0,00 Kč

0 pcs

Oleje.cz - svět maziv

ProLube® Bio Univerzální Lubrikant a Penetrant (240 ml, sprej)

Home  > ProLube® Bio Univerzální Lubrikant a Penetrant (240 ml, sprej)
obrázek připravujeme

ProLube® Bio Univerzální Lubrikant a Penetrant (240 ml, sprej)

ProLube® univerzální lubrikant a penetrant je vysoce účinný penetrační a lubrikační prostředek s všeobecným uplatněním. Velice vhodný pro mazání ložisek koleček in-line bruslí.

Code:
Availability :
Manufacturer: ProLube
Category:  

Price w/o VAT:0,00 Kč

Price incl VAT:0,00 Kč

 

ks

Discount 5% from the normal price when ordered through e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Detail description

Je vyroben z vysoce kvalitních rostlinných olejů a aditiv, výrazně překračuje mazací schopnost a výkonnost konvenčním olejů. Jeho přilnavost umožňuje lepší penetraci povrchu než standardní přípravky pro zarezlé součásti.

Prolube® univerzální lubrikant a penetrant prošel testy biologiské odbouratelnosti OECD301, splňuje kritéria USDA pro produkty na biologické bázi, je nebioakumutativní , netoxický pro rostliny a vodní organismy. Jeho složení výrazně omezuje zátěž životního prostředí. Poznámka: uživatel všech produktů ProLube se musí ujistit, jestli tyto produkty splňují lokální normy a nařízení.
Prolube® univerzální lubrikant a penetrant je vyroben z bezpečně zušlechtěných rostlinných olejů. Je vyvinut pro bezpočet aplikací, jeho složení ,, dva v jednom,, redukuje nutnost skladových zásob při zajištění maximálního výkonu pro zvýšení produktivity. Snižuje teplotu a omezuje vznik olejové mlhy u vysokorychlostních aplikací a je bezpečná pro všechny kovy.

Prolube® univerzální lubrikant a penetrant neobsahuje chlór má vyšší bot vzplanutí než minerální oleje, což zvyšuje bezpečnost práce. Naše produkty pomáhají splnit požadavky ISO-14001.

Prolube® univerzální lubrikant a penetrant je excelentní pro mazání pantů, řetězů, ozubených kol, ocelových kabelů, navijáků, součástek kultivátorů, závěsů, dveří, oken, rolet, šicích strojů, kluzných částí atd. Proniká do hloubky, uvolňuje zarezlé a zaseklé mechanismy. Odpuzuje vodu a chrání proti korozi, je nevodivý a má vynikající konzervační vlastnosti.

Prolube univerzální lubrikant a penetrant je výborný při práci s kovy – při vrtání, frézování, vystružování, řezání a broušení.

 

Home  > ProLube® Bio Univerzální Lubrikant a Penetrant (240 ml, sprej)

Ask the merchant

First name: *
Last name: *
Your e-mail: *
Subject: ProLube® Bio Univerzální Lubrikant a Penetrant (240 ml, sprej)
Ask: *

Required fields are marked with *.

Recommend this product

Your name: *
Recipient e-mail: *
Subject: ProLube® Bio Univerzální Lubrikant a Penetrant (240 ml, sprej)
E-mail intro:
Your remarks:

Required fields are marked with *.