Amper plus

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

FF

Příspěvek od FF »

Pitris!
Pomaly si priprav prst nad DELETE - už sa to tu zvrháva, niektorí diskutujúci začínajú sulfátovať a skratovať!!! :(
To zas bude den

Příspěvek od To zas bude den »

FF: To je jen tvůj pocit a jak někde pitris psal tak tohle vlákno ostatní je přece k tomu určený a modelář by nás zloděje musel vystřílet všechny musíš to brát tak jak to je.Koukej se na to trochu politicky :lol: :lol: :lol:
FF

Příspěvek od FF »

"Kázeň musí být! Protože tak je to správně!"
...a keby som bol admin, mne by ste sa nepostavili - oknom by som vás vyhádzal a ešte vo vzduchu do rici nakopal! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
modelář

Příspěvek od modelář »

Když v rámci střetu je dobré zachovat si schopnost rozlišit onu drobnou nuanci mezi tím, kdo zaútočil a kdo se proti tomu útoku brání. A pokud si nezainteresovaný pozorovatel porovná dialog mezi mipesou a mnou a dialog mezi mnou a "tím zase (zřejmě hrozným - jak je cítit v podtextu) dnešním dnem", tak ten "drobný rozdíl" snad pochopí.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

FF píše:Pitris!
Pomaly si priprav prst nad DELETE - už sa to tu zvrháva, niektorí diskutujúci začínajú sulfátovať a skratovať!!!
Zatím je to pořád ještě diskuze......
FF píše:"Kázeň musí být! Protože tak je to správně!"
...a keby som bol admin, mne by ste sa nepostavili - oknom by som vás vyhádzal a ešte vo vzduchu do rici nakopal! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A vím, že Ty, FF, kdybys byl admin, tak "aj keby si mal len dvadsať seděm stupňou, tak by si tých bolševikou - ach, čo to táram - diskutujícich - bil".... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
FF

Příspěvek od FF »

Ja by som ich presťahoval do susednej - potemkinovskej dedinky!!! ...a ešte predtým by som svine pobil - aj klobásky by boli, ale možno by sa im chcelo zvracať... :wink: :D :shock:
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

modelář píše:Když v rámci střetu je dobré zachovat si schopnost rozlišit onu drobnou nuanci mezi tím, kdo zaútočil a kdo se proti tomu útoku brání. A pokud si nezainteresovaný pozorovatel porovná dialog mezi mipesou a mnou a dialog mezi mnou a "tím zase (zřejmě hrozným - jak je cítit v podtextu) dnešním dnem", tak ten "drobný rozdíl" snad pochopí.
Asi jsem už hodně daleko od tématu, ale nedá mi to.
Modeláři, vysvětli mi, prosím Tě, význam slova nuance.Já znám salón s tímto názvem v Příbrami, kde prodávají spodní prádlo, pak se tento pojem používá jako svatební program před obřadem, tedy alespoň u Nás ve středních Čechách.
Her generál,pán velkomožný, som z toho akýsi zmetěný.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

nuance [nijance] rozdíl (malý)
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

skodovkar píše:nuance [nijance] rozdíl (malý)
Hm, díky, vůbec si nepřipadám jako debil. :oops: :oops: :oops:
modelář

Příspěvek od modelář »

To mipesa: Promiň, ale musel jsem si raději ověřit, zda se to takto skutečně správně píše česky. A kupodivu píše -

http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.p ... e-i-nuance

Já bych jeho smysl ovšem vyložil spíše takto: "rozdíl, kterého si na první pohled nevšimneš". 8) Pravda, nejedná se o české slovo, ovšem zase není tak zřídkavé, aby se nedalo použít namísto mnohem delšího opisného sousloví či dokonce souvětí.
M819B458A

Re: Amper plus

Příspěvek od M819B458A »

Já jsem použil AMPER PLUS do asi 10 let staré baterie yausa, která už byla jednou vyschlá před 6 lety, kdy jsem koupil motorku, dolil jsem destilovanou vodu a zkusil ji nabít, měla asi 6 voltů, úplně mrtvá, navít nešla jenom hřála, tak nějak jsem ji nepoužíval, motorka fungovala i bez ní a teď jsem si zkusil dolít destilovanou vodu a přitom jsem tam nasypal i amper plus a podle návodu jsem ji nabíjel až za 2 dny, dokázal jsem ji nabít na 9 voltů, víc ani ťuk, tak jsem koupil desulfátor a baterku jsem oživil. má 12,8V. Každá sranda má něco do sebe.
Koliesko
Příspěvky: 93
Registrován: ned lis 17, 2013 19:51

Re: Amper plus

Příspěvek od Koliesko »

zaujimave, a jaky desulfátor si pouzil?
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9926
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Amper plus

Příspěvek od Colommbo »

M819B458A píše:...Každá sranda má něco do sebe.
Ano, s výjimkou tvého příspěvku, který "do sebe" nemá zhola nic, vypovídací hodnota 0 (slovy nula.) :D Nehledě na to, že se zdráhám uvěřit, že po takové době by se baterie dokázala vzpamatovat, tož napíšeš A, ale B už nee, a tedy se nutně nabízí otázka, kterou zde položil již Koliesko... :?:
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Návštěvník

Re: Amper plus

Příspěvek od Návštěvník »

Sam pripravek Amper plus je desulfatorem, tedy ani ja vubec nechapu smysl a ucel dnesniho prispevku toho, kdo stare vlakno probudil k zivotu.
bjukemen
Příspěvky: 4876
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Amper plus

Příspěvek od bjukemen »

prave idem aplikovat Amper Plus do takmer 5 rocneho akumulatora Fiamm 80Ah 720A dva dni postoji a nabijem, o vysledku budem informovat
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Odpovědět