajú lowe:DD
teraz riešim ako zriediť tú zmes a nedosrať to úplne.DD
inak čisto teoreticky, tie aditíva (ako STP a VIF) oni aj trocha riedia tú zmes nie? tým pádom obsahujú nejaké to riedidlo? lebo niektorí típci to riedia nejakým S6006 (neviem presné označenie) tak že čo by spravilo 0,2 L na plnú nádrž???
Brembo.SV

Příspěvek od Brembo.SV »

aditiva to neriedia uz len z hladiska miesacieho pomeru. Aditiva neupravuju viskozitu ale bod vylucovania parafinu,respektive predlzuju dobu skladovatelnosti. Pre PD je miesaci pomer nafta olej tak vysoka,ze uspora je minimalna. Pokial silou mocou chcete jazdit na olej,je nutne pridat predhrev paliva,co znizi viskozitu paliva. U vacsiny common rail je elektronika cerpadla chladena palivom,co by zase pri predhreve paliva sposobovalo prehrievanie a skratenie zivotnosti riadiacej jednotky. u PD neviem,kde sa uvedena jednotka nachadza. Len dodam,ze chladdenie riadiacej jednotky palivom ma takmer kazde kazde vstrekovacie cerpadlo sso zabudovanou jednotkou. Obcas sa sice riadiaca jednotka umiestnovala oddelene,co ale vacsinou malo za nasledok malu zivotnost. Upresnim len,ze riadiaca ednotka nie je priamo chladena palivom,teda ze je v nom ponorena,ale chladicom je stena cerpadla,ochladzovana prietokom paliva
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

to je pravda, na strane splujazdca je dole chladič ale v papieroch mám napísané aj že auto je vybavené predohrevom palivového filtra <aleob také niečo> takže ono to ohriate je ale tak potom čím to mám riediť???
Bremmbo.SV

Příspěvek od Bremmbo.SV »

chladic u spolujazdca je pravdepodobne chladic stlaceneho vzduchu co sa nazyva cooler. Ten nema nic spolocne s chladenim riadiacej jednotky. Ten predhrev paliva je bezna seriova vec a pouziva sa na zamedzenie zamrzania nafty za chladneho pocasia. Spusta sa automaticky zvacsa pod 0 stupnov. Jeho vykon zdaleka nestaci na znizenie viskozity oleja a ani na to nebol stavany. Vyrabaju sa specialne ohrievace paliiva na taketo uceli,ale ako sme uz spomenuli,pri PD trpi cela palivova sustava a oprava cini plovicu hodnoty auta pri poskodeni. Pokial ale takato polozka nie je velka,mozes pouzivat olej dalej. Vyrobca v tomto motore zakazuje pouzivat bio palivo ciste,pripusta vsak maly percentualny podiel,max tusim 5%.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

nie intercooler viem čo je aj kde to je ale okrem toho na pravej strane pod spolujazdcom ked sa pozreš pod auto tak ide spätný prepad paliva do nádrže a tam je taký chladič čo ho ochladzuje:D
jasné že ten predohrev nestačí na ohriatie oleja ale myslím že samotný motor ked ide tak celkom pekne ohrieva to palivo, lebo cez spätný prepad sa vracia ohriate palivo čo sa nespálilo do nádrže a ohrieva to čo tam je , akurát stále to je "husté" a preto riešim čím to zriediť, či nejakým benznínom, cca 0,2-0,4 litra alebo nejakým bezaromatikom alebo riedidlom alebo nejakým metylesterom alebo ako sa to volá:DDDD
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

inak čím by sa dal teoreticky nahradiť ten benzín? v rozumnom množstve :D
Odpovědět