ANKETA - provoz fóra

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

luk.zah

Příspěvek od luk.zah »

řepoňa píše:dyš je tade negdo přihlášené tak se nemuže přehlásit jako anonym?
To právě může.
Já bych chtěl ale prosadit, aby se anonymní přihlašování úplně zakázalo (prostě by to ve fóru bylo technicky znemožněno), a to i to ´´podepsané´´ anonymní přihlášení - to co teď máme Vy i já.
alfi166silver
Příspěvky: 674
Registrován: ned úno 01, 2009 8:57

Příspěvek od alfi166silver »

Nápad je to dobrý, ale obávám se, že spoustu tazatelů, kteří se sem "přijdou" zeptat jen jednou, registrace odradí. Prostě na sprosté a vulgární příspěvky nereagujme a ignorujme je...A ti slušní anonymní, vymyslete si nějaký rozumný nick.....
luk.zah

Příspěvek od luk.zah »

alfi166silver píše:...obávám se, že spoustu tazatelů, kteří se sem "přijdou" zeptat jen jednou, registrace odradí.
Já osobně si myslím, že ne. Například fórum na citroeny.cz a xantiaclub.cz takhle již dlouhá léta úspěšně fungují.
Druhý problém je ten, že většina lidí, co sem přijde zeptat se jen jednou se většinou ptají na věci, které tu byly již 50 krát řešené a zodpovězené. Jsou však líní hledat a v tématech je celkem binec - proto by bylo výhodné (podle mě) ustanovit i moderátory tohoto fóra.
PKod1

Příspěvek od PKod1 »

V zacatcich tu jakasi "vlada" byla. Autor webu resp. firma mela forum jako podporu prodeje. To uz je ale davno. Ted web laka lidi sam a zrejme kvalita fora navstevnost mistniho e-shopu moc neovlivnuje. Provozovatel ho nechava vlastnimu osudu.
A ja se nedivim. Take by me nebavilo odpovidat stale na ty same blbe dotazy a dohadovat se s ignoranty...

Sprava fora stoji cas, hodne casu. Jenze kdo to tu bude delat zadarmo?

Dalsi otazkou je, jestli jsou samozvani "odbornici" prave ti pro moderovani vhodni. Od kdy je pocet prispevku meritkem kvality? Kolik lidi ochotnych forum moderovat ma patricne vedomosti/vzdelani?

Sam bych zmenu uvital, zaregistrovany jsem, ale z technickych duvodu musim psat jako anonym (chyba v kodu webu). Kolik lidi je na tom podobne?

Konecne proc pisete tyhle pripominky a zadosti o admina do fora? To je jak "volat do lesa". Proc rovnou nenapisete sem:
http://www.oleje.cz/index.php?left=main ... akt_na_nas
luk.zah

Příspěvek od luk.zah »

PKod1 píše:Konecne proc pisete tyhle pripominky a zadosti o admina do fora? To je jak "volat do lesa". Proc rovnou nenapisete sem:
http://www.oleje.cz/index.php?left=main ... akt_na_nas
To jsem zkusil už v úterý a stále žádná odpověď :(
Moderátor by měl být někdo, kdo se tu o to bude strarat, kdo bude trávit čas ´´dohledem´´ nad tímto fórem a tříděním příspěvků a hlavně také někdo, kdo má k dané tématice vztah. A ti ´´samozvaní´´ odborníci, jak je (nás?) titulujete k dané tématice vztah opravdu mají a mohlo by jim třeba i na chodu a obsahu tohoto fóra záležet - třeba tak jako i Vám.
Je na adminovi, aby se rozhodl - třeba mu to je ale vážně jedno, ale to by byla opravdu škoda...
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

PKod1 píše:....zaregistrovany jsem, ale z technickych duvodu musim psat jako anonym (chyba v kodu webu)....
a zkoušel jsi se přihlásit (přeregistrovat) znovu pod stejným jménem, a jiným heslem? (Kliknout na odkaz "zapoměli jste heslo," - nebo tak nějak)
PKod1 píše:....Od kdy je pocet prispevku meritkem kvality?
to je asi na mě, že? Vadím Ti tady?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pitris:

Pokud se prihlasim u jednoho pocitace, neni problem. Pokud ale zmenim pripojeni (IP adresa), nemohu ucet vyuzivat. V ten okamzik jsem sice prihlasen, ale system dovoli jenom akce anonymniho uzivatele.


