0,00 Kč

0 pcs

Oleje.cz - svět maziv

Mobil Glygoyle 320 (1 l, nalévaný)

Home  >  Průmyslové oleje  >  Průmyslové převodové oleje  > Mobil Glygoyle 320 (1 l, nalévaný)

Mobil Glygoyle 320 (1 l, nalévaný)

Mobil Glygoyle 320 (1 l, nalévaný)

Řada Mobil Glygoyle jsou oleje pro šnekové převody, ložiska a kompresory. Tyto produkty jsou registrovány dle NSF H1 pro náhodný styk s potravinam

Code: 1737
On stock : more than 5 pcs
Manufacturer: Mobil
Category:  
Průmyslové převodové oleje

Price w/o VAT:466,94 Kč

Price incl VAT:565,00 Kč

 

ks

Discount 5% from the normal price when ordered through e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Detail description

Specification: PGLP 320, ISO VG 320, NSF H1

Parameters
objem: 1 l
hmotnost: 1.00 kg
viskozita dle ISO VG: VG 320
nalévaný: nalévaný
Řada Mobil Glygoyle je kategorie vysoce kvalitních, vysoce účinných, plně syntetických, polyalkylenglykolových (PAG) olejů pro šnekové převody, které byly vyvinuty pro použití v provozních podmínkách přesahujících možnosti jiných syntetických a ropných olejů. Oleje obsahují patentovanou kombinaci aditiv, které poskytují ochranu proti vysokým tlakům a opotřebení, proti korozi a rezivění a proti pěnění, aniž by to bylo na úkor přirozených charakteristik základových polyglykolových olejů. Díky skvělým mazacím vlastnostem a nízké přilnavosti se snižuje tření v převodech, čímž se zvyšuje účinnost a snižuje teplota olejové náplně. Oleje řady Mobil Glygoyle vykazují mimořádnou tepelnou a oxidační stabilitu a díky tomu omezují tvorbu kalů a úsad. Jsou kompatibilní s většinou těsnění a těsnicích vložek, ale nesnášejí se s ropnými oleji. Jejich velmi nízký bod tuhnutí zaručuje vynikající tekutost za nízkých teplot. Jsou hygroskopické a neodlučují vodu. Řada Mobil Glygoyle je určena hlavně k mazání šnekových převodů, zvláště ve vysoce namáhaných, náročných provozních aplikacích. Osvědčily se jako vynikající oleje pro všechny typy průmyslových převodů a pro kluzná a valivá ložiska v extrémně náročných provozních podmínkách. Dosáhly mimořádných výsledků v mazání převodů a ložisek.

Produkty řady Mobil Glygoyle získaly podporu předních výrobců zařízení a jsou oblíbeny mnoha provozovateli zařízení po celém světě. Tyto produkty jsou registrovány dle NSF H1 pro náhodný styk s potravinami a rovněž jsou v souladu s ustanovením 21 CFR 178.3570 Food and Drug Administration (USA).

Vlastnosti a výhody
Oleje značky Mobil Glygoyle jsou pro svoji inovaci a mimořádnou výkonnost uznávány a ceněny po celém světě. Polyalkylenglykolové syntetické produkty na molekulární bázi speciálně zvolené pro řadu olejů Mobil Glygoyle jsou vyráběny s využitím nejmodernější technologie s cílem nabízet mimořádně účinné výrobky. Klíčovou roli ve vývoji řady Mobil Glygoyle hraje úzká spolupráce s předními výrobci zařízení, díky kterým je zaručeno, že naše výrobky nabízejí výjimečnou účinnost odpovídající neustále se měnícím konstrukcím průmyslových zařízení. Šnekové převody často pracují v náročných teplotních podmínkách, protože z hlediska své konstrukce se jedná o poměrně malá zařízení s vysokým jmenovitým výkonem. Polyalkylenglykolové struktury zvolené pro řadu olejů. Mobil Glygoyle byly vystaveny náročné posloupnosti zkoušek, z nichž nikoliv nevýznamnou zkouškou bylo zjištění trakčních charakteristik oleje – tedy klíčové vlastnosti určující účinnost šnekového převodu. Výsledkem vývoje jsou výrobky s nízkou trakcí, které výrazně zlepšují účinnost šnekových převodů a zároveň snižují vytváření tepla
a teploty v olejové náplni.

Použití
Podobně jako jiné polyglykolové oleje nejsou oleje Mobil Glygoyle mísitelné s ropnými oleji, a není je tedy možno použít pro doplňování oleje v systémech provozovaných s klasickými ropnými oleji. Totéž platí pro ropné oleje, které nesmějí být používány pro doplňování v systémech provozovaných s výrobky Mobil Glygoyle. Oleje řady Mobil Glygoyle jsou hygroskopické a neodlučují vodu. Díky jejich vysoké hustotě voda neklesá ke dnu nádrže. Oleje řady Mobil Glygoyle jsou kompatibilní s mnoha těsnicími materiály, nicméně dnes používané elastomery se vyznačují velkou variabilitou a pro optimální výsledky a ověření snášenlivosti je proto nutné kontaktovat dodavatele zařízení, výrobce těsnění nebo vašeho místního zástupce společnosti ExxonMobil. Řada Mobil Glygoyle je určena hlavně k mazání vysoce namáhaných šnekových převodů, ale používá se i k mazání kluzných a valivých ložisek a jiných průmyslových ozubených převodů v celé řadě aplikací.

Ke konkrétním aplikacím patří:
Všechny aplikace šnekových převodů jako jsou převody používané v dopravnících, eskalátorech, manipulačních zařízeních materiálů, pohonech lisů, balicích strojích, lyžařských vlecích, míchadlech a mísidlech.
Jiné převodové a ložiskové aplikace v kovoobráběcím, potravinářském a textilním průmyslu a v cementárnách.
Rotační, šroubové a odstředivé kompresory v provozních podmínkách přesahujících možnosti jiných syntetických maziv a minerálních olejů.

S tímto produktem zakoupili jiní zákazníci také

Antifreeze Sheron Maxi D (3 l)

Antifreeze Sheron Maxi D (3 l)

Speciální koncentrovaná chladicí kapalina na bázi monoethylenglykolu s prodlouženou výměnnou

Specification: VW TL 7740 F/G 12+, FORD WSS-M97B49-A, MB

On stock: more than 5 pcs

319,00 Kč

ks

Obal Láhev Hoku VFL 1000 (1 l)

Obal Láhev Hoku VFL 1000 (1 l)

Plastový obal

 

On stock: more than 5 pcs

20,00 Kč

ks

Motul Air Filter Oil Spray (400 ml)

Motul Air Filter Oil Spray (400 ml)

MOTUL Air Filter Oil Spray je olej speciálně vyvinutý pro údržbu pěnových vzduchových filtrů

 

On stock: 3-5 pcs

235,00 Kč

ks

 

Home  >  Průmyslové oleje  >  Průmyslové převodové oleje  > Mobil Glygoyle 320 (1 l, nalévaný)

Ask the merchant

First name: *
Last name: *
Your e-mail: *
Subject: Mobil Glygoyle 320 (1 l, nalévaný)
Ask: *

Required fields are marked with *.

Recommend this product

Your name: *
Recipient e-mail: *
Subject: Mobil Glygoyle 320 (1 l, nalévaný)
E-mail intro:
Your remarks:

Required fields are marked with *.