A je to venku: "Šéf a jeho podržtaška"

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
rousini
Příspěvky: 1888
Registrován: čtv lis 29, 2012 11:24
Bydliště: ... cestička jako mlat.

A je to venku: "Šéf a jeho podržtaška"

Příspěvek od rousini »

Na silnici se potkala elita s hovnem, alespoň z pohledu posádky Mercedesu.

https://www.lidovky.cz/proti-ridici-v-p ... _domov_pev

Já na to nemám slov. Jaký je to vzorec chování pro všechny jejich podřízené? Kam jim narostlo ego a jak jsou na tom s duševní stabilitou?
Mondeo combi 2.0TDCi 103kW "vraník" Mondeo combi 2.2TDCi 129kW "indián"
Valvoline All Climate 5W-40
Shiver 900 Shell Advance Ultra 4T 15W-50,
Versys 650 Motul 5100 5W-40
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2517
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: A je to venku: "Šéf a jeho podržtaška"

Příspěvek od lefort »

Jsou to nebetyčná hovada (a i tak vypadají). Těžko se potom divit, že v naší zemi schází respekt a ocenění práce policie, když jejich "elita" jedná takto. Ten samý příklad je to slavné zbořené BMW i8...
Neoznačená auta, pořízená z fondu zábrany škod, měření rychlosti na přehledných úsecích, buzerace řidičů, je to k blití.
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: A je to venku: "Šéf a jeho podržtaška"

Příspěvek od Jerry3 »

V neděli jsem po strašně dlouhé době potkal na silnici "dozor", a to dokonce 3x. Ve dvou případech se jednalo o měření rychlosti v obci, ovšem na úsecích, kde by nikomu ani trochu nevadilo, kdyby tam nebylo 50, ale spíše 70, ne-li rovnou 90 (tj. cedule obce by byla posunuta jinam). Ve třetím případě stáli v autě na výjezdu z polní cesty za husté mlhy s viditelností max. 50 m. Co tam dozorovali, to mi poněkud uniklo...
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: A je to venku: "Šéf a jeho podržtaška"

Příspěvek od Pitris »

Já si policistů pořád vážím, ale jsou policisté :wink: a policisté :(....bohužel.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
tonny
Příspěvky: 2258
Registrován: pon úno 29, 2016 13:40
Bydliště: Břeclav

Re: A je to venku: "Šéf a jeho podržtaška"

Příspěvek od tonny »

Já se těm příslušníkům nedivím, žijí v jiném světě mimo realitu běžných občanů. Stres v práci, stres doma, projevit (vybít) se to někde musí. Škoda, že si nelízli.
Ford Explorer V6 4.0 lpg 1998, Shell HU 5W-30 SL ATF MaxLife
Toyota Corolla Verso 1,8 2006 Ravenol SSL 0W-40 Castrol Syntrans 75W-90
Toyota SiennaV6 3,5 2007 Rowe RS 0W-40 ATF MaxLife
Ford Maverick 2,3i 2004 MaxLife 5W-40
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9848
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: A je to venku: "Šéf a jeho podržtaška"

Příspěvek od Colommbo »

Jsem policejním veteránem, "průkaz poloboha" jsem v kapse nosil víc jak třicet let a nestydím se za to. Nikdo z nás u toho nebyl, co víme, pochází jen z médií (a novináři, jak známo, jsou hnůj) a jedna ze zásad starého římského práva zní audiatur et altera pars, tedy budiž slyšena i druhá strana. Zodpovědně a zcela obecně však prohlašuju, že blbec je a zůstane blbcem bez ohledu na kabát, a z toho mála, co o tomto případu víme, je mi upřímně hanba a chce se mi zvracet... :x
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
rousini
Příspěvky: 1888
Registrován: čtv lis 29, 2012 11:24
Bydliště: ... cestička jako mlat.

Re: A je to venku: "Šéf a jeho podržtaška"

Příspěvek od rousini »

Já nemám s běžnýma klukama od policie na silnici problémy. Když mě zastaví, tak se k sobě chováme korektně (a já jim za to rád zaplatím :mrgreen: ). I ve svém okolí mám pár kamarádů policajtů. Jsou to normální inteligentní lidi.

