2.0 TDI CR 125 kW

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

rosso
Příspěvky: 513
Registrován: čtv zář 27, 2018 21:48

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od rosso »

V dnešní době prasí v podstatě všichni. Ať už vědomě, nebo ne. A to i majitelé zde tolik opěvovaných japonských vozů. Čím starší auto, tím vyšší ego řidiče.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od Jerry3 »

tomvm píše:...sam si myslim ze to neni o znacce.
Ano, o značce to opravdu není. Je to totiž o lidech, kteří si tu či onu značku vybírají.
tomvm píše:Kdyby bylo tolik aut a tolik lidi co maji auta z koncernu vw napr. aut a vlastniku napr. znacky suzuki, tak by se taky nasel kazdej 20tej, kterej chce psat jen za sebe a zalozi svoje vlakno nebo si prvniho nevsimne, nebo bude proste kazdej 100tej blbec.
Tohle jsme tu už přece mnohokrát probírali: to, se děje na silnicích i zde, jakožto odraz stavu věcí "tam venku", se nedá vysvětlit počtem pravděpodobnosti.
tomvm píše:Nikoho o tem nechcu presvecovat, rikam jen ze to je skoda.
Já si zase myslím, že je škoda, kam naše společnost dospěla. Konkrétně do jejího rozdělení na ty, kteří nemusejí dodržovat žádná pravidla, jelikož oni přece mají právo na... (dosaď si dle libosti) a na ty ostatní. Snad nemusím specifikovat vnější příznak tohoto rozdělení.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od Jerry3 »

rosso píše:V dnešní době prasí v podstatě všichni...
Jestli něco vůbec neodráží skutečnost, tak je to právě mnou odcitované prohlášení. Dokonce si dovolím opáčit, že naprostá většina jezdí +- OK.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od Jerry3 »

tomvm píše:Ja naopak nez koukal po vw autech, tak vidim vetsinu ridicu v bmw, vetsinou starych ...ktery se daji splasit do 50t...
To je těch 10% čuňat, zbytek do 100%, tedy až na výjimky, jsou právě koncerňáci. Tím samozřejmě neříkám, že všichni vlastníci koncernových vozů jsou řidičská čuňata. Můj "výpočet" se vztahuje výhradně na vzorek těch, kdož prasí.
rosso
Příspěvky: 513
Registrován: čtv zář 27, 2018 21:48

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od rosso »

Jerry3 píše:
rosso píše:V dnešní době prasí v podstatě všichni...
Jestli něco vůbec neodráží skutečnost, tak je to právě mnou odcitované prohlášení. Dokonce si dovolím opáčit, že naprostá většina jezdí +- OK.
Mám na to jiný názor. Odježděno mám slušně a věz, že prasí v podstatě všichni. I majitelé aut, jako je Citroen Saxo apod. Samozřejmě, že když na cestě potkáš 60-70% aut koncernu, těžko najdeš prasícího Hondaře.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od Jerry3 »

Tohle není věcí názoru, ale pozorování cvrkotu kolem. A jestliže např. během týdne, kdy najedu 3500 km po silnicích různých evropských zemí, včetně HU, kde ten podíl koncernových vozů zase není až tak výrazný jako třeba v AT, a potkám 90% prasících koncerňáků a 10% prasicích řidičů BMW, tak je to pro mne dostatečně průkaznou zkušeností, která jen dodatečně potvrzuje mou řidičskou zkušenost posledních let - začalo se to výrazně zhoršovat před cca 20 lety.
rosso
Příspěvky: 513
Registrován: čtv zář 27, 2018 21:48

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od rosso »

Podíl koncernových vozů byl myšlen v ČR, pro pořádek.
tomvm
Příspěvky: 201
Registrován: úte črc 21, 2009 9:34

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od tomvm »

A jeste v neprospech VAG je vetsina vozu firemnich, ktery malokdo setri taky bud fabie nebo octavie.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od skodovkar »

rosso píše:V dnešní době prasí v podstatě všichni. Ať už vědomě, nebo ne. A to i majitelé zde tolik opěvovaných japonských vozů. Čím starší auto, tím vyšší ego řidiče.
A to bude ten důvod, proč musí z cest mizet stará auta :lol: Abychom jezdili dystyngovaně v těch TSYčkách a zanechali prasení ve favoritech a feliciích :idea:
Opravdu větší hovadinu jsem v listopadu ještě neslyšel :lol:
PS: já moc na čuníky nenarážím a ani jsem nenarážel když jsem jezdil více, je mi jedno v čem si kdo jezdí, protože novodobé mr*ky s klidem házím do jednoho pytle :mrgreen:
Naposledy upravil(a) skodovkar dne ned lis 04, 2018 21:42, celkem upraveno 1 x.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od Jerry3 »

rosso píše:Podíl koncernových vozů byl myšlen v ČR, pro pořádek.
No právě! V HU je ten podíl výrazně menší, tedy o to více vynikne podíl prasících koncerňáků v množině těch, kdož prasí. Podle zde některými účastníky prezentované "statistické teorie" by tomu ovšem tak být rozhodně nemělo.
tomvm
Příspěvky: 201
Registrován: úte črc 21, 2009 9:34

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od tomvm »

105tku nepustim :D
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od Jerry3 »

skodovkar píše:...
:wink: :lol:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od Jerry3 »

tomvm píše:A jeste v neprospech VAG je vetsina vozu firemnich, ktery malokdo setri taky bud fabie nebo octavie.
Tohle je rovněž perla! Představ si, že existuje přinejmenším jeden jedinec, jenž vždy firemní vozy šetřil - na rozdíl do těch vlastních. :twisted:

P.S.: Shora citované přesně odráží koncerňácké uvažování... :(
tomvm
Příspěvky: 201
Registrován: úte črc 21, 2009 9:34

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od tomvm »

Jerry3 píše:
tomvm píše:A jeste v neprospech VAG je vetsina vozu firemnich, ktery malokdo setri taky bud fabie nebo octavie.
Tohle je rovněž perla! Představ si, že existuje přinejmenším jeden jedinec, jenž vždy firemní vozy šetřil - na rozdíl do těch vlastních. :twisted:

P.S.: Shora citované přesně odráží koncerňácké uvažování... :(
Proto pisu malokdo
tomvm
Příspěvky: 201
Registrován: úte črc 21, 2009 9:34

Re: 2.0 TDI CR 125 kW

Příspěvek od tomvm »

Jerry3 : problem bude spis takovej ze ses na vw auta vysazenej, to bude asi jediny co :D
Odpovědět