0,00 Kč

0 pcs

Oleje.cz - svět maziv

Unimoly C 220 (400 ml, sprej)

Unimoly C 220 (400 ml, sprej)

Unimoly C 220 (400 ml, sprej)

Suché mazivo s obsahem MoS2 a anorganického pojiva. Působením vzdušné vlhkosti vytváří suchý tuhý mazací film.

Code: 1262
On stock : more than 5 pcs
Manufacturer: Klüber Lubrication
Category:  
Šroubové spoje a čepy

Price w/o VAT:2 627,27 Kč

Price incl VAT:3 179,00 Kč

 

ks

Discount 5% from the normal price when ordered through e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Detail description

Parameters
hmotnost: 0,400 kg
Klüber Unimoly C 220 je suché mazivo šedé barvy vyráběné na bázi MoS2 a anorganického pojiva. Klüber Unimoly C 220 se dodává jako kapalná látka připravená k okamžité aplikaci. Po vlastní aplikaci a vytvrzení vzniká souvislá vrstva tuhého maziva, která se vyznačuje velmi vysokou tlakovou zatížitelností a velmi širokým teplotním rozsahem použití. Vzhledem ke svému složení je toto mazivo zvláště vhodné pro použití ve vysokém vakuu. Produkt má velmi dobrou adhezi na ušlechtilé oceli, na široké škále kovových materiálů i na galvanicky upravených površích. - Tvrdne na vzdušné vlhkosti při pokojové teplotě - Pro největší tlakové namáhání - Stálý při vysokých a nízkých teplotách - Vhodný pro použití ve vakuu - Velmi dobrá adheze na kovech - Vhodné pro materiály, které mají sklony ke studenému sváru, jako např. šrouby a matice z ušlechtilé oceli - Osvědčuje se jako pomůcka při montáži - Ulehčuje záběh - Zabraňuje zadrhávání mezi kluznými plochami (efekt stick-slip)

Použití
Klüber Unimoly C 220 snižuje tření a opotřebení při kluzném pohybu materiálových dvojic kov / kov. U šroubů a matic zabraňuje Klüber Unimoly C 220 zadření, zaručuje dosažení konstantního utahovacího momentu a nízkého tření. Používá se také jako pomocný prostředek např. při záběhu ozubených kol. Dalšími oblastmi použití jsou např. mazání dříků nýtů, kloubových a zámkových součástí, kluzných vedení, vřeten a dalších vysoce zatížených pohyblivých kontaktů s nízkými kluznými rychlostmi. Strojní díly, které pracují za velmi vysokých, případně velmi nízkých teplot a bez působení vlhkosti, dosahují při použití tohoto výrobku velmi dlouhé životnosti. Výhodné je i používání výrobku Klüber Unimoly C 220 ve formě spreje, v této podobě se s výhodou používá jako pomocný prostředek při veškerých montážních a údržbářských pracích.

Teplotní rozsah použití -180 až 450 °C

 

Ask the merchant

First name: *
Last name: *
Your e-mail: *
Subject: Unimoly C 220 (400 ml, sprej)
Ask: *

Required fields are marked with *.

Recommend this product

Your name: *
Recipient e-mail: *
Subject: Unimoly C 220 (400 ml, sprej)
E-mail intro:
Your remarks:

Required fields are marked with *.