Nicméně v tomto uvedeném případě bych se nějaké novinářské neobjektivity moc nebál. Policie a o GIBS ani nemluvě, má mnohem víc možností na vytvoření informační mlhy a předložení jednostranných důkazů.
Mondeo combi 2.0TDCi 103kW "vraník" Mondeo combi 2.2TDCi 129kW "indián"
Valvoline All Climate 5W-40
Shiver 900 Shell Advance Ultra 4T 15W-50,
Versys 650 Motul 5100 5W-40
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: A je to venku: "Šéf a jeho podržtaška"

Příspěvek od Pedro »

Ja mel smulu vzdy na ty,co si plackou lecili mindraky,neb v civilu,uz jako deti,neobstali (y). I jako ditko jsem mel v rodime SNBaka. Uplny prototyp toho co pisi.
Taky mi rikali,uc se,nebo budes popelarem ci esenbakem.
Nemam je rad cely zivot,i v pozdejsim veku jsem mel to,,poteseni,, byti vzdalenou soucasti.
Pri komunikaci s bezpecnosti,zustavam ve strehu a s kamennou tvari. V oblasti automobilismu,znam diky pravidelnym rocnim skoleni sva prava i povinnosti. Takze blondata esnbacka,vysvetlujic mi onehda neco okolo silnicni teoreticke problematiky,mi prisla komicka.
Takze tyto osoby nemusim (proste jim neverim),stejne jako gynekology.

A i kdyz bez viny jako profik i amater,urcite celkove nejsem.
Shi
Příspěvky: 1314
Registrován: úte úno 19, 2008 23:31

Re: A je to venku: "Šéf a jeho podržtaška"

Příspěvek od Shi »

Colommbo píše:Nikdo z nás u toho nebyl, co víme, pochází jen z médií (a novináři, jak známo, jsou hnůj) a jedna ze zásad starého římského práva zní audiatur et altera pars, tedy budiž slyšena i druhá strana.
To je sice pravda, ale scénář, kdy by jejich postup byl v pořádku, by nedal dohromady ani Quentin Tarantino ve spolupráci se Stevenem Seagalem.
Bohužel tohle se nijak zvlášť neliší od případu, kdy ožralí dobytci z UOOZ vyvolali konflikt v kasinu a když začali od ochranky dostávat nakládačku, tak si vzpomněli, že jsou policajti a začali tahat placky.
Viz. http://czblog.cz/agresivni-opili-elitni ... inu-video/

Ze současnosti tu pak máme případ, kdy policista v civilu dohlížel (rozumněj vyvolával konflikt a napadal jiné lidi) na demonstraci a postupoval při tom tak agresivně, že proti němu zasahovali označení policisté, kteří netušili, že ten agresivní jedinec je jejich kolega.
Viz http://paragraphos.pecina.cz/2017/10/vyvial.html

Nějak se nám začíná smazávat rozdíl mezi policií a zločinci a lví podíl na tom mají:
1. Kontrolní orgány, které na jednu stranu šikanují řadové policajty za sebemenší blbost, na druhou stranu tolerují netolerovatelné.
2. Vedení policie, které nemá pro řadové policajty vypracované postupy, a když už metodické pokyny mají tak je jim jedno, že o nich řadoví policejti ani neslyšeli, natož aby podle nich dokázali postupovat. Výsledkem je občas mrtvý nebo zmrzačený občan, občas mrtvý nebo zmrzačený řadový policajt.

Ve výsledku od policie nic dobrého nečekám a tudíž nanejvýš můžu být příjemně překvapen, když něco udělají správně. Bohužel, zkušenost moje a mé rodiny je, že je poměr zpackaných činností vs správně vykonaných je tak 5:1.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: A je to venku: "Šéf a jeho podržtaška"

Příspěvek od Pitris »

V každém stádě je několik černých ovcí a vždy se najde někdo kdo si hrabe pod sebe a pro sebe. Já měl (zatím) tu čest jen s dopravákama, a vždy to bylo korektní z obou stran. Já neprudil, on slušně vybavil povinnost. A pár kluků (i holku) co jsou u sboru znám osobně - a úplně normál a fajn lidi....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Shi
Příspěvky: 1314
Registrován: úte úno 19, 2008 23:31

Re: A je to venku: "Šéf a jeho podržtaška"

Příspěvek od Shi »

Pár jsem jich taky znal, jo celkem fajn lidi. Ale bohužel ne vždy úplně kompetentní, což nebyla jejich osobní chyba, ale celkově je to, že pěšáci neumí kvalitně dělat svou práci, poměrně zásadní vada systému.

Kruci, když často oni neumí ani zastavovat auta tak, aby neohrožovali sebe, natož aby při tom neohrožovali ostatní. A podobné je to skoro se vším.
Ze svých interakcí s PČR bych však pochválit mohl pouze jednu dvojci z PMJ - ti když přijeli, tak byli jak z reklamy, profesionálové každým coulem a vypadali že jsou nejen připraveni teoreticky a myslí jim to, ale že k tomu mají i adekvátní fyzičku. Jinak to většinou byla bída - dle známkování jako ve škole by to bylo tak za 4 a někdy za 5.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: A je to venku: "Šéf a jeho podržtaška"

Příspěvek od skodovkar »

VŽDY je to pouze o lidech. Jsou dobří i špatní učitelé, úředníci, doktoři, řidiči, prodavačky, servisáci, vojáci a také rodiče. Co se týká mých zkušeností s MP a PČR, tak OK.
Uživatelský avatar
rousini
Příspěvky: 1888
Registrován: čtv lis 29, 2012 11:24
Bydliště: ... cestička jako mlat.

Re: A je to venku: "Šéf a jeho podržtaška"

Příspěvek od rousini »

Zatím to jde správným směrem

"Před soudem se bude podle zjištění serveru Lidovky.cz zodpovídat ze svého zákroku proti řidiči zástupce velitele plzeňské zásahové jednotky Vladimír Slavotínek. S pistolí v ruce vyrazil proti šoférovi, kterého předtím se svým nadřízeným donutil zastavit. Státní zástupce Slavotínka obžaloval, v krajním případě mu hrozí až pět let vězení. Šofér dodnes kvůli incidentu prochází psychiatrickou léčbou"...

Edit: Kladně hodnotím přinejmenším, že to ještě není pod kobercem :mrgreen:
Mondeo combi 2.0TDCi 103kW "vraník" Mondeo combi 2.2TDCi 129kW "indián"
Valvoline All Climate 5W-40
Shiver 900 Shell Advance Ultra 4T 15W-50,
Versys 650 Motul 5100 5W-40
Uživatelský avatar
rousini
Příspěvky: 1888
Registrován: čtv lis 29, 2012 11:24
Bydliště: ... cestička jako mlat.

Re: A je to venku: "Šéf a jeho podržtaška"

Příspěvek od rousini »

Slušný chapadla

Obhajoba postavená na tom, že policista v civilu mimo služební dobu použil zbraň, jako taktický prvek. Poškozený opakovaně najížděl na vozidlo policistů, navíc změnil úvodní výpověď a napadení fyzické napadení policistou nebylo jak prokázat.
Tak snad státní zástupce využije druhoinstanční soud. Stačí podmínka, vyletí od policie bez náhrad :mrgreen:
Mondeo combi 2.0TDCi 103kW "vraník" Mondeo combi 2.2TDCi 129kW "indián"
Valvoline All Climate 5W-40
Shiver 900 Shell Advance Ultra 4T 15W-50,
Versys 650 Motul 5100 5W-40
Uživatelský avatar
Misojogi
Příspěvky: 2341
Registrován: čtv črc 07, 2011 14:20
Bydliště: Bratislava

Re: A je to venku: "Šéf a jeho podržtaška"

Příspěvek od Misojogi »

Pitris píše:Já si policistů pořád vážím, ale jsou policisté :wink: a policisté :(....bohužel.
u nas boli policajti super ked bola pri moci pravica, ked nastupila lavica tak viem osobne od ludi co tam robili ze vela z nich odislo pretoze nemali na to zaludok pracovat podla prikazu "buzerovat a kasirovat".
Aj policajti su len ludia a ked im hrozi ze nedostanu polrocne premie pretoze prilis malo kasiruju, tak sa proste zacnu snazit hlava nehlava
No a lavica potrebuje prachy aby mali z coho rozdavat nielen sockam (to by clovek este prekusol) ale hlavne svojim politickym spozorom, ktoym su dlzni za volebnu kampan
Major Terazky by povedal: Chce se mi zvracet...
Tieto auta mam na krku:

Daewoo Matiz 0,8 l 37kW rok 2001
Seat Inca SDI 47kW AEY
PSA Berlingo 1,4 l 55kW KFW
PSA Xara Picasso 1,6l 80kW NFU
Touran diesel 2006
Rexton SsangYong 2010

uzitocne info: post27317.html#p27317
Odpovědět