AAA auto ake mate skusenosti?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od lengy60 »

Nejen jogurty,ale úplně všechno. V pondělí jsme byli naplnit špajzku a lednici. :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od Pedro »

A já byl včera večer na Ústecku. Ale čas nedovolil :cry:
Holt příští týden do NSR.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od lengy60 »

Pedro píše:A já byl včera večer na Ústecku. Ale čas nedovolil :cry:
Holt příští týden do NSR.
A já byl včera celý den doma :shock: tedy byl jsem na chvíli v báni a pak lepil domečky. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
jurawood

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od jurawood »

Moje rychlá zkušenost, vyhlénul jsem si mazdu 3, za cca 110,-t. v auto discount na internetu.

Nikde žádná zmínka o AAA, volám a že auto dovezou na ukázku a že chtějí kauci. No uvidíme, říkám si.
Poté další telefon, že auto bude připravené, že je bez jediné poruchy a v TOP stavu.
No uvidíme...

Poté SMS, už začalo být kapánek podezřelé, až vlezlé... ve smyslu uděláme cokoliv, aby jste byl s námi spokojen, třeba se i posereme...


Přijdu na Olomouckou a začínám se lidí ptát na téže ulici v jiném bazaru, kde to autodiscount je, že o kus výše je jen AAA a že by tu měli být..
Nakonec se dostávám až k AAA a jdu se zeptat tam, už při vchodu mě vběhl mráz po zádech, když vidím auta na páse jak na STK, připomíná mi vzdáleně jatka.

Ujímá se mě kdosi z vysílačkou, netuším jestli manager, security, každopádně nechutnej slizoun... no pro mě naprosto neseriózní člověk.. a oznamuje mi, že autodiscount jsou oni.
"Mám zde domluvenou mazdu 3, ano bude to 6 tisíc kauce, ale auto je teď v servise na výměnu klimatizační jednotky"
Moje odpověď, smích "na to zapomeňte, kdybych tušil, že jste AAA, tak bych se neopovážil sem přijít".
Slizou se zvedl, řekl moment a odešel za roh kde volal kohosi vysílačkou, po chvíly se zavřel k hlavounům do diskrétní kabinky...

V tu chvíly mě začalo být horko, dostal jsem malinko strach a začal přemýšlet nad útěkem.
Asi jsem to trochu přehnal.
Po 10 ti minutách jsem zahlédl jak se žaluzie pootevřela a kdosi si mě prohlédnul.
Po chvíly přišel slizoun a arogantním hlasem řekl, tak pane, když s námi nechcete obchodovat, tam jsou dveře. To moje poslední zkušenost, nikdy více :lol: lituji lidi, co tam koupí auto a řeší následný problém.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od lengy60 »

No,to nesmíš hned vyměknout. :lol: Oni jsou taky nebo byli Nejlepší autopůjčka a zkus někdy AUTO ESA,tam ti dle zkušeností majitelů do telefonu klidně řeknou,že je auto na place a když přijedeš,tak ti bez mrknutí oka sdělí,že ho před 20 min.prodali. :lol: Nebo se koukáš na inzerát a najednou zjistíš,že jsi to auto už někde viděl a taky,že ano.Ono je vidět na portálu mobile.de a prodává ho nějaký bazar v Hannoveru. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od skodovkar »

Není divu, auto z lESA je odnož srÁček stejně jako Mototechna.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od Pedro »

Hm,jeste ze jsem nikoho z tech co jsem jim koupil auta v Esach,Ackach,Mamacaru...,nenasral.
Vc sebe a byvalych manzelek.
Tj.,4 kary domu a něco jinam. Celkem.......?,asi mam stesti.
Naposledy upravil(a) Pedro dne úte říj 27, 2015 9:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Misojogi
Příspěvky: 2341
Registrován: čtv črc 07, 2011 14:20
Bydliště: Bratislava

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od Misojogi »

Ono je vidět na portálu mobile.de a prodává ho nějaký bazar v Hannoveru. :wink:
ono ti ho ako dovezu do CR, ked mas zaujem?
Tieto auta mam na krku:

Daewoo Matiz 0,8 l 37kW rok 2001
Seat Inca SDI 47kW AEY
PSA Berlingo 1,4 l 55kW KFW
PSA Xara Picasso 1,6l 80kW NFU
Touran diesel 2006
Rexton SsangYong 2010

uzitocne info: post27317.html#p27317
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od lengy60 »

Misojogi píše:
Ono je vidět na portálu mobile.de a prodává ho nějaký bazar v Hannoveru. :wink:
ono ti ho ako dovezu do CR, ked mas zaujem?
Tak tihle bazaristi většinou nic jiného než dovozovky neprodávají,ale tohle jsem zmiňoval v té souvislosti,že nabízejí něco,co fyzicky na place nemají. :x A to nemluvím o tom,že zpravidla počet ujetých km bývá také dost odlišný. :twisted: Ale jinak jsou i portály,které nabízejí dovoz vozů ze zahraničí i na objednávku.
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
ladza

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od ladza »

Zdravim, doufam ze me jako novacka neodsoudite, ja mam snima vcelku dobry zkusenosti, ale vcech tech, kteri nedopadli dobre se zeptam: kontrolovali jste si VIN? dělali diagnostiku? A byli u servisáka? Kdybych u každého vybraného auta neudělal všechny 3 tyhle věci, tak bych si mohl odnýst hned to první vybraný, místo třetího :D
otass
Příspěvky: 150
Registrován: stř úno 25, 2015 13:22

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od otass »

Tak z logiky věci to asi nebude tak, že do áček přijede auto, který je v pořádku a mávnutím proutku se z něj stane vrak, takže statisticky jich tam pár bude úplně v pohodě...ale nejspíš tam taky končí všechny problémový auta, který si nikde netroufnuli vykoupit, je to takovej "předvrakáč".
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od Brembo »

Misojogi píše:
Ono je vidět na portálu mobile.de a prodává ho nějaký bazar v Hannoveru. :wink:
ono ti ho ako dovezu do CR, ked mas zaujem?
su dovozcovia,ktorý ti dovezu na objednávku,iný maju vytipované autá a v prípade zaujmu ho dovezu-samozrejme ho vopred zaplatíš a iný organizuju akísi zájazd a vprípade,že si tam čosi nájdeš,vybavia dovoz za teba.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Itall

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od Itall »

skodovkar píše:Není divu, auto z lESA je odnož srÁček stejně jako Mototechna.
Jestli jsem dobře pochopil, Mototechna je značka, pod kterou AAA prodává málo jetá nebo nová auta. Mají barák s nápisem Mototechna normálně v AAA bazaru. Což bych chápal, proč ne. Zrovna nedávno jsem viděl v Mototechně nový vůz s udávaným stavem tachometru 0 km (alespoň na ceduli s popisem auta). Jestli je tomu opravdu tak, možná jim v tom fofru nedošlo, že nové auto mívá normálně najeto pár km, takže stáčet na 0 km není úplně ideální :idea: :wink: .
Uživatelský avatar
Misojogi
Příspěvky: 2341
Registrován: čtv črc 07, 2011 14:20
Bydliště: Bratislava

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od Misojogi »

stáčet na 0 km není úplně ideální
mozno len pokazeny tachac menili za novy
Tieto auta mam na krku:

Daewoo Matiz 0,8 l 37kW rok 2001
Seat Inca SDI 47kW AEY
PSA Berlingo 1,4 l 55kW KFW
PSA Xara Picasso 1,6l 80kW NFU
Touran diesel 2006
Rexton SsangYong 2010

uzitocne info: post27317.html#p27317
Radek2589

Re: AAA auto ake mate skusenosti?

Příspěvek od Radek2589 »

V áčkách jsem kupoval auto dvakrát, jednou pro sebe octavku a ted pro syna feldu a neměl jsem problém snima.
Odpovědět