ANKETA - provoz fóra

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

luk.zah

ANKETA - provoz fóra

Příspěvek od luk.zah »

Zdravím všechny!
Neumím sem vložit anketu ve správném slova smyslu, a tak to pojmu jako standardní příspěvek:

Toto fórum je velice dobré a přínosné a dle mého názoru je to jedno z nejlepších diskuzních fór o mazivech na českém webu, a to i díky přítomnosti uživatelů, které považuji za takřka odborníky v tomto oboru, a to jsou předně Pitris, Mipesa a Alfi.

Poslední dobou se však na tomto fóru množí vulgární, hrubé a neurvalé příspěvky předně od anonymních uživatelů.

Navrhuji tudíž tímto, aby provozovatel tohoto fóra najmenoval moderátory, kteří budou diskuzi korigovat alespoň v rámci slušných mravů.

Dále navrhuji, aby byla zrušena možnost anonymních příspěvků do této diskuze, a to jak těch úplně anonymních, tak i těch podepsaně anonymních (např. jako ty ode mne doposud). Bude to lepší jednak pro to, že příspěvky jednotlivých uživatelů budou více adresné a jednak proto, že se registrovaní uživatelé (ti, co jako anonymové vkládají vulgární příspěvky) budou třeba chovat slušněji, protože by si v opačném případě mohli třeba vysloužil ignoraci od ostatních uživatelů tohoto fóra.

Dále by moderátoři mohli fórum zpřehlednit a diskuze přetřídit, jelikož je zde na fóru 50 vláken (obrazně :idea: ) o jednom a tomtéž problému a naopak příspěvky v jiných vláknech někdy úplně odbočují od původního tématu a zasloužily by třeba vlákno nové.

Vím, že tyto návrhy nejsou ničím novým, jelikož se v různých vláknech průběžně zmiňují, ale cítil jsem potřebu na toto téma založit vlákno nové a dát všem prostor k diskuzi o tomto. Prosím o Vaše názory na tyto návrhy.
Jan Nowak

Příspěvek od Jan Nowak »

Tohle je skvělý návrh a já jsem pro všema deseti.
Aspoň by se tím zvedla úroveň tohoto fóra.
Ještě s tím ale bude muset souhlasit provozovatel a najmenovat moderátory.

Já bych byl pro luk.zah-a jako pro autora tohoto návrhu a pro pitrise, jelikož ten je tu podle mě největším odborníkem.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ja, slusny anonym, to plne podporuji! Jen bych dodal, ze hulvatu, at uz registrovanych nebo ne, tu bylo i v minulosti povicero, procez by si diskuse zaslouzila moderovani prinejmensim z hlediska dobrych mravu.
DonSalieri_

Příspěvek od DonSalieri_ »

Jsem taky pro!!!! Připojuji se k názoru, že toto forum je nejlepší českým olejářským forem...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

adminéééééééééééé! pomóóóóóóóc! Slyšíš to?
řepoňa

Příspěvek od řepoňa »

mě se takový židobolševický metóde zajidajó.
bio
Příspěvky: 934
Registrován: čtv bře 06, 2008 22:15

Příspěvek od bio »

Myslím,že je to výkřik do tmy ?!
luk.zah

Příspěvek od luk.zah »

bio píše:Myslím,že je to výkřik do tmy ?!
Chtěl byste, aby to byl jen výkřik do tmy a nebo byste s tím souhlasil?

To řepoňa: Váš názor mě trošku zklamal....
Můžete to prosím rozvést? Co se Vám na tom zajídá? Co je na tom židobolševického? Díky za odpovědi.
ÚPLNÝ IDIOT

Příspěvek od ÚPLNÝ IDIOT »

Pro Pitrise je potřebné zřídit zvláštní sekci. Narhuji název "pitrisova anticastrolová poradna". :lol: :lol: :lol:
bio
Příspěvky: 934
Registrován: čtv bře 06, 2008 22:15

Příspěvek od bio »

Výkřik do tmy myšleno na Admina
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27474
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: ANKETA - provoz fóra

Příspěvek od Pitris »

luk.zah píše:.....se však na tomto fóru množí vulgární, hrubé a neurvalé příspěvky předně od anonymních uživatelů.

....navrhuji, aby byla zrušena možnost anonymních příspěvků do této diskuze, a to jak těch úplně anonymních, tak i těch podepsaně anonymních (např. jako ty ode mne doposud). Bude to lepší jednak pro to, že příspěvky jednotlivých uživatelů budou více adresné a jednak proto, že se registrovaní uživatelé (ti, co jako anonymové vkládají vulgární příspěvky) budou třeba chovat slušněji, protože by si v opačném případě mohli třeba vysloužil ignoraci od ostatních uživatelů tohoto fóra.
píši znovu - plný souhlas :wink:
ÚPLNÝ IDIOT píše:Pro Pitrise je potřebné zřídit zvláštní sekci. Narhuji název "pitrisova anticastrolová poradna". :lol: :lol: :lol:
DÍK :wink: ale to nemusíš..... :lol:
je vidět, že jsi mě nepochopil..... :cry:
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

Také se přikláním pro dobro věci.
Freev

Příspěvek od Freev »

řepoňa píše:mě se takový židobolševický metóde zajidajó.

:D :D :D :D, ale něco s tím je potřeba udělat.
řepoňa

Příspěvek od řepoňa »

dyš je tade negdo přihlášené tak se nemuže přehlásit jako anonym?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pokud provozovatel fora zakaze anonymni prispevky, tak sem bez prihlaseni nepujde nic vlozit. A prave o to v zasade jde.
Odpovědět