Powered by Smartsupp

Filtr TUTELA 140 E

Kód produktu: 1757
Filtr TUTELA 140 E Olejový filtr Vlastnosti: » Vysoká kvalita filtračního papíru, používaného ve filtrech řady Tutela Weber, umožňuje zachytit všechny nečistoty a i ty nejmenší částice obsažené v oleji a tím výrazně zvýšit životnost motoru. » Kaž...
Více informací
Specifikace

Filtr TUTELA 140 E Olejový filtr Vlastnosti: » Vysoká kvalita filtračního papíru, používaného ve filtrech řady Tutela Weber, umožňuje zachytit všechny nečistoty a i ty nejmenší částice obsažené v oleji a tím výrazně zvýšit životnost motoru. » Každý filtr řady Tutela Weber byl vyroben v provozech vybavených certifikátem QS 9000 zaručujícím nejvyšší kvalitu.

180 Kč
149 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Filtr TUTELA 140 E

Olejový filtr

Vlastnosti:
» Vysoká kvalita filtračního papíru, používaného ve filtrech řady Tutela Weber, umožňuje zachytit všechny nečistoty a i ty nejmenší částice obsažené v oleji a tím výrazně zvýšit životnost motoru.
» Každý filtr řady Tutela Weber byl vyroben v provozech vybavených certifikátem QS 9000 zaručujícím nejvyšší kvalitu.

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum