0,00 Kč

0 pcs

Oleje.cz - svět maziv

Klüberpaste ME 31-52 (750 g)

Home  >  Plastická maziva  > Klüberpaste ME 31-52 (750 g)

Klüberpaste ME 31-52 (750 g)

Klüberpaste ME 31-52 (750 g)

Mazací a montážní pasta.

Code: 9459
On stock : 1-2 pcs
Manufacturer: Klüber Lubrication
Category:  

Price w/o VAT:6 003,31 Kč

Price incl VAT:7 264,00 Kč

 

ks

Discount 5% from the normal price when ordered through e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Detail description

Parameters
hmotnost: 0,75 kg
Klüberpaste ME 31-52 je béžová mazací a montážní pasta na bázi ropného oleje, vápenatého komplexního mýdla a anorganických pevných maziv. Kromě univerzálního použití pro montážní účely je možné tuto mazací pastu s výhodou použít pro třecí místa s malými a minimálními kluznými pohyby při vysokých statických a dynamických zatíženích. Nanášení v tenkém filmu. Vysoká tlaková únosnost umožňuje konstantní upínací síly a tím uchycení nástrojů nebo obrobků v upínacích pouzdrech obráběcích strojů.

Použití
Klüberpaste ME 31-52 se může v zásadě používat při montáži spojení s třecím stykem jako jsou např. spojení s prstencovými pružinami nebo upínacími vložkami jakož i pro tvarové spoje jako např. uložení ložisek, profilová vedení, atd. Produkt se osvědčil zejména pro mazání upínacích pouzder. Vysoká přesnost a konstantní upínací síla jsou náročné požadavky na upínací zařízení. Pokud dojde ke zmenšení upínací síly, může to mít za následek uvolnění obrobku. Klüberpaste ME 31-52 zlepšuje kluzné vlastnosti pohyblivých konstrukčních dílů upínacích pouzder, umožňuje optimální přenosy upínací síly a je tak použitelný pro všechny druhy upínacích pouzder jako např. klínová pouzdra. Na základě výběru surovin produkt Klüberpaste ME 31-52 odpovídá současné legislativě týkající se chemikálií. Produkt zabraňuje zadrhávání mezi kluznými plochami (efektu stick-slip) a chrání před třecí korozí (tribokorozí) nebo korozí v důsledku uložení na třecích nebo tvarových spojeních. Pokyny k používání Plochy je třeba pečlivě očistit a odmastit. Pasta se nanáší v tenké vrstvě po celé ploše štětcem, resp. hadrem bez vláken (produkt nevtírejte).

Teplotní rozsah použití -15 až 150 °C

 

Home  >  Plastická maziva  > Klüberpaste ME 31-52 (750 g)

Ask the merchant

First name: *
Last name: *
Your e-mail: *
Subject: Klüberpaste ME 31-52 (750 g)
Ask: *

Required fields are marked with *.

Recommend this product

Your name: *
Recipient e-mail: *
Subject: Klüberpaste ME 31-52 (750 g)
E-mail intro:
Your remarks:

Required fields are marked with *.