Vadi mi "hospodske kecy", dukaz "opakovanym tvrzenim", neschopnost logickeho uvazovani, pausalizovani, demagogie a hloupost. Pod toto se schova napr. tvrzeni "drahy = kvalitni", "znacka = kvalita" nebo oblibene "nizsi zimni trida = lepsi olej", pripadne take z drivejska "vysoke otacky motoru = vyzsi zivotnost motoru a nizsi spotreba".

Nemam konkretni "nepratele", takze nevadis :)

Problem je, ze temer kazdy Cech rozumi uplne vsemu nejlepe. Ten, kdo jednou menil olej, hned vi naprosto presne, co je nejlepsi pro vsechny ostatni. Ten, kdo se nechal "prevalcovat" marketingovou masinerii, zase bezhlave prosazuje svuj pokriveny pohled. Kde je nejaka sebereflexe a sebekorekce?
A prave toto je zkaza nejednoho fora. Laicky uzivatel nema sanci odlisit pravdive a podlozene informace od prevazujicich polopravd a subjektivnich nazoru. Clovek znaly zase nema duvod procitat forum plne balastu a hledat tech par zajimavosti. A uz vubec pro nej nema smysl presvedcovat o faktech "vseznalky".
Takze admin uz to pochopitelne vzdal a zustalo zde par "uchylu". Jestli je sance vratit foru uroven, jakou melo pred mnoha lety? Pochybuji.
PKod1

Příspěvek od PKod1 »

Jsem se nejak nepodepsal... :oops:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Máš pravdu, naprostá ztráta času. Škoda - pro Ty, kdož by se opravdu rádi něco konkrétního mimo toho, co si mohou přečíst na úvodní stránce tohoto webu, dozvěděli.
ÚPLNÝ IDIOT

Příspěvek od ÚPLNÝ IDIOT »

Dále by moderátoři mohli fórum zpřehlednit a diskuze přetřídit, jelikož je zde na fóru 50 vláken (obrazně Idea ) o jednom a tomtéž problému a naopak příspěvky v jiných vláknech někdy úplně odbočují od původního tématu a zasloužily by třeba vlákno nové.

Vím, že tyto návrhy nejsou ničím novým, jelikož se v různých vláknech průběžně zmiňují, ale cítil jsem potřebu na toto téma založit vlákno nové a dát všem prostor k diskuzi o tomto. Prosím o Vaše názory na tyto návrhy.

Na tolik vláken zaměstnat pavouka. :lol: :lol: :lol:
Freev

Příspěvek od Freev »

alfi166silver píše:Nápad je to dobrý, ale obávám se, že spoustu tazatelů, kteří se sem "přijdou" zeptat jen jednou, registrace odradí. Prostě na sprosté a vulgární příspěvky nereagujme a ignorujme je...A ti slušní anonymní, vymyslete si nějaký rozumný nick.....

má pravdu předsedo, já se sem přišel taky poradit, ta registrace odradí...... Na blby je lepší nereagovat..
Freev

Příspěvek od Freev »

alfi166silver píše:Nápad je to dobrý, ale obávám se, že spoustu tazatelů, kteří se sem "přijdou" zeptat jen jednou, registrace odradí. Prostě na sprosté a vulgární příspěvky nereagujme a ignorujme je...A ti slušní anonymní, vymyslete si nějaký rozumný nick.....

má pravdu předsedo, já se sem přišel taky poradit, ta registrace odradí...... Na blby je lepší nereagovat..
Freev

Příspěvek od Freev »

alfi166silver píše:Nápad je to dobrý, ale obávám se, že spoustu tazatelů, kteří se sem "přijdou" zeptat jen jednou, registrace odradí. Prostě na sprosté a vulgární příspěvky nereagujme a ignorujme je...A ti slušní anonymní, vymyslete si nějaký rozumný nick.....

má pravdu předsedo, já se sem přišel taky poradit, ta registrace odradí...... Na blby je lepší nereagovat..
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

To je jako 3x a dost! :lol:
Freev

Příspěvek od Freev »

Anonymous píše:To je jako 3x a dost! :lol:

já se rád opakuju :D ,ne 3x a dost
Odpovědět