0w20 kam s ním?

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
PHiLiPZ
Příspěvky: 148
Registrován: čtv úno 04, 2016 12:14
Bydliště: PK, SVK

Re: 0w20 kam s ním?

Příspěvek od PHiLiPZ »

Pre hybridy do mesta (RAV4 a vacsie su na to “idealne”), kde to tretinu casu cesty stoji vypnute na semafore alebo v zapche, druhu tretinu ide na elektriku a sem tam zapne spalovaci motor, sa tie nizkoviskozne daju. Potom tam clovek nahodi prives a vyberie sa do Chorvatska…
Suzuki Ignis 2005 1.3L benzin - na zaciatku 2017 dosiahol Ignac 333 tisic km najazd a stale jazdi
Mazda6 Skyactiv 2016 2.5L benzin + MO CFS 5w-40 NT+ + MO Petrol Power ECOMAX
https://www.spritmonitor.de/en/detail/769867.html
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: 0w20 kam s ním?

Příspěvek od Pitris »

Ano. 0w20 pro hybridy, kdy to tretinu casu cesty stoji vypnute na semafore alebo v zapche, druhu tretinu ide na elektriku a sem tam zapne spalovaci motor.... Ano. 0w20. Ale na to Chorvatsko a / nebo přivěs zcela nevhodný :roll: Ty 16 a 12 jsou už mimo úplně.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
francjin
Příspěvky: 21
Registrován: úte pro 25, 2018 11:31

Re: 0w20 kam s ním?

Příspěvek od francjin »

Pitris píše:Ano. 0w20 pro hybridy, kdy to tretinu casu cesty stoji vypnute na semafore alebo v zapche, druhu tretinu ide na elektriku a sem tam zapne spalovaci motor.... Ano. 0w20. Ale na to Chorvatsko a / nebo přivěs zcela nevhodný :roll: Ty 16 a 12 jsou už mimo úplně.
Mimo je celá EU. To, co je zřejmé a evidentní, je zpochybňováno, co je na první pohled chybné, je preferováno. Nejen v tribologii.
Subaru Forester 2,0
Mitsibishi Lancer 1,6
tato3
Příspěvky: 86
Registrován: pon zář 12, 2016 22:27

Re: 0w20 kam s ním?

Příspěvek od tato3 »

hybrid síce stojí v meste často ale na okreske či dialnici beží ako iné auto čiže v najvyššej záťaži motor beží stále.... čiže áno pre hybrid od toyoty je 0W20 úplne OK, a 0W16 rovnako. Mne je v podstate jedno čo si myslíte ja som to tu hodil ako skúsenosť a myslím že 220 000km už nejaká skúsenosť je.
Mirec 29
Příspěvky: 1099
Registrován: čtv črc 11, 2019 17:43

Re: 0w20 kam s ním?

Příspěvek od Mirec 29 »

tato3 píše: Mne je v podstate jedno čo si myslíte ja som to tu hodil ako skúsenosť a myslím že 220 000km už nejaká skúsenosť je.
To už je slušný nájazd na "ekovodičku" ako to tu mnohý volajú :D stále by ma ale zaujímalo o aké auto sa jedná a ročník :wink:
obávam sa že ani 220 tkm nestačí aby niekto uznal že to v správnom motore funguje...a nemusí sa jednať o hybrid
Toyota Corolla XI gen. 1.6 valvematic - Shell HU Prof. AF 5w30/ Ravenol MTF-3
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: 0w20 kam s ním?

Příspěvek od pepoh »

Pitris píše:0w20, 0w16, 0w12, 0w8....:roll:
obarveny petroleeej ! :mrgreen:
LPGObrázek Obrázek X-CESS :| Obrázek VST 8)
MOBIL SUPER 3000 X1 8) Eurol Engine Oil Treat 8) LQ-Molygen :wink: TOTAL INEO 0W30 :x
jarson1
Příspěvky: 2059
Registrován: pon zář 01, 2014 8:39
Bydliště: RV ( SK)

Re: 0w20 kam s ním?

