0,00 Kč

0 pcs

Oleje.cz - svět maziv

Total Ceran XM 100 (18 kg)

Home  >  Plastická maziva  > Total Ceran XM 100 (18 kg)

Total Ceran XM 100 (18 kg)

Total Ceran XM 100 (18 kg)

Plastické mazivo na bázi kalcium - sulfonátového komplexu odolné vodě a extrémním zatížením.

Code: 81567
On stock : 1-2 pcs
Manufacturer: Total
Category:  

Price w/o VAT:4 049,59 Kč

Price incl VAT:4 900,00 Kč

 

ks

Discount 5% from the normal price when ordered through e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Detail description

Specification: NLGI 1-2, ISO 6743-9: L-XCDIB 1/2, DIN 51 502: KP1/2N -30

Parameters
hmotnost: 18.00 kg
Víceúčelové plastické mazivo pro těžké provozní podmínky. Doporučené mazivo pro vysoká zatížení včetně rázů, prašné a vlhké prostředí, vysoké teploty. Univerzální víceúčelové plastické mazivo. Odolné vodě, rázovým zatížením. Zesílené antikorozivní vlastnosti.

Vlastnosti a použití:
Plastické mazivo vyrobené na základě zpevňovadla kalcium – sulfonát komplex, vyvinutého v TOTAL Lubrifiants. Nový typ zpevňovadla výrazně zlepšuje provozní vlastnosti (odolnost vůči vodě a zatížení, tepelná odolnost, zesílené antikorozivní vlastnosti, velmi vysoká schopnost čerpatelnosti a mazivosti , a to i při vyšších rychlostech). Je vhodné mazivo pro mazání všech mechanismů vystavených rázovým účinkům (kluzná a valivá ložidka ventilátorů a mechanismů v papírenském průmylu), jehlová ložiska kol , pásové mechanismy.Též je vhodné pro použití v centrálních mazacích systémech. Odolné mazivo vůči vysokým zatížením (včetně rázových dynamických zatížení). Při použití maziva je nutno se vždy vyhnout kontaminaci nečistotami, doporučuje se proto mazání pomocí pneumatického čerpadla. Mazivo lze aplikovat i při vyšších rotačních rychlostech, zachovává si výkonnové parametryi i při vysokém otáčkovém faktoru nDm. Díky výbornému chování v přítomnosti vody (včetně mořské) vykazuje velmi účinné antikorozivní vlastnosti. Mazivo neobsahuje olovo, nebo jiné těžké kovy považované za škodlivé lidskému zdraví a životnímu prostředí.

 

Home  >  Plastická maziva  > Total Ceran XM 100 (18 kg)

Ask the merchant

First name: *
Last name: *
Your e-mail: *
Subject: Total Ceran XM 100 (18 kg)
Ask: *

Required fields are marked with *.

Recommend this product

Your name: *
Recipient e-mail: *
Subject: Total Ceran XM 100 (18 kg)
E-mail intro:
Your remarks:

Required fields are marked with *.