Zpět do e-shopu
Přepnout do desktopové verze
Další nezařaditelná témata
Odeslat odpověď

Chcete aby pro položení dotazu na tomto fóru byla nutná registrace?

Ne, registrace je zbyte
52
34%
Ano, registrace pom
95
62%
Nev
7
5%
 
Celkem hlasů : 154

Re: Anonymní fórum nebo ne?

sob lis 01, 2014 18:13

Jarku, už s tím něco udělej, kdo ty sračky tady má již od některých dementů číst. To se divím, že web skončil na čtvrtém místě, přečíst si někdo ty sračky zde, tak to mohou na Pražákové zavřít. :evil:
Povolit bez registrace jen dotazy/část fora/ zbytek nekompromisní registrace s kontrolou IP adres, aby jsi věděl kdo se hlásí. Určitě máš za tu dobu černou listinu IP adres, jako nežádoucí. :evil:

Re: Anonymní fórum nebo ne?

ned lis 02, 2014 16:59

Já bych byl taky pro. Ale kdyžtak vysvětlím u Pecinů....

Re: Anonymní fórum nebo ne?

pát led 29, 2016 21:29

Tak ako? Bude fórum len pre registrovaných alebo tu budú pôsobiť kadejaký Návštěvníci na veky? :lol:

Re: Anonymní fórum nebo ne?

sob led 30, 2016 7:44

Pozdrav Pánbůh! :D

Re: Anonymní fórum nebo ne?

sob led 30, 2016 9:13

P.S buď pozdravený :lol:

Re: Anonymní fórum nebo ne?

ned led 31, 2016 18:37

spina píše:Vážení uživatelé diskuzního fóra na serveru Oleje.cz vzhledem k dramatickému úbytku příspěvků po zavedení povinné registrace pro vkládání nových témat se majitelé rozhodli, že opět povolí diskusi i neregistrovaným uživatelům....

Mě se to taky moc nelíbí :( a přitom by stačilo použít i jen nějaký nick - a přitom zůstat klidně anonymní; ale ať lze konkrétně odpovědět a přitom nenávštěvníkovávávávávávávávávat....

Re: Anonymní fórum nebo ne?

pát črc 08, 2016 10:01

Jardovy příspěvky poznám, ale v ostatních Návštěvnících začínám mít zmatek. Opravdu by s tím nešlo něco udělat? Povinná, ale neregistrovaná přezdívka?

Re: Anonymní fórum nebo ne?

pát črc 08, 2016 10:20

Všichni se budou jmenovat Návštěvník. A když tenhle nick zakážou, tak tu dramaticky naroste počet Jardů. Nebo Jezevčíků. :D

Re: Anonymní fórum nebo ne?

pát črc 08, 2016 10:33

Jezevčík je na rozdíl od Návštěvníků registrován. A zkusím se u vedení fóra znovu zeptat na povinnou registraci.

Re: Anonymní fórum nebo ne?

pát črc 08, 2016 10:48

V pořádku. Nebudou se opakovat případy Cumila? On sem stejně chodí, pravděpodobně jako jeden z Návštěvníků. :lol:

Re: Anonymní fórum nebo ne?

pát črc 08, 2016 11:07

Pitris píše:...zkusím se u vedení fóra znovu zeptat na povinnou registraci.

Byl bych pro. Jardu to neovlivní, jednu letitou tu už má.

Re: Anonymní fórum nebo ne?

pon črc 11, 2016 6:53

Mně je to skutečně jedno, přesto si dovolím připomenout, co jsem tu již mnohokrát napsal: z hlediska smyslu debaty na takovémto otevřeném fóru není důležité, kdo to napsal, ale co bylo napsáno. A jestliže někdo nedokáže sám za sebe posoudit, zda má ten či onen příspěvek racionální jádro, vypovídací schopnost, zda nese nějakou prakticky využitelnou informaci, pak by se zde raději ani neměl na nic ptát, poněvadž žádoucí radu pro sebe vlastně nezíská.

Re: Anonymní fórum nebo ne?

pon črc 11, 2016 8:25

Abych to, co jsem napsal v předchozím příspěvku, ilustroval na konkrétním příkladu, vypůjčím si příspěvek z jiného vlákna:
NOVON píše:PetrD: Kluci lijou do 1.8T oleje 5W-50.

PetrD pravděpodobně netuší, že NOVON je zde dlouhodobě aktivním přispěvatelem, který zhusta dokáže dobře poradit (aby taky ne, vždyť se živí jako automechanik), ovšem tentokrát se mu to moc nepodařilo. Proč?
Inu proto, že "nějací kluci lijou do něčeho něco" ještě neznamená, že je to tak dobře či že to snad dokonce není na škodu věci. NOVON se navíc od této "rady" svým způsobem distancuje, když hovoří o klucích a ne třeba o tom, že tak činí on sám a má s tím dobré zkušenosti. Jinými slovy, jeho "rada" má tentokrát hodnotu např. výroku, že "kluci se rýpou v nose". Asi jim to dělá dobře... No a co má být? :mrgreen:

Re: Anonymní fórum nebo ne?

pon črc 11, 2016 9:41

Návštěvník píše:Mně je to skutečně jedno, přesto si dovolím připomenout, co jsem tu již mnohokrát napsal: z hlediska smyslu debaty na takovémto otevřeném fóru není důležité, kdo to napsal, ale co bylo napsáno....

Z hlediska smyslu debaty opravdu není důležité kdo to napsal;
z hlediska identifikace autora příspěvku by neškodil alespoň nějaký nick. Do háje - copak by tam psal svůj telefon? Nikdo po něm nechce ani adresu, jen aby bylo poznat jestli to napsal Petr nebo Pavel....

Re: Anonymní fórum nebo ne?

pon črc 11, 2016 9:58

Toto fórum je anonymní. A zůstává anonymním i v případě, že si někdo vepíše do rubriky "uživatelské jméno" nějaký nick. Nebo se snad mýlím? Či jde dokonce o to eliminovat jakoukoli snahu naučit lidi samostatně myslet? (V tom smyslu, že když to napíše ten daný konkrétní uživatel, tak to musí být svaté.)
Odeslat odpověď