0,00 Kč

0 pcs

Oleje.cz - svět maziv

OKS 250 (5 kg)

Home  >  Plastická maziva  > OKS 250 (5 kg)
OKS 250 (5 kg)

OKS 250 (5 kg)

Mazání vysoce zatížených kluzných ploch všech tvarů, obzvláště však při nízké kluzné rychlosti nebo oscilačním pohybu.

Code: 762
Availability : 28 dní
Manufacturer: OKS
Category:  

Price w/o VAT:8 896,69 Kč

Price incl VAT:10 765,00 Kč

 

ks

Discount 5% from the normal price when ordered through e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Detail description

Parameters
objem: 5.00
hmotnost: 5.00 kg
Pasta pro široké využití. Velmi dobře maže, redukuje opotřebení spolehlivě odděluje a zaručeně skvěle chrání proti korozi. Hospodárné řešení pro uživatele, kteří byli doposud odkazováni na velký počet různých speciálních past. Odolná proti horké a studené vodě, ale také kyselinám a louhům. Registrovaná u NSF v kategorii H2 pod číslem 131379. Neobsahuje žádné kovové pigmenty, grafit, molybdendisulfid ani příměsy síry. Zvyšuje výkon komplexně ve spojení s organickým molybdenem. Aplikace: Pro optimální ochranu závitů a kluzných ploch před znečištěním jinými mazivy se doporučuje očistit udržovaná místa, nejlépe nejprve mechanicky, a potom universálním čističem OKS 2610 / OKS 2611. Pastu nanášíme na určená místa rovnoměrně a v dostatečném množství. Pasta přebírá také funkci utěsnění. Pasta nesmí být používána místo tuku. Míchat pouze s vhodnými mazivy.

Je vhodná k mazání šroubů, zásuvných a bajonetových spojení z oceli a neželezných kovů, k oddělování vnějších ploch teplotně namáhaných závitových spojení, jako např. u spalovacích motorů a turbín, též pro delší provozní dobu. Chrání před korozí šrouby, nýty, čepy, příruby a uložení v rafinérském, ale také v lodním průmyslu nebo při údržbě zemědělských strojů.

 

Home  >  Plastická maziva  > OKS 250 (5 kg)

Ask the merchant

First name: *
Last name: *
Your e-mail: *
Subject: OKS 250 (5 kg)
Ask: *

Required fields are marked with *.

Recommend this product

Your name: *
Recipient e-mail: *
Subject: OKS 250 (5 kg)
E-mail intro:
Your remarks:

Required fields are marked with *.