Příspěvek od jarson1 »

akokolvek som pre inovacie a nebranim sa pokroku a vsetci tu vedia , že proti OW20 nemám najmenších výhrad ak je použitá tam kde má použitá byt, považujem ju aj pre takéto motory za viskozitu hraničnú. Tým chcem povedať, že napriek vsetkému povedanému viskozita 16 je už za hranicou co sa týka bezpečnosti pre motor a a životnosti.
Preco to tvrdím?
shvalne si skus zmerat tlak oleja s touto 16kou. Je príliš malý. Tým je povedané všetko.
Ano, automobilky to tam davaju. Ale dovodom je emisny tlak a nie inžinierstvo motora. Možno za čas, ked technologia výroby motorov dosiahne taku hranicu, aby aj taketo viskozity boli bezpečné ( tak ako je tomu dnes u 20-tok), to bude ok.
Skusme byt konkretni ( aj ked u iných automobiliek to velký rozdiel nebude).Tieto toyotacke motory , aby mohli vobec s takymito viskozitami fungovat musia pristupovat k velmi zložitým a hlavne novým ( nevyskusaným casto) riešeniam. Napriklad tu okrem ineho cerpadlo oleja s premenlivým objemom, ktoré vsak napriek tomu nedáva v celom spektre otacok uspokojivý tlak, hoci toto riešenie je primárne navrhnuté práve z tohoto dovodu.....a to nie je vsetko, dalo by sa pokracovat množstvom dalších "barličiek", ktorých ulohou je iba zabezpecit aby to s týmto olejom aspon niekolko tisíc km vydržalo ( myslené záruka). Je smutné, že v tomto prípade nebol olej prisposobený požiadavke inžiniera vyvíjajuceho motor ale presne naopak.
Problem je v tom, že povestna spolahlivost toyoty stojí a pada na používaní zastaralých , jednoduchých a hlavne overených riešení. Akonáhle vsak vybocia z tohoto trendu je na problém zarobené. Inovacie žial toyotakom velmi nejdú.
Koho to zaujma viac tu:
https://toyota-club.net/files/faq/18-03 ... _df_r4.htm
Toyota Carina E 1.6 Xli LB 1992 Japan
Obrázek
Ex.Toyota Carina E 1.8 GLI LB. 1996 GB
HONDA Civic 8G 4D 1.8 2006 Turkey
Obrázek
Mirec 29
Příspěvky: 1099
Registrován: čtv črc 11, 2019 17:43

Re: 0w20 kam s ním?

Příspěvek od Mirec 29 »

Tiež som toho názoru že sae 16 už je na mňa príliš málo...no ukazuje sa že v motoroch na to prispôsobených to tak nemusí byť ...
Osobne považujem sae 20 nie za hraničnú ale za bezpečnú v určitých motoroch...je ich mnoho dokonca aj medzi vag...
Tlak oleja ? Príliš malý ? Aký nízky musí byť aby niekto zodpovedné povedal že je "príliš" malý ?
Z prvej ruky mám info čo sa týka tlaku oleja že väčšina hydrauliky v motore viac -menej poskytne spoľahlivú prevádzku oleja s viskozitou <SAE 20. Je to spôsobené tým, že tieto jednotky boli vždy vyrábané s očakávaním že viskozita oleja KV150 bude 2,5 alebo približne KV100 - 5,2. Čo znamená že aj oleje sae 16 by mali poskytovať dostatočný tlak...
Ďalej máme už niekoľko užívateľov sae 16 prevažne hybridov a nevyzerá to vôbec zle...
https://oil-club.de/index.php?board/12-0w-16/
Takže za mňa ťažko povedať...sae 20 v pohode 16 no... čas ukáže :wink:
Toyota Corolla XI gen. 1.6 valvematic - Shell HU Prof. AF 5w30/ Ravenol MTF-3
jarson1
Příspěvky: 2059
Registrován: pon zář 01, 2014 8:39
Bydliště: RV ( SK)

Re: 0w20 kam s ním?

Příspěvek od jarson1 »

Mirec 29 píše: Tlak oleja ? Príliš malý ? Aký nízky musí byť aby niekto zodpovedné povedal že je "príliš" malý ?
Z prvej ruky mám info čo sa týka tlaku oleja že väčšina hydrauliky v motore viac -menej poskytne spoľahlivú prevádzku olja s viskozitou <SAE 20. Je to spôsobené tým, že tieto jednotky boli vždy vyrábané s očakávaním že viskozita oleja KV150 bude 2,5 alebo približne KV100 - 5,2. Čo znamená že aj oleje sae 16 by mali poskytovať dostatočný tlak...
V principe je tlak oleja prilis malý vtedy ak skor odtecie než stíha byt dopravovaný. Typicky šály klukovky a ojnícne ložiská. Týka sa najmä horuceho oleja. Císlo nejaké nemožno vseobecne stanovit, je závisle na konstrukcii - vôle.
V predoslom príspevku v priloženom linku je graf , kde mas napriklad tlak pri 6000ot na hodnote 300kPa. Stará škola vraví, že minimálny bezpečný tlak by mal byt zhruba 70kPa na každých 1000/ot.
Teda pri 6000 by som čakal aspon tých 400 kPa. Ok, ide tu o konštrukcne iný motor než klasický a stará škola tu možno neplatí...a dá sa predpokladat, že je na takýto tlak prisposobený. Nakoniec iste tu je regulácia tlaku, ktorá je nejako nastavená a naopak v pripade zbytocne vysokého , by otvorením príslušného ventilu, tento tlak znížila. Verme teda , že je to takto nastavené.
Problem s touto vierou ale nastava vo chvili, ked olej vymenis za 20ku. Tlak pomerne dost narastie. U 30-ky už zodpovedá "starej škole". V prípade vyššej - 40 a viac - už zasahuje regulácia. Preco asi? neskusal som to ja - cital som data niekoho kto to testoval. Islo práve o toyotie motory a problematický predpis OW16-ky.
Mne z toho vychádza, že je to stále nastavené podla starej školy a aj napriek všemožným riešeniam ( a možno práve kvoli nim) je tá 16-ka na hrane. Uvedomme si, že s rastucim najazdom bude rast aj opotrebenie a teda aj vole. Bude stacit stále takýto tlak?
Samozrejme sa možem mýliť a vlastne si teraz pripadám asi tak ako dnešný odporcovia 20-tok, ktorí sa tvrdo držia 40- tok , tí menej ortodoxní pripustia pre niektoré aplikácie nanjvýš 30-ku. Ale aspon ich začínam chápať. Pozor - len chápat, tým nechcem povedat , že s nimi suhlasím :D
Ale späť k 16-ke. Proste mi to pripadá na hrane a nemám rád veci na hrane. Stačí malá odchýlka od idealne nastavených parametrov a raz dva sme za hranou. Proste bez rezervy.
Inak co sa týka toho ako postupom casu klesala viskozita olejov , toto dobre ilustruje nasledujuci odkaz . Teda sa tu pojednáva len o toyota motoroch, ale trend je vseobecný. Možno u japoncov to vždy zacalo trochu skor. Vcelku poučné.
https://toyota-club.net/files/faq/04-09 ... _oil-q.htm
Toyota Carina E 1.6 Xli LB 1992 Japan
Obrázek
Ex.Toyota Carina E 1.8 GLI LB. 1996 GB
HONDA Civic 8G 4D 1.8 2006 Turkey
Obrázek
Mirec 29
Příspěvky: 1099
Registrován: čtv črc 11, 2019 17:43

Re: 0w20 kam s ním?

Příspěvek od Mirec 29 »

Mne ten rozdiel medzi sae 16 a 20 zas nepríde takmer žiadny. Rozdiel v hths nič ( na jedno desatiné číslo sa nehrám) rozdiel v kin. visko je...ale toto ma nezaujíma pretože je to stále veľa a olej v pracovnej teplote má oveľa menej...toho mazania ( tlaku ) sa osobne teda nebojím a pokiaľ viem ak nebudem brať do úvahy tlak ale prietok oleja tak čím je olej redší tým je prietok vyšší takže ak to chápem správne olej sa dostane všade tam kam treba rýchlejšie a bez zbytočného nátlaku :) ...sae sú už aj w12 :!: čo už potom tam :D na druhej strane už som to tu niekde písal...do detailov naozaj nevidím ( no rád by som ) ale viem zaručene že práve toyota si v posledných rokoch sama začala testovať a podieľať sa intenzívne na vývoji olejov a hlavne skúškach...a pokiaľ niečo predpíše robí to na základe čítal som o až niekoľkých miliónov najazdených km. na nejakom oleji a na nejakom motore kým ho schválila...takže tu mám dôveru... Ale zase myslieť si môžme čo chceme čas ukáže...zatiaľ to nevyzerá vôbec zle ani čo sa týka opotrebenia...uvidíme tak za rok dva tri ako sa bude majiteľom a používateľom ( tým odvážnym ) dariť a ako budú na tom ich motory...
osobne berem ako pozitívne na týchto olejoch ich prirodzenosť...začína sa to podobať na čisto základové oleje čo sa týka kin. viskozity...bez umelého zvyšovanie tohto parametru :wink:
Toyota Corolla XI gen. 1.6 valvematic - Shell HU Prof. AF 5w30/ Ravenol MTF-3
jarson1
Příspěvky: 2059
Registrován: pon zář 01, 2014 8:39
Bydliště: RV ( SK)

Re: 0w20 kam s ním?

Příspěvek od jarson1 »

Asi tak. Bude treba počkať čo ukáže prax. Je jasné , že naše uvažovanie je postavené často na predpokladoch, ktoré vychádzajú z doterajšej praxe. Je to pochopiteľné, ale zdá sa ,že to je zrejme kľúčový omyl.
Ako sa vraví, to ,že niečo neviem, neznamená , že sa to nedá. Na druhej strane, práve Toyota na má triku niekoľko nie veľmi úspešných " vylepšení". Viď motory ZZ, diesel všeobecne s povestnou 2,2 110kW....preto tá opatrnosť z mojej strany.
Sám som zvedavý ako sa to nakoniec vyvinie. Či slepá ulička, alebo naopak revolúcia. Súčasné som ale rád, že osobne sa ma to nedotýka a nemusím tak byť pokusnym králikom.
Takže to budem v kľude sledovat zo sedadla mojich archaickych áut so zastaralymi technológiami :)
..teraz si dám kafe a asi si pôjdem vymeniť oil. V toyote...10w40 :)
Toyota Carina E 1.6 Xli LB 1992 Japan
Obrázek
Ex.Toyota Carina E 1.8 GLI LB. 1996 GB
HONDA Civic 8G 4D 1.8 2006 Turkey
Obrázek
mj
Příspěvky: 76
Registrován: pon srp 31, 2009 19:30

Re: 0w20 kam s ním?

Příspěvek od mj »

Pýtam sa ako laik (ide mi zvlášť o motor TDI EVO 85kW):

sú motory s predpísanou 0W20-kou špeciálne uspôsobené na takýto olej a môže 5W30 za určitých okolností spôsobiť reálny problém v takomto motore? (interval 10 tis. km)
ŠKODA YETI 2.0 TDI CR 81kW / RAVENOL VMO 5W-40 C3
ŠKODA OCTAVIA 4 2.0 TDI CR 85kW / RAVENOL VSW 0W-30
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: 0w20 kam s ním?

Příspěvek od jerome »

Skôr to vidím naopak a to tak, že oleje 0W20 sú prispôsobené moderným trendom v rámci znižovania emisií :idea: Ak musí ísť v EU do motora 0W20 a inde na svete napr. aj 10W40 tak toto porovanie je vzápätí aj odpoveď na tvoju otázku :idea:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
mj
Příspěvky: 76
Registrován: pon srp 31, 2009 19:30

Re: 0w20 kam s ním?

Příspěvek od mj »

Jasné, ďakujem!
ŠKODA YETI 2.0 TDI CR 81kW / RAVENOL VMO 5W-40 C3
ŠKODA OCTAVIA 4 2.0 TDI CR 85kW / RAVENOL VSW 0W-30
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: 0w20 kam s ním?

Příspěvek od Pitris »

mj píše:sú motory s predpísanou 0W20-kou špeciálne uspôsobené na takýto olej a môže 5W30 za určitých okolností spôsobiť reálny problém v takomto motore? (interval 10 tis. km)
Pokud je motor uzpůsoben na "vodu" 0w20, tato se dá ale je (když už, tak) vhodná na krátké jízdy.
A 5w30-ka mu při delších jízdách spíš pomůže.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět