ANKETA - provoz fóra

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

alfi166silver
Příspěvky: 674
Registrován: ned úno 01, 2009 8:57

Příspěvek od alfi166silver »

PKod1 píše:Jsem se nejak nepodepsal... :oops:
Nechtěl jsem dát do citace celej tvůj příspěvek... Vcelku s tebou souhlasím a je možné, že i mě marketing pokřivil myšlení a že moje rady byly jen účelové a bla bla bla..Přestanu sem přispívat, stejně se nás tu dohaduje mezi sebou jen pár a stále ti stejní. Nechci být za "všeználka", co vše ví a na vše má odpověď a doporučení. V žádném případě jsem si tvůj příspěvek nevztáhl na sebe.
O bývalé úrovni fóra bych si dovolil polemizovat, dost starých příspěvků jsem si přečetl a mám silné pochyby o tom, zda diskutující vůbec věděli o čem píšou..(viz téma Selenia Racing versus Castrol RS 10W-60, jsem se dozvěděl,že ten Castrol je minerální olej :shock: ,by mě zajímalo jak na to pisatel přišel...totální hovadina, ale mělo to úroveň :wink: )
I když mám možnost se na lecos zeptat těch nejpovolanějších, otázkou zůstává, jestli se mi dostane opravdu pravdivé odpovědi a tu když tu prezentuji, taky můžu být za "vola".
Je těžká doba a spousty lidí slyší jen na cenu a to je příležitost se napakovat na prodeji mizerných výrobků.
Nikdy jsem nepochopil, proč zákazník, který si koupil ten "nejsociálnější" olej si k němu vždy koupí zázračný posilovač a ztopořovač oleje, ale to asi patří jinam.....
luk.zah

Příspěvek od luk.zah »

alfi166silver píše:Přestanu sem přispívat.....
To by ale byla podle mě velká škoda. Toto fórum potřebuje lidi zapálené pro věc, jako jsi ty.

Značkové oleje a levné no name oleje - to je pro mě stejný příměr jako buřty od řezníka za 100 Kč a ´´pravé´´ buřty z Tesca za 39,90 Kč.
Ty z Tesca se taky jmenují ´´buřty´´, ale narozdíl od těch pravých nejsou z masa, ale z kůže, rozemletých kostí a tuku.
Tak jako za 40 Kč NELZE vyrobit kvalitní buřty, tak za 60Kč nelze vyrobit kvalitní 5W40 SL/CF motorový olej :idea:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

PKod1 píše: Nemam konkretni "nepratele", takze nevadis :)
Děkuji.....já osobně
PKod1 píše:Takze admin uz to pochopitelne vzdal a zustalo zde par "uchylu". Jestli je sance vratit foru uroven, jakou melo pred mnoha lety? Pochybuji.
A za ty "uchyly" děkují všichni, co se tu objevují - včetně Tebe.
Ale v názoru na to, jaký použít olej, se my dva neshodnem.....škoda; ani jeden toho druhého nepřesvědčil.....
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

luk.zah píše:
alfi166silver píše:Přestanu sem přispívat.....
To by ale byla podle mě velká škoda. Toto fórum potřebuje lidi zapálené pro věc, jako jsi ty.

Značkové oleje a levné no name oleje - to je pro mě stejný příměr jako buřty od řezníka za 100 Kč a ´´pravé´´ buřty z Tesca za 39,90 Kč.
Ty z Tesca se taky jmenují ´´buřty´´, ale narozdíl od těch pravých nejsou z masa, ale z kůže, rozemletých kostí a tuku.
Tak jako za 40 Kč NELZE vyrobit kvalitní buřty, tak za 60Kč nelze vyrobit kvalitní 5W40 SL/CF motorový olej :idea:
Alfi, luk.zah to napsal dobře, všechno, a Ty zůstaň.....dost na tom že odtud někteří vyhnali Jerryho.....
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

...presne tak chlapi...neblbnite kam by ste chodili...treba prispievať a na ostatných sa vykašlite...
alfi166silver
Příspěvky: 674
Registrován: ned úno 01, 2009 8:57

Příspěvek od alfi166silver »

Zatím neutíkám.....Pkod1 mě (snad :D ) nevyhání a jak jsem napsal vcelku s ním souhlasím. Spíš jsem se zamyslel nad tímhle: http://www.oleje.cz/forum/viewtopic.php?p=25370#25370 , vždycky budu v podezření, že si tu přihřívám polívčičku. Můžu si samozřejmě navěsit na svojí doménu phbčkový fórum, ale je to zbytečný,časem se budou ptát jedni a titíž na obou fórech na to samý nebo ke mě na fórum nikdo chodit nebude :shock: :D :D :D .....
Jinak se přiznám :D ,chtěl jsem ušetřit, tak jsem si koupil lanka na ručku z druhovýroby. Po roce a půl nejde ručka bez nasilí zatáhnout (původní byly v poho 6 let a měnil jsem je spíš preventivně), tak jsem si objednal originální, takže 2x zaplatím servis a vlastně peníze za ty neorig lanka jsem vyhodil,reklamaci podstupovat nebudu...Taky mi všichni říkali,lanka jako lanka... Někdy ušetřit se holt vyplatí.....
řepoňa

Příspěvek od řepoňa »

hodil sem čučko do minulosti a ten jiříček béval dobré.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

alfi166silver píše:...Pkod1 mě (snad :D ) nevyhání...
Nevyhanim nikoho... Podle meho cim vice bude nazoru, tim lepsi bude diskuze a presnejsi zavery.

Uvital bych u vsech nazoru nebo doporuceni konkretni DUVOD. Potom lze lepe vyloucit osobni zajmy nebo zcestne uvahy :)
Pitris píše:...dost na tom že odtud někteří vyhnali Jerryho...
Jo Jerry3 resp. Mitsi, to by partner do diskuze. Jeho nazory na ABS, brzdove trmeny, vliv zatezovani motoru na zivotnost nebo ekonomiku jizdy byly dosti sverazne, casto jsem s nim nesouhlasil, ale vzdy mel vicemene realne argumenty.
PKod1

Příspěvek od PKod1 »

zase ten podpis. Casto na nej zapomenu. Se omlouvam. Automaticke prihlaseni by bylo super.
Odpovědět