0,00 Kč

0 pcs

Oleje.cz - svět maziv

Total Nevastane XS 80 (400 g, kartuše)

Home  >  Plastická maziva  > Total Nevastane XS 80 (400 g, kartuše)

Total Nevastane XS 80 (400 g, kartuše)

Total Nevastane XS 80 (400 g, kartuše)

Nízkoteplotní plastické mazivo na vysoká zatížení na bázi zpevňovadla kalcium sulfonát komplex pro potravinářská a jim příbuzná odvětví.

Code: 31566
On stock : more than 5 pcs
Manufacturer: Total
Category:  
Valivá ložiska

Price w/o VAT:285,12 Kč

Price incl VAT:345,00 Kč

 

ks

Discount 5% from the normal price when ordered through e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Detail description

Parameters
hmotnost: 0.40 kg
NEVASTANE XS 80 představuje víceúčelové plastické mazivo pro náročné provozní podmínky formulované na základě modifikovaného kalcium komplexu a syntetického oleje, speciálně vyvinuté pro velmi nízké teploty a velmi vysoká zatížení. Rozsah provozních teplot je -55 až 150°C.

Vlastnosti a použití:
Víceúčelové EP plastické mazivo doporučené pro mazání široké řady aplikací v potravinářství a podobných výrobních provozech (vysoká zatížení, vysoké teploty, voda, prach). Mazivo je doporučené pro mazání peletovacích lisů (KAHL, Promill, Stolz, CPM, UMT, Van Aarsen…), používaných při výrobě peletek, krmiv a v cukrovarnictví. Při aplikaci je nutno se vždy vyhnout kontaminaci maziva s prachem a špínou. Upřednostňuje se používání pneumatických čerpadel a kartuší. Díky sofistikované formulaci splňuje nejpřísnější požadavky pro aplikace v průmyslových zařízeních. Umožňuje dlouhodobý spolehlivý chod strojního zařízení minimalizující kontaminační problémy, jak vyžaduje systém HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point System). Vyniká vysokou tepelnou stabilitou, po ochlazení na okolní teplotu se vrací do původní textury. Je vysoce odolný vůči vysokým zatížením díky přirozeným vysokotlakým a protioděrovým vlastnostem. Poskytuje dobrou odolnost vůči vodě a potravinářským kyselinám a alkáliím. Výborná antikorozivní ochrana a antioxidační odolnost díky přirozeným vlastnostem kalcium sulfonátů, a to i v přítomnosti slané vody.

Schválení:
Mazivo je formulované v souladu s US FDA 21 CFR, 178.3570 a je schváleno dle NSF-H1 ( č. 147140) a certifikováno dle ISO 21469.

NLGI 1.5, NSF-H1

S tímto produktem zakoupili jiní zákazníci také

Solvina Solmix (375 g)

Solvina Solmix (375 g)

Mycí pasta na ruce s glycerinem a šetrným kosmetickým rozpouštědlem.

 

On stock: more than 5 pcs

39,00 Kč

ks

 

Home  >  Plastická maziva  > Total Nevastane XS 80 (400 g, kartuše)

Ask the merchant

First name: *
Last name: *
Your e-mail: *
Subject: Total Nevastane XS 80 (400 g, kartuše)
Ask: *

Required fields are marked with *.

Recommend this product

Your name: *
Recipient e-mail: *
Subject: Total Nevastane XS 80 (400 g, kartuše)
E-mail intro:
Your remarks:

Required fields are marked